Tema: Pozdrav svima

Evo da se predstavim...
Međimurac sam, 25 godina. Zbog posla sam dosta za PC-om pa u slobodno vrijeme volim odigrati poneki session.
Nemam nekih posebnih uspjeha jer sam u fazi učenja puno igrao NL2. Ovako sam kroz samu igru u manjem minusu ali uz dobivene bonuse i slično, vrtim se oko nule(trenutno igram NL5-NL10).

Čitam vas jedno 15 mjeseci kad sam od prilike i počeo online igrati poker. U početku je to bilo nešto na Tilt-u i Party-u a sad zadnjih nekoliko mjeseci samo na Starsima. Sjećam se još uvijek prve ruke na Starsima, flopao sam poker desetki i lik na turn-u ide u all in, da mi je barem više takvih handova ove godine smile

Od software-a imam licencirani HM te probnu Ninju koja mi se jako dopala i planiram je svaki čas kupiti.
Od hardware-a imam noviji laptop + 23'' monitor.

U počecima sam igrao 6 stolova, pa zatim 9. Trenutno igram na cca 16-20 stolova i za sad više preferiram full ring stolove. Na 6-max mi se sve prebrzo događa dok ih imam 16 otvorenih smile

Pohvalio bih sve forumaše zbog truda i ažurnosti  :card_spade

Čini mi se da je ovo tradicija pa evo slike smile
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/4500/64806/thumb/p15rgnobacp2a1u901uj41pg81o6s1.jpg

i need a dollar
10

Re: Pozdrav svima

dobro došao i samo postaj ovyakve slike... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Pozdrav svima

welcome

Power is nothing without control !
00

Re: Pozdrav svima

epek86 napisao:

Evo da se predstavim...
vrtim se oko nule(trenutno igram NL5-NL10).

Trenutno igram na cca 16-20 stolova i za sad više preferiram full ring stolove.

Pozdrav i za pocetak smanji broj stolova jer s ovim nis ne dobivas. S obzirom da si pocetnik limitiraj se na max 6 stolova i uci, razmisljaj na stolovima, spremaj problematicne handove i tek nakon nekog vremena mozes dodavat stolove.
uz ucenje i sto manje tiltanje nl5-10fr ti ne bi trebao biti problem

Sretno

00

Re: Pozdrav svima

Dobrodošao...

Andre_787 napisao:

Pozdrav i za pocetak smanji broj stolova jer s ovim nis ne dobivas. S obzirom da si pocetnik limitiraj se na max 6 stolova i uci, razmisljaj na stolovima, spremaj problematicne handove i tek nakon nekog vremena mozes dodavat stolove.
uz ucenje i sto manje tiltanje nl5-10fr ti ne bi trebao biti problem

+1

00

Re: Pozdrav svima

pozdrav...

00

7

Re: Pozdrav svima

welcome

00

Re: Pozdrav svima

Pozdrav!

00

Re: Pozdrav svima

Andre_787 napisao:

Pozdrav i za pocetak smanji broj stolova jer s ovim nis ne dobivas. S obzirom da si pocetnik limitiraj se na max 6 stolova i uci, razmisljaj na stolovima, spremaj problematicne handove i tek nakon nekog vremena mozes dodavat stolove.
uz ucenje i sto manje tiltanje nl5-10fr ti ne bi trebao biti problem

Počeo sam nedavno proučavati pogreške nakon session-a u HM-u.
Često sam AK pogrešno odigravao izvan pozicije, sad sam postao malo oprezniji s tim hand-om jer bi me fishevi često uništavali sa apsolutno bezveznim handom.

Druga česta greška mi se javila da recimo izgubim neki all-in pot gdje sam imao jaki hand i onda nakon toga igram sasvim drugu igru od prijašnje i naravno izgubim još poneki buy-in. Ovu situaciju u zadnjim sam sessionima isprvaljao tako da ugasim stolove, ohladim se i onda opet polako dalje.

U nastavku prilažem sliku iz HM-a pa bi molio nekog iskusnijeg da mi malo prokomentira gdje griješim i koliki bi mi bio neki optimalni VPIP i PFR na NL5-NL10. Na ova zadnja 4 sessiona sam probao igrati više tight nego na prijašnjim i nekako sam bio zadovoljniji a i nije mi neki problem igrati 16-20 stolova dok igram tako tight na full ring stolovima na malim limitima.
Slika:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/4500/64919/thumb/p15rjivp1m11bp1hunhtla3b1a0n1.JPG

i need a dollar
00

10

Re: Pozdrav svima

Ček, ti igraš 7,1/3,5/1,1 ili ja nešto krivo vidim?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pozdrav svima

7/3 style  te neče voditi kroz mikro limite  smile  I proširi svoj range   smile  Svako može igrat 7/3 style - 24 stolova ali kad gledaš highstejkere i instrukcijske filmove niko ne čeka na AA - 10 i  onda 3 bet all in  smile

00

12

Re: Pozdrav svima

VPIP i PFR su ti pre pre mali. Smanji obavezno broj stolova i povečaj to.

00