376

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

hendrixjimmi napisao:

kao 1. nediraj pukija ostat ces bez jos 900
kao 2. slikaj mail gdje pise da si imao tih 900E (to mora biti na mailu), slikaj blokirani MB, slikaj poruke koje si im slao i svi ce ti se fino ispricati!
kao 3. nediraj mi pukija!

Da si mu dobar frend sigurno ovo ne bi napisao. Sta je on djete pa treba tvoju zastitu na forumu? Sta si ti? Tko si ti? I zasto se prijetis na forumu? Cije ja isprike trebam? Sta ti meni znacis u zivotu? Ne zelim da ovo ispadne bahato ali razmisli malo. Ovo je samo forum ne neciji svijet ili zivot.
Mislim da ja nemam sta dokazivati. Tema uopce nije ta o cemu vi svi pricate. Znao sam da ce biti tako al sam se ipak nadao da ce barem 2 covjeka doci i reci nesto pametno.

Jos jednom ponavljam sto dalje? Ne sto cu s blokiranim MB racunom.

Zadnji popravljao xViP (26-03-2011 02:21:16)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Odgovorio ti je 4ladx na pitanje sto dalje.

00

378

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

cropoker500 napisao:

Odgovorio ti je 4ladx na pitanje sto dalje.

Da reko je.
Vidim dugo si ragistriran na forumu onda ga i znas kakve odgovore daje. Da je stvarno mislio pomoci ili reci stvarno sto misli to bi i objasnio (kao sto je napravio u onome clanku o pkru). Sigurno ne bi to samo posprdno stavio.

11

379

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

neznam što češ dalje...znaš i sam vrlo dobro koje su ti opcije
meni jedino vrlo neozbiljno izgleda za nekoga tko kaže da mu je poker bio glavni izvor primanja da mu je cijeli bankroll 900 eura

When you got nothing, you got nothing to lose
00

380

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

kiklop napisao:

neznam što češ dalje...znaš i sam vrlo dobro koje su ti opcije
meni jedino vrlo neozbiljno izgleda za nekoga tko kaže da mu je poker bio glavni izvor primanja da mu je cijeli bankroll 900 eura

Izvor primanja ne znaci da zivim od toga tj da ne mogu ziviti bez njega.Jel tako?
A ovaj drugi dio za 900€ sam vec obj. To mi je omogucavalo mj zaradu od oko 1k€ (siguran sam da ce biti jos pitanja oko ovoga)

Da znam koje su mi opcije. Sto zelis s time reci?

Zadnji popravljao xViP (26-03-2011 02:47:41)

00

381

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

pa onda ako možeš živjeti bez toga čemu pitanje što dalje...i da nije mi baš jasno da si imao veću mjesečnu zaradu nego bankroll no dobro nije ni bitno...

When you got nothing, you got nothing to lose
10

382

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

kiklop napisao:

pa onda ako možeš živjeti bez toga čemu pitanje što dalje...i da nije mi baš jasno da si imao veću mjesečnu zaradu nego bankroll no dobro nije ni bitno...

Pa naravno da mogu zivjeti. To nikad nije bilo upitno. Nece me starci izbaciti iz kuce i prestat hraniti. Al nije bajna situacija s lovom u mojoj obitelji niti je ikad bila. Tako da kad znas da mozes pomoci ljudima koji su dali sve za tebe i barem malo uzdrzavati sebe je odlicno. A bas zbog toga je pitanje sto dalje...

Nezz zasto si napisao taj drugi dio ako nije bitan.

00

383

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

meni nije bitno smile
ako ti se igra a ima si ok rezultate probaj tražit stejk šta drugo moš
gl

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:

Sta je on djete pa treba tvoju zastitu na forumu? .

DA

xViP napisao:

Sta si ti?

SVE

xViP napisao:

Tko si ti? I

BOG

xViP napisao:

I zasto se prijetis na forumu?

Quotaj taj dio, pliiiz!

xViP napisao:

Mislim da ja nemam sta dokazivati.

ooooooooooooooooo da!

..da si napiso recimo - jbg popio sam ja bih ti oprostio!
>GG

22

385

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ma bravo micek! Ide to tebi.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Nemojte zajeb xvipa da ne bi gledali "BOGovi su pali na tjeme"   cool

@ xvip - mislim da znas i sam sta sad mozes ako si dozivotno popusio roll na MB-. Nece ti nitko dat neki cudotvoran savjet s kojim ces u trenu imat opet stari BR i igrati limit koji si igrao(eventualno ti netko moze dat stake,ali kazes da to nisi trazio). Pocni onda od poda NL2 ili odustani...

