351

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Tilt napisao:

ma to sto kiklop kaze, dok sve ne verificiras znaju srat, al kad sve provjere ne pitaju vise nist i super je..

a što je to točno sve?

ja sam zasad verificirao sam VISA karticu od deviznog računa

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

352

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

-b3k's- napisao:
Tilt napisao:

ma to sto kiklop kaze, dok sve ne verificiras znaju srat, al kad sve provjere ne pitaju vise nist i super je..

a što je to točno sve?

ja sam zasad verificirao sam VISA karticu od deviznog računa

neznam sad napamet al ja sam verificira i adresu i opet tu karticu,tj. mora san poslat izvod di vide broj te kartice i lovu od moneybookersa - ali to je bilo kad sam iša povečat limit, do tada sam i ja samo ima verificiranu tu karticu putem onog iznosa šta oni skinu

When you got nothing, you got nothing to lose
00

353

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

trazit ce te nekad sliku osobne i nekih izvoda od deviznog racuna il tako nest, i malo su spori kad to trebas verificirat, al kad to sredis kasnije je sve super i vise te nitko nista ne pita

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

cropoker500 napisao:

A sta ti je cijeli BR radio na MB ako si igrao?  Inace, imas na sajtu lovu, ne...


a dobro, nemojte sad baš tražiti rupe u priči...

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

?   *_*

00

356

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

profy napisao:

koliko ti treba para da bih igrao?

PM ces dobit kroz koju minutu.

cropoker500 napisao:

A sta ti je cijeli BR radio na MB ako si igrao?  Inace, imas na sajtu lovu, ne...

Lova na internetu mi nije samo za poker.

-b3k's- napisao:

Nadam se da ćeš što prije sredit to i nastavit igrat wink

Hvala. Al vidis da nista ne znam.  smile

Moze sad neka neko misljenje o tome kaj da radim?

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

noirlegion napisao:

A sta si to napravio pa da drugi ne ponove tvoju gresku pa ostanu bez love?



+

www.mojposao.net

10

358

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

iamlegend napisao:

www.mojposao.net

:card_heart

00

359

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

iamlegend napisao:
noirlegion napisao:

A sta si to napravio pa da drugi ne ponove tvoju gresku pa ostanu bez love?

+
www.mojposao.net

Rekao bi vec da je moguce da netko drugi napravi istu pogresku.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:
iamlegend napisao:
noirlegion napisao:

A sta si to napravio pa da drugi ne ponove tvoju gresku pa ostanu bez love?

+
www.mojposao.net

Rekao bi vec da je moguce da netko drugi napravi istu pogresku.


trazis da ti pomognemo a neces objasnti situaciju... ajd se odluci... jer ovo ovako nema smisla...

00

361

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

+1 ide mi nakurac ova tajnovitost

00

362

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

stvarno, šta očeš da ti ljudi kažu...fakin lol
uplati bingo
gl

When you got nothing, you got nothing to lose
00

363

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Tilt napisao:

+1 ide mi nakurac ova tajnovitost

http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/6539070/Rekao-bi-vec-da-je-moguce.jpg

00

364

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

iamlegend napisao:
xViP napisao:
iamlegend napisao:

+
www.mojposao.net

Rekao bi vec da je moguce da netko drugi napravi istu pogresku.


trazis da ti pomognemo a neces objasnti situaciju... ajd se odluci... jer ovo ovako nema smisla...

Ne trazim nikakvu pomoc oko MB i love. O tome sam pricao ovih dana sa puno ljudi  kojima sam sve objasnjavao i koji mi oko toga mogu pomoc vise od vas.
Trazim pomoc oko toga sto sad? Sto dalje?

Tilt napisao:

+1 ide mi nakurac ova tajnovitost

Ne shvacam zato bi hrpi neznanaca pricao stvari koje su usko vezane za moj privatni zivot.
Jbg nekome to ide na kurac al meni je jako bitno sto prije naci odgovor na svoje pitanje. Takoder mislim da to jedino mogu pitati ovdje jel ostali ljudi ne razumiju kako funkcionira poker.

