Tema: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

http://www.nytimes.com/2011/03/27/magaz … .html?_r=2

Zanimnivo za pročitat  smile

00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

“Sorry if these stakes are boring. I would be playing bigger, but it’s been a rough week.”
zvuči poznato haha

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

dr baltazar gdje ti je projekt ?  lol  lol

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

svima baltazar sumnjiv,nejc ako znas da igra vec par godina napisi tu a ne podjebavat

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

bas i ja gledam gdje je nestao projekt i nist ne kontam! Ionako je bilo predobro da bi bilo istinito  big_smile

00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

Roba je bio ljubomoran na baltazarov uspjeh pa mu je izbrisao  projekt tongue tongue

00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

lord1911 napisao:

svima baltazar sumnjiv,nejc ako znas da igra vec par godina napisi tu a ne podjebavat

ma da,nisam znao za ovaj "projekt" do danas,a izbrisao je jedan projekt danas i na slovenskom forumu,ovo je naš  idiot a.stanić koji ima multiple personality disorder  lol

i vi ste mislili,da može početnik 20tejblat za tjedan dana igre  lol  lol

evo ti njega:

http://www.pokertableratings.com/stars- … h/A.Stanic

i njega kao dr. baltazar  lol

http://www.pokertableratings.com/stars- … ch/Axeltan

vjerojatno ima još 10nickova  lol

sick life ,jebi ga  big_smile



oprostite za greške na hrvatskom..

Zadnji popravljao nejc1805 (26-03-2011 04:52:28)

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

RufMichAn666 napisao:

Roba je bio ljubomoran na baltazarov uspjeh pa mu je izbrisao  projekt tongue tongue

Nije roba ništa brisao.

00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

roba59 napisao:
RufMichAn666 napisao:

Roba je bio ljubomoran na baltazarov uspjeh pa mu je izbrisao  projekt tongue tongue

Nije roba ništa brisao.

Ma to sam nap iz zezancije... smile

00

10

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

i jos onda stavi clanak o junglemanu..pa bi zakljucak trebao ici da i on onda krece jednakim putem i da ga se uskoro moze ocekivati na nosebleed..hahahaahhaha..od totalnog pocetnika..

mislim, ne znam u cemu je sramota sto je izgubio nesto love?? pa mi svi ucimo igru i mnogi ne zaraduju odmah..

al lagat da si totalni pocetnik da mu se onda svi krenemo klanjat, toe vec malo bolesno  big_smile

i meni je lik bio sumnjiv, pogotovo kad je poceo nudit coaching  lol

00

11

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

Dr Baltazar, a naš coaching video?  sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

lol  lol  lol

dfable napisao:

Dr Baltazar, a naš coaching video?  sad

+1

00

13

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

big_smile   big_smile   big_smile   big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

sick idiot...lol lol lol    lol

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

kakav bolesnik..i još sere da mu je coach bio onaj sa pokerstarsovog teama,da naravno...
potražiš malo po stolovima i pitaš za coaching nekog proa i nema problema može odmah sređeno   lol  lol

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

RedDevil_7 napisao:

kakav bolesnik..i još sere da mu je coach bio onaj sa pokerstarsovog teama,da naravno...
potražiš malo po stolovima i pitaš za coaching nekog proa i nema problema može odmah sređeno   lol  lol

http://www.shrani.si/f/2D/sD/183eQWs4/brez-naslova.png

Ne pričaj ako ne znaš  smile

00

17

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

dfable napisao:

Dr Baltazar, a naš coaching video?  sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

Moram kazad da ja sebe smatram početnika, jer ono sam igro for fun i nisam razmišljao puno o rangevima i o squiezu, 3 berrel bluff, scary cartama ...  (  nisam ni znao šta je to ).  Ak sam bolestnik, idiot, .... Onda OK ak vi tak mislite al mi je smiješno  smile  Moj cijeli projekat je bio istinit, grafovi su buli istiniti ... Al ok, svejedno šta mislite  smile  Oko videa, ga ne želim snimat jer nisam nikakav coach i trenutno nemam skila da budem to, jer moram još puno naučit.  GL svima i pozz.

00

19

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

hmm  prvo nudiš coaching, a sada nečes snimiti video jer nemaš skila sad Jako si me rastužio. Povrijeđen sam.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

Dr Baltazar napisao:

Moram kazad da ja sebe smatram početnika, jer ono sam igro for fun i nisam razmišljao puno o rangevima i o squiezu, 3 berrel bluff, scary cartama ...  (  nisam ni znao šta je to ).  Ak sam bolestnik, idiot, .... Onda OK ak vi tak mislite al mi je smiješno  smile  Moj cijeli projekat je bio istinit, grafovi su buli istiniti ... Al ok, svejedno šta mislite  smile  Oko videa, ga ne želim snimat jer nisam nikakav coach i trenutno nemam skila da budem to, jer moram još puno naučit.  GL svima i pozz.

lol  lol  lol  top idiot  wink,ne može bez laganja   hmm

Zadnji popravljao nejc1805 (26-03-2011 20:32:41)

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00

21

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

ma lik je retard ban i gg ...

00

22

Re: Daniel (jungleman12) Cates u NY Times

cliffs?

KOCKA!
00