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Pa jel ovaj pokerpro forum postao jebeni facebook??počeli su neki lajkovi postova,bacaju se jadne online prijetnje kako će ko koga obranit/prebit,svatko komentira svaki kurac di netreba  hmm .
Po meni, ja kad stavim temu i očekujem odgovore od nekih ljudi, na glupe komentare se ne obazirem, tako da smatram da je xvip tu malo pogrješio.Zajebi gluposti od čuljaka i svađe s pukijem, ukoliko ti netko neda pravi odgovor, potraži ga negdje drugdje i gg.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
10

388

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

PocketRockets napisao:

Pa jel ovaj pokerpro forum postao jebeni facebook??počeli su neki lajkovi postova,bacaju se jadne online prijetnje kako će ko koga obranit/prebit,svatko komentira svaki kurac di netreba  hmm .
Po meni, ja kad stavim temu i očekujem odgovore od nekih ljudi, na glupe komentare se ne obazirem, tako da smatram da je xvip tu malo pogrješio.Zajebi gluposti od čuljaka i svađe s pukijem, ukoliko ti netko neda pravi odgovor, potraži ga negdje drugdje i gg.

+1

ne poznam dečka osobno, ali do sad je bilo sve ok i mogu potvrdit da nije scammer, imali smo dogovor jedan prije za novce i sve je prošlo kak je trebalo... tako da sa 99% sigurnosti ja mogu potvrdit da je sve ok

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Kakvo je to pitanje sta da radim?(uzeli mi novce -necu reci zasto!(nemoras)vecina zna da je gotovo nemoguce da ti uzmu novce a sa 900e sigurno nije optuzen za pranje love:barem mislim).
Dobio je nekoliko savjeta neka nade posao ili neka uplati 100-200kn pa neka krene od NL2 ili NL5.
Moje misljenje je da ako ga je netko i htio stejkati da nece zbog te tajnovitosti koja budi sumnju,osim mozda vas koji ste ga i prije stejkali a vas bi onda kontaktirao preko skypa ili dr.......
Nemam nista apsolutno protiv njega i decko je vjerovatno OK,ali si je sam nabacio sumnju.
Zelim mu srecu,GL!!! smile

00

390

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

noirlegion napisao:

Kakvo je to pitanje sta da radim?(uzeli mi novce -necu reci zasto!(nemoras)vecina zna da je gotovo nemoguce da ti uzmu novce a sa 900e sigurno nije optuzen za pranje love:barem mislim).
Dobio je nekoliko savjeta neka nade posao ili neka uplati 100-200kn pa neka krene od NL2 ili NL5.
Moje misljenje je da ako ga je netko i htio stejkati da nece zbog te tajnovitosti koja budi sumnju,osim mozda vas koji ste ga i prije stejkali a vas bi onda kontaktirao preko skypa ili dr.......
Nemam nista apsolutno protiv njega i decko je vjerovatno OK,ali si je sam nabacio sumnju.
Zelim mu srecu,GL!!! smile

Evo onda za tebe i za druge nevjerne ljude. Nije bitno sto se dogodilo. Mozete misliti da mi je netko ukrao da sam radio ko zna kakve ilegalne stvari da sam spusio sve na kocki. Mozda tako shvatite da nije bitno sto je bilo s MBom nego jos uvijek ostaje isto pitanje sto dalje. Cijelo vrijeme to govorim. Da se bar tako trudite saznat zasto placate najveci PDV ili nesto sto je stvarno bitno za vas a ne to jel sam ja vas sjebao jel je to nemoguce. A vama nikako ne mogu naskoditi time.


RufMichAn666 napisao:

Nemojte zajeb xvipa da ne bi gledali "BOGovi su pali na tjeme"   cool

@ xvip - mislim da znas i sam sta sad mozes ako si dozivotno popusio roll na MB-. Nece ti nitko dat neki cudotvoran savjet s kojim ces u trenu imat opet stari BR i igrati limit koji si igrao(eventualno ti netko moze dat stake,ali kazes da to nisi trazio). Pocni onda od poda NL2 ili odustani...

-b3k's- napisao:
PocketRockets napisao:

Pa jel ovaj pokerpro forum postao jebeni facebook??počeli su neki lajkovi postova,bacaju se jadne online prijetnje kako će ko koga obranit/prebit,svatko komentira svaki kurac di netreba  hmm .
Po meni, ja kad stavim temu i očekujem odgovore od nekih ljudi, na glupe komentare se ne obazirem, tako da smatram da je xvip tu malo pogrješio.Zajebi gluposti od čuljaka i svađe s pukijem, ukoliko ti netko neda pravi odgovor, potraži ga negdje drugdje i gg.