Zadnji popravljao xViP (25-03-2011 23:31:01)

00

365

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:

Trazim pomoc oko toga sto sad? Sto dalje?

iamlegend napisao:

www.mojposao.net

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

prestajem čitati ovu temu...

10

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:
Tilt napisao:

+1 ide mi nakurac ova tajnovitost

Ne shvacam zato bi hrpi neznanaca pricao stvari koje su usko vezane za moj privatni zivot.
Jbg nekome to ide na kurac al meni je jako bitno sto prije naci odgovor na svoje pitanje. Takoder mislim da to jedino mogu pitati ovdje jel ostali ljudi ne razumiju kako funkcionira poker.

Pa ako ništa drugo zato jer je stejk jedna od opcija....i moguće je da bi te netko od ovih "neznanaca" i stejkao.

00

368

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

kolko sam shvatio to nije  tvoja  lova tamo neg ti je neko posudio !?
cijeli BR za  poker  ti stoji na  MB- ne vidis  me  al upravo se  smijem,kaj svaki put  kad ides  igrat  shipnes  $ na  poker  i pusis  na  proviziji svaki put, niko nije  toliko glup

mislim da  MB moze  zapljenit lovu samo u slucaju pranja love ili nekih drugih ilegalnih stvari
neda  mi se  sad  vracat  nazad i citat tvoje  postove al cini mi se  da si nes  spominjao odvjetnike, LOL na  to - kod  odvjetnika  cim udes  u ured vec si u minusu 100 e, i sad ti ides k njima zbog 900e

kaj nije  lakse rec,decki sjebo sam lovu jebiga,probat  cu vam vratit cim prije...

eto ja sam samo napisao ono sto svi drugi misle ali nisu rekli

xViP napisao:

@ bek's, big slick (pocket rockets)
Hvala na posudenom novcu. Ovaj moj gubitak ne znaci da ce ti vi ostati bez te love. Naime kroz ovih par dana sam uspio naci nacin na koji cu vam vratit tu lovu kad smo se i dogovorili.

 
[ ]dobit cete  lovu nazad

xViP napisao:

Druga stvar je zatraziti stake. Moje pitanje je kaj da radim?

[ ]dobit ces stejk


xViP napisao:

Baustela?
Treca stvar je odustati od pokera zauvijek.

[x]

dok decki ne  potvrde da si im vratio lovu predlazem svima  da  ga  ne  stejkaju

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

369

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:
profy napisao:

koliko ti treba para da bih igrao?

PM ces dobit kroz koju minutu.

cropoker500 napisao:

A sta ti je cijeli BR radio na MB ako si igrao?  Inace, imas na sajtu lovu, ne...

Lova na internetu mi nije samo za poker.

-b3k's- napisao:

Nadam se da ćeš što prije sredit to i nastavit igrat wink

Hvala. Al vidis da nista ne znam.  smile

Moze sad neka neko misljenje o tome kaj da radim?

ajde na skype,pa da se dog..

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

svima treba lova.

zaj. se, ja ti savjetujem da si skupiš nešto love i uplatiš to na neki poker sajt, kreneš ispočetka grindat i mislim da možeš uspjet...kako si radio dosad, tako opet...mislim da možeš beatat bar NL10 ili sngove 5-10$

gl

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

371

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ti si stvarno malo veci kreten. Nezz sto da ti drugo kazem kad nista ne procitas i pocnes pisati sve napamet.

