326

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

pa bili ti calla na njegovom mistu...teško je reč ovako, ali mora bi imat heben read da te tu scallan sa nečim ala qj,kj...u principu bi foldao

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

silver napisao:

Ne.
Ali ovisi koliki ti je c/r flop  i Agg freq na riveru.

C/R flop 14%, AFQ@riv 26%

00

328

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

bez readova i history-a nikako te ne bi smio callat samo s top parom
ako te je callao - note: non believer, value bet river all day

assumption is the mother of all f ups

00

329

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Fold.
Vjerovatno vec na turnu, na riveru sigurno.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

S tvojim stasima ne bi, protiv agresivnijeg igrača nekad bi, ako imam hand tipa Jx A :card_diamond

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

331

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Baustela?

Ugl neki dan sam ostao bez cijelog BR zbog toga sto su mi zatvorili MB racun. Tako da sam par dana pokusavao na bilo koji nacin rijesit. Zvao sve zive pisao mailove svima ugl probao sam sve. Odustao sam od toga.
BR nije bio velik oko 900€. Najveci je problem u tome sto mi je  osiguravao mjesecnu zaradu od nesto manje od 1k€ sa cime sam mogao ok zivjeti.

@ bek's, big slick (pocket rockets)
Hvala na posudenom novcu. Ovaj moj gubitak ne znaci da ce ti vi ostati bez te love. Naime kroz ovih par dana sam uspio naci nacin na koji cu vam vratit tu lovu kad smo se i dogovorili.

Moj problem je u tome sto nezz sto da sad radim. Poker mi je bio glavni izvor primanja. Tako da jedino mogu krenuti od samog pocetka i par mj zivjeti bez love dok se ne vratim na prijasnji BR.
Najveci problem u tome je psihicka spremnost. Nezz ocu moci igrati s time da ce mi stalno biti u glavi da sam do jucer igrao limit koji mi je osiguravao dovoljnu mjesecnu zaradu.

Druga stvar je zatraziti stake. Ali i tu ima problem. Prije 5 dana za vrijeme sesna su mi se pojavile sive okomite crte na ekranu i laptop je ispustao neki neidentificirani zvuk. Nikad prije nisam dozivio niti cuo za ista slicno tome. Morao sam ga zgasiti vadenjem baterije. Pustio sam ga da se ohladi, upalio i vidio da neke stvari nisu kakve trebaju biti no ono najbitnije je kad sam krenuo upalit HEM i nisam se vise mogao spojiti na bazu sa HH. Tako da sam to morao reinstalirati da bi radio. A kako sam igrao na entractionu PTR ne tracka handove tamo. Pokusao sam dobiti HH od supporta al da skratim pricu nije uspjelo.

Treca stvar je odustati od pokera zauvijek. Probati naci neki posao u ovoj drzavi i gurat to uz fax.

Moje pitanje je kaj da radim?

01

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Radi preko studentskog servisa a međuvermenu igraj poker na nižim limitama, kad češ moči da odvojiš nešto para za poker onda jih odvoji i pređi na viši limit.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

zasto su ti maznuli 900 eurica? kaj si napravil?? sad

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

334

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Zasto su ti zatvorili MB ?
Meni su isto. Neznam zasto, ostalo mi je 600kn tamo. Ne odgovaraju mi na mailove. Tebi isto tako ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

335

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

pa vjeojatno niste  verificirali podatke, tak su i meni bili zatvorili...
ne  odgovaraju ti na  mailove  zato jer  cim im posaljes  novi mail opet  ides  na  kraj reda  za  odgovor i to ti pise  kad  ti dode  onaj automatski odgovor od  njih.. znaci ako ti ne  odgovore  jedan dan nemoj opet slat  mail jer  ces  opet  ic  na  kraj reda

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

336

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Nije mi jasno kak ti je moneybookers maznuo roll bez ikakvog razloga..

00

337

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sere.

00

338

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

roba59 napisao:

Nije mi jasno kak ti je moneybookers maznuo roll bez ikakvog razloga..

+1

taman da ti zatvore acc 10 puta ne mogu uzet pare

00

339

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Dr Baltazar napisao:

Radi preko studentskog servisa a međuvermenu igraj poker na nižim limitama, kad češ moči da odvojiš nešto para za poker onda jih odvoji i pređi na viši limit.

Izvanredni fax nemam studentska prava. S cime da igram na nizim limitima?

Tilt napisao:
roba59 napisao:

Nije mi jasno kak ti je moneybookers maznuo roll bez ikakvog razloga..

+1

taman da ti zatvore acc 10 puta ne mogu uzet pare

Nigdje nisam napisao da je bez razloga. Oni imaju razlog samo ja mislim da je neopravdan. Proveo sam ovih para dana u razgovorima s bankom sa MBom. Bio sam i u banci s obiteljskom prijateljicom koja tamo radi. Pricao sa 2 odvjetnika. U meduvremenu trazio jeli se ikome dogodila slicna situcija i pricao s ljudima koji su imali problema s MBom i bankom. Napravio sam sve sto je ikome palo na pamet te dosao do zakljucka da nastavim tj pitam sto dalje da radim nevezano za MB i tu lovu jel bez tuzbe ne mogu doci do tih novaca.

Znam da je sad svima najzanimljivije pricati kako je moguce da sam ostao bez love itd. Al to stvarno sada nije bitno niti me to zanima.
Moje pitanje je sto dalje?
Hvala

Zadnji popravljao xViP (25-03-2011 19:12:37)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

A sta si to napravio pa da drugi ne ponove tvoju gresku pa ostanu bez love?

00

341

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

noirlegion napisao:

A sta si to napravio pa da drugi ne ponove tvoju gresku pa ostanu bez love?

+1

Btw Meni isto se cini bezizlazna situacija da dodjem do ovih 600kn, no opet to je samo 600kn. Da je 900€ popizdio bi obv.

Samo mi nije jasno nikako sto traze. Kazu posalji dokumente, posla sam ID obe strane, i utiltly bill nakon svega 20ak minuta. Od njih nikako odgovora....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Onda se moraš odlučit dali želiš igrat poker  (  znači da te netko stejka ), ako ga ne želiš onda traži posao  smile

00

343

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

koliko ti treba para da bih igrao?

00

344

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

chillin napisao:

Samo mi nije jasno nikako sto traze. Kazu posalji dokumente, posla sam ID obe strane, i utiltly bill nakon svega 20ak minuta. Od njih nikako odgovora....

MB jako komplicira oko svega ali jedino sto mozes napravit je bit strpljiv... za odgovorit na mail im treba okvirno 5-6 dana nekad i duze

when you feel like quitting think about why you started..
00

345

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

je da znaju malo iskomplicirat sa tim pustim provjerama ali kad se jednom sve to rješi moneybookers je nuts

When you got nothing, you got nothing to lose
00

346

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

koristio sam ga redovito vec duze vrijeme. No eto odjednon sam nesto kriv. . .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

347

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Nadam se da ćeš što prije sredit to i nastavit igrat wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

348

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

profy napisao:

koliko ti treba para da bih igrao?

00

349

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

ma to sto kiklop kaze, dok sve ne verificiras znaju srat, al kad sve provjere ne pitaju vise nist i super je..

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

A sta ti je cijeli BR radio na MB ako si igrao?  Inace, imas na sajtu lovu, ne...

00