101

Re: Kako dignuti pare s pokera?

antoniob napisao:
iAcesHigh napisao:

možeš imati devizni u više valuta, ali jedna je "defaultna" i u tu ti pretvara...

defaultna mi je € i do sada sam uvijek dobivao € a sada iz cistog mira dobio $,objasnio sam vec jedno 2,3 puta situaciju wink

Isti slucaj kod mene... ima kakav nacin di se "podesava" default valuta ako se mozda zblesirala?  big_smile  Na salteru banke?

Drop watch in toilet
Gona have shitty time
00

102

Re: Kako dignuti pare s pokera?

jucer mi zenska u raiffeisenu rekla da mogu dobiti mastercard a nemora mi biti vezan na tekuci na koji dobivam placu,tako da cu to pogledati..ali vjerojatno otvaram u PBZu ako ljudi vele da šljaka

00

103

Re: Kako dignuti pare s pokera?

evo ja sam jedan od onih koji je pokusavao 3 puta unijeti cifru koju mi je moneybookers skinuo sa racuna za verifikaciju i cifra ne valja iako sam 2 puta provjeravao u banci i kazu da je to ta cifra. sad mi je moneybookers blokirao racun i ne znam sta dalje da radim???
da li mogu izravno napraviti uplatu na pokerstarse preko visa electron kartice?  ne znam sta napraviti sa moneybookersom da mi odblokiraju racun jer kazu da je jedini nacin da napravim uplatu preko banke....pa vec su mi uzeli 2$ a sad jos i uplata...molim za pomoc!

00

104

Re: Kako dignuti pare s pokera?

idrga napisao:

evo ja sam jedan od onih koji je pokusavao 3 puta unijeti cifru koju mi je moneybookers skinuo sa racuna za verifikaciju i cifra ne valja iako sam 2 puta provjeravao u banci i kazu da je to ta cifra. sad mi je moneybookers blokirao racun i ne znam sta dalje da radim???
da li mogu izravno napraviti uplatu na pokerstarse preko visa electron kartice?  ne znam sta napraviti sa moneybookersom da mi odblokiraju racun jer kazu da je jedini nacin da napravim uplatu preko banke....pa vec su mi uzeli 2$ a sad jos i uplata...molim za pomoc!

Uzmi si internet bankarstvo i uplati na moneybookers. Tak ti je najlakši način da ti odblokiraju account.

00

105

Re: Kako dignuti pare s pokera?

hvala na savjetu ali ne znam kako to odraditi kad uplacujem na moneybookers sa svog racuna....negdje sam procitao na forumu da postoji opcija da mi netko posalje na racun na moneybookersu a ja njemu vratim na pokerstrsima. ako moze tako napravimo neku malu uplatu tipa 5$ samo da mi to vise odblokiraju. roba59 ako si voljan pomoci reci...

00

106

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Nemogu ti slati kad ti je račun blokiran. Moraš baš uplatiti preko banke.

00

107

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Ok ajd samo jos ovo dvoje da te pitam...postavio sam pitanje na moneybookersu oko te verifikacije i dali su mi neki broj pod kojim ce biti odgovor. 1.Da li cu ja od njih dobiti mail ili odgovor potrazim negdje na njihovoj stranici?
2. Da li tebi ikako mogu poslati pm ili mail jer ti moram poslati jedan broj koji mi spominju oko te uplate i pojma nemam sta s njim a ne zelim ovako javno. Vec sam ti jucer probao poslati pm ali nisam mogao i ne znam zbog cega.
Hvala!

Zadnji popravljao idrga (16-12-2010 18:11:37)

00

108

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Poslao sam ti mail na PM.

00

109

Re: Kako dignuti pare s pokera?

nece mi prihvaititi iban od zabe, koji je broj tocno...

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

imam par teoretskih pitanja pa ako se nekome da....
1. jel mozes skinut pare sa starsa preko ceka
2. zasto koristit moneybookers zasto nebi lovu slao ravno na svoj racun
3. recimo dobijes 40000$ kako najbolje to skinut, mislim dal moras bit oprezan zbog porezne itd.

