Re: turniri danas

7 mjesto 350 $

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

27

Re: turniri danas

nice, gg.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

28

Re: turniri danas

gg

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: turniri danas

zadnji hand

- nemam HEM ,niti bilo kakav alat ,ne koristim ni sharkscoop al evo statsi od turnira  big_smile

- dobio sve flipove do ovoga [x]
-foldao gomilu premium handova preflop u nekim zajebanim situacijam [x]
-par handova igrao ko pro , a dosta kao NOOB i idiot [x]
-hvala stakeru a pogotovo TINI [x]  big_smile

-BRAG - naučio konvertat hand [x]   big_smile  big_smile  big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (29-03-2011 14:33:32)

00

30

Re: turniri danas

Svaka cast. A sad jedno pitanje.
Jel ti se mota po glavi "koji kurac sam ja uopce pocinjao ovaj turnir??? nikad ga vise necu igrat"

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: turniri danas

Adži napisao:

Svaka cast. A sad jedno pitanje.
Jel ti se mota po glavi "koji kurac sam ja uopce pocinjao ovaj turnir??? nikad ga vise necu igrat"

pa je malo  big_smile  big_smile  big_smile
ubio me u mozak

nemam bankroll pa mi je ok ovako kad mi netko da stake. Igralo mi se jako , al 11h je katastrofa. Inače igram cash al kako mi idu turniri mogao bi se prebaciti. 5 ili 6 stakova u zadnja dva dana 3 ITM.

Pitanje za MTT igrače:
     -Koji je po vama najoptimalniji low-midstakes turnir za igrat , jer ovaj mislim da nije big_smile
     -prednost ovog turnira je da stvarno imaš vremena za čekat ruku i naplatit se . al traje i traje u 10h ujutro su zavrsili

00

32

Re: turniri danas

ivica5261 napisao:

zadnji hand

-dobio sve flipove do ovoga [x]

[ ] hand na slici je flip
[x] gratz na plasmanu

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

33

Re: turniri danas

$5.50 u 15h
$3.30 u 18h i 20h
$5.50 u 19h
$11 u 20h (DFG)
$11 u 21:30h
$8.80 u 22:30h
$2.75 u 23h

to su ti micro i low

$22 u 19h
$55 u 21h (DNG ali samo nedjeljom)

prije je na 2+2 znalo bit da svako malo neko otvori topic u vezi tog deepstacka i proklinje sve i svasta zasto se uopce rego na njega jer totalno ubije volju za zivotom

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

34

Re: turniri danas

ja sam ft-o taj deepstack i to nedjeljni.. Na ft sam stigao oko 6 ujutro ja mislim, a ispao sam oko 9 ujutro negdje 7-9 ne sjecam se tocno mjesta. U 18:30 inace pocinje  big_smile

00

Re: turniri danas

Tilt napisao:

ja sam ft-o taj deepstack i to nedjeljni.. Na ft sam stigao oko 6 ujutro ja mislim, a ispao sam oko 9 ujutro negdje 7-9 ne sjecam se tocno mjesta. U 18:30 inace pocinje  big_smile

ma biži , neznam da li ću ikad više taj igrat big_smile

@stu : da, znam nije flip , call-o je pola stacka na wet board, s poket pair , bez draw-a i pogodio 2 out... taka igra rekao bi jedan naš forumaš  big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (29-03-2011 16:48:03)

00

36

Re: turniri danas

ivica5261 napisao:

@stu : da, znam nije flip , call-o je pola stacka na wet board, s poket pair , bez draw-a i pogodio 2 out... taka igra rekao bi jedan naš forumaš  big_smile

ma problem je sto nisam odvrtio hand nego samo vidio sliku, moja greska  big_smile kasnije sam skuzio ironiju

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: turniri danas

Ovaj turnir je indeed sick. Jbt, 12h igre za $350. Podsjetio me na onaj ME ceecoop-a.
Ivici svaka čast na igri (i živcima). A Tina je Tina i moš je j*bat  big_smile

00