+1

ne poznam dečka osobno, ali do sad je bilo sve ok i mogu potvrdit da nije scammer, imali smo dogovor jedan prije za novce i sve je prošlo kak je trebalo... tako da sa 99% sigurnosti ja mogu potvrdit da je sve ok

Hvala vam. Ugodno iznenadenje  :card_heart

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Moj prvi post je bilo pitanje samo iz razloga jer i ja imam MB.Ja ne mislim nista i iskreno nisam u mogucnosti da te stejkam  pa me i ne zanima iz tog razloga nego cisto informativno radi MB-a kojeg imam.
Moja 3 odgovora na tvoje pitanje koje je pomalo bezveze:            -nadi posao
                                                                                                             -uzmi free bankroll(ima ih u pokerpro ponudi)
                                                                                                             -napravi temu TRAZIM STAKE   
Pozdrav i GL! smile

Zadnji popravljao noirlegion (26-03-2011 12:36:00)

00

392

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

noirlegion napisao:

Moj prvi post je bilo pitanje samo iz razloga jer i ja imam MB.Ja ne mislim nista i iskreno nisam u mogucnosti da te stejkam  pa me i ne zanima iz tog razloga nego cisto informativno radi MB-a kojeg imam.
Moja 3 odgovora na tvoje pitanje koje je pomalo bezveze:            -nadi posao
                                                                                                             -uzmi free bankroll(ima ih u pokerpro ponudi)
                                                                                                             -napravi temu TRAZIM STAKE   
Pozdrav i GL! smile

Sad si mi rekao da napravim sve iz opcija koje sam i sam naveo big_smile
Svj hvala.

Pozdrav

00

393

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Evo onda za tebe i za druge nevjerne ljude. Nije bitno sto se dogodilo. Mozete misliti da mi je netko ukrao da sam radio ko zna kakve ilegalne stvari da sam spusio sve na kocki. Mozda tako shvatite da nije bitno sto je bilo s MBom nego jos uvijek ostaje isto pitanje sto dalje. Cijelo vrijeme to govorim. Da se bar tako trudite saznat zasto placate najveci PDV ili nesto sto je stvarno bitno za vas a ne to jel sam ja vas sjebao jel je to nemoguce. A vama nikako ne mogu naskoditi time.

Ak si spusio na kocki onda svi savjeti da uplatis padaju u vodu.

Protiv PDVa nemozemo nista, a to sto je tebi MB zatvorio account se moze i nama desiti pa nas zato to zanima.

Uostalom, dobio si puno savjeta, a vec u svojem 10 postu naglasavas da tebe zanimaju savjeti kako dalje...

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Pokerpro.com.HR>>Projekti>>Get rich or go to bauštela (x1)
GG GL
cool  cool  cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

395

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

roba59 napisao:

Evo onda za tebe i za druge nevjerne ljude. Nije bitno sto se dogodilo. Mozete misliti da mi je netko ukrao da sam radio ko zna kakve ilegalne stvari da sam spusio sve na kocki. Mozda tako shvatite da nije bitno sto je bilo s MBom nego jos uvijek ostaje isto pitanje sto dalje. Cijelo vrijeme to govorim. Da se bar tako trudite saznat zasto placate najveci PDV ili nesto sto je stvarno bitno za vas a ne to jel sam ja vas sjebao jel je to nemoguce. A vama nikako ne mogu naskoditi time.

Ak si spusio na kocki onda svi savjeti da uplatis padaju u vodu.

Protiv PDVa nemozemo nista, a to sto je tebi MB zatvorio account se moze i nama desiti pa nas zato to zanima.

Uostalom, dobio si puno savjeta, a vec u svojem 10 postu naglasavas da tebe zanimaju savjeti kako dalje...

Krenuti cu od zadnjeg. To napomenem uvijek kad netko napise nesto sto nema veze s mojim pitanjem nego me napada ili nesto slicno. Da dobio sam. Nasao sam par ljudi koji su stvarno zeljni pomoci i popricao sam s njima. Ne trebas mi ti to govorit :S

PDV zasto mislis da nista ne mozes? Zasto ne otic negdje drugdje (1 od primjera) na drugi dio te recenice sam vec odgovorio. Da vi mozete iz toga izvuci neku korist ili napraviti istu "gresku" ja bi to napisao.

Prva recenica bravo. big_smile Nasao si rupu u postu. Znas ti jako dobro sto sam ja s time htio reci. Ocito je da imas nesto protiv mene.
Ajmo cekaj jos koji moj post pa cemo ga jebat jos malo s nebitnim stvarima. Sto se mene tice mozes slobodno sve izbrisati ja sam dobio odgovore koji su mi pomogli
:card_heart  :card_heart  :card_heart

00

396

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

ovaj thread je najveći epic ikad
jebeni mega lol
ti sinko nisi normalan bez uvrede

When you got nothing, you got nothing to lose
00

397

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

kiklop napisao:

ti sinko nisi normalan bez uvrede

smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sa BR-om od 900€ mjesečno 1k€? roll
pa u čem je prob onda,uplati 900€ opet i za par mjeseci ces imat par K€ i gg

00

399

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:

cijeli BR za  poker  ti stoji na  MB- ne vidis  me  al upravo se  smijem,kaj svaki put  kad ides  igrat  shipnes  $ na  poker  i pusis  na  proviziji svaki put
DA

ti si lud ak si to radil, ili smo mi ludi ako ti to vjerujemo da si to radil  big_smile

00

400

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

moguće da si lažiral neke podatke na MB i zato ti je MB blokiral acc a to se nebre riješit ako je tak t

00