puki86 napisao:

kolko sam shvatio to nije  tvoja  lova tamo neg ti je neko posudio !?
NE
cijeli BR za  poker  ti stoji na  MB- ne vidis  me  al upravo se  smijem,kaj svaki put  kad ides  igrat  shipnes  $ na  poker  i pusis  na  proviziji svaki put
DA

mislim da  MB moze  zapljenit lovu samo u slucaju pranja love ili nekih drugih ilegalnih stvari
DA ili barem oni tako misle
neda  mi se  sad  vracat  nazad i citat tvoje  postove al cini mi se  da si nes  spominjao odvjetnike, LOL na  to - kod  odvjetnika  cim udes  u ured vec si u minusu 100 e, i sad ti ides k njima zbog 900e
U kojem sam ja to uredu bio? O kakvih ti 100€ pricas? Ne moras odgovarati na to jel ne mislim tebi vise ista pisati

kaj nije  lakse rec,decki sjebo sam lovu jebiga,probat  cu vam vratit cim prije...
Ako sam napisao da sam sredio te pare i da ce ih dobit onda tako i je. Opet ne znam od kud tebi informacija da je drugacije

eto ja sam samo napisao ono sto svi drugi misle ali nisu rekli
Blago se njima kaj imaju ovako pametnu osobu da prica u ime njih

33

372

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

aj bar  imas lijep vokabular ak nista drugo...
gle da  ti vidis da  neko napise  da  su mu zatvorili MB  i da  nemoze  nikako doc  do para  i napise da ce vratit nekim deckima pare , iz ceg sam ja  pomislio da nisu tvoje  i ti bi pomislio da  je  scammer  ,sta ne?
ovo za  odvjetnika je obv  zajebancija  jer  si ga negdje  spomenuo pa sam tek tolko napisao 100e jer  se ne  isplati njima  ic za  900 jer  bi te ionako oderali

nisam govorio u ime  foruma , al sam siguran da  je  svima  palo na pamet  da  si scammer

uostalom dobro mi je reko pocket da se ne  mjesam da ce  te vi to sami rjesit, eto necu se mjesat vise .. sretno u aktiviranju MB  wink

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
11

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

kao 1. nediraj pukija ostat ces bez jos 900
kao 2. slikaj mail gdje pise da si imao tih 900E (to mora biti na mailu), slikaj blokirani MB, slikaj poruke koje si im slao i svi ce ti se fino ispricati!
kao 3. nediraj mi pukija!

71

374

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

puki86 napisao:

aj bar  imas lijep vokabular ak nista drugo...
gle da  ti vidis da  neko napise  da  su mu zatvorili MB  i da  nemoze  nikako doc  do para  i napise da ce vratit nekim deckima pare , iz ceg sam ja  pomislio da nisu tvoje  i ti bi pomislio da  je  scammer  ,sta ne?
ovo za  odvjetnika je obv  zajebancija  jer  si ga negdje  spomenuo pa sam tek tolko napisao 100e jer  se ne  isplati njima  ic za  900 jer  bi te ionako oderali

nisam govorio u ime  foruma , al sam siguran da  je  svima  palo na pamet  da  si scammer

uostalom dobro mi je reko pocket da se ne  mjesam da ce  te vi to sami rjesit, eto necu se mjesat vise .. sretno u aktiviranju MB  wink

Jbg nisam mogao ne odg ti. A sad posto si pokazao da nisi dubre obj cu ti neke stvari.
Moguce. Ne mogu ti sad reci sto bi mislio o tome. Al kakav to scammer dode i trazi od ljudi koji nesto znaju o pokeru da mu kazu jel se isplati dalje igrat (tj iz pocetka) ili poceti nesto sasvim drugo? Ja nisam pisao ovo da bi se zalio ili da mi netko ponudi pare da igram ili nesto trece nezz sto ti pada na pamet.

Sto se tice odvjetnika ne vidim zasto bi bila zajebancija. U zivotu je uvijek bitno imati sto vise veza. Zasto bi mi netko blizak ili nesto slicno naplatio samo za odgovore na par pitanja? A tu je dosao taj presudni moment di sam shvatio da cu se pomiriti s MBom i ne ganjat to jel moze trajati koliko hoces a u tome periodu bi izgubio puno vise od 900€ kao sto si i sam rekao.

Mozes jedino biti siguran da si ti to pomislio.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

hendrixjimmi napisao:

kao
kao 2. slikaj mail gdje pise da si imao tih 900E (to mora biti na mailu), slikaj blokirani MB, slikaj poruke koje si im slao i svi ce ti se fino ispricati!

00