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

111

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Nisam jos nikad cashoutao,pa ne znam sta je IBAN,a sta BIC? Inace digao bi nesto sa pokerstarsa na devizni u Erste banci...

Ili ako ima neka dobra dusa da mu prebacim 700$,a on meni na tekuci jer bi mi lova trebala sto prije...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

112

Re: Kako dignuti pare s pokera?

http://hr.wikipedia.org/wiki/IBAN

http://hr.wikipedia.org/wiki/ISO_9362

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Bile napisao:

Nisam jos nikad cashoutao,pa ne znam sta je IBAN,a sta BIC? Inace digao bi nesto sa pokerstarsa na devizni u Erste banci...

Ili ako ima neka dobra dusa da mu prebacim 700$,a on meni na tekuci jer bi mi lova trebala sto prije...

Odes u banku, trazis Visa electron karticu (dodje za cca 3 tjedna) i radis isplatu na nju, također i uplatu na sve zive stranice. Plus, uzmes internet bankarstvo koje kosta 5 kn radi evidencije, online placanja racuna  (domace i devizno...) i sl. tako da u banku odlazis samo po lovu  big_smile

Jednom dok to napravis si miran za sva vremena sto se tice online transakcija jer onda karticu također vežeš na  Moneybookers, Paypal...

p.s. ovo sam valjda 10 puta vec napisao  roll

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Bile napisao:

Nisam jos nikad cashoutao,pa ne znam sta je IBAN,a sta BIC? Inace digao bi nesto sa pokerstarsa na devizni u Erste banci...

Ili ako ima neka dobra dusa da mu prebacim 700$,a on meni na tekuci jer bi mi lova trebala sto prije...

IBAN i BIC odes u banku i trazis i daju ti to.

00

115

Re: Kako dignuti pare s pokera?

ma moš to nać i na net-u

When you got nothing, you got nothing to lose
00

116

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Hvala svima! Rijesio sam...problem je bio sto IBAN pise na ugovoru,a ne na kartici,a BIC nisam mogao naci dok nisam skuzio da je BIC=SWIFT...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

117

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Samo jedno pitanje u vezi promjene valuta.

Trenutno imam tekući u kunama i moneybookers u dolarima. Imao sam devizni sa VISA Electron karticom u eurima ali sam ga zatvorio jer su mi u banci rekli da se ne može promijenit default valuta u dolare...

Anyway ako
1) isplatim nešto sa MB na svoj kunski račun
da li mi to dođe na isto kao da
2) napravim novi devizni račun sa karticom u dolarima, isplatim sa MB na devizni račun i onda te dolare mijenjam u kune
(mislim ono ipak u hrvatskoj ne mogu trošit dolare ne gine mi promjena valute)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

118

Re: Kako dignuti pare s pokera?

U pravilu da, ali mislim da dobis bolji tecaj kad imas devizni. S tim da i s deviznog ti mogu isplatiti bas dolare, pa mozes otici di ti je najbolji tecaj, ako se radi o velikim ciframa , onda je svaka decimala bitna big_smile

00

119

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Treba, jedan brzi odgovor:ako sada napravim cashout sa starsa,kolike su sanse da mi pare sjednu do petka ujutro?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Skoro pa nikakve. 2,5 do 3 dana meni najbrže bilo. Na devizni.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Do petka ujutro imas nekih 18% sansi,a do petka predvecer je coinflip..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

122

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Dr.Greenthumb napisao:

Do petka ujutro imas nekih 18% sansi,a do petka predvecer je coinflip..

Hehe...

Ajmo onda ovako(da ne otvaram novi topic):dajem 200$ na starsima za 1000kn na tekucem u toku danasnjeg dana (ili eventualno sutra). Radio bi cashout da mi nije hitno,ali stvarno mi treba lova u petak ujutro!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

123

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Mogu prebacit pola (500 kn za 100$). Ja sam na Zabi tako da ce ti sutra sjest na tekući ako ti danas pošaljam.

00

124

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Hvala,ali snašao sam se...hvala svejedno...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

125

Re: Kako dignuti pare s pokera?

ok

00