Tema: Montenegro Poker turnir

Nije da se hvalim, ali eto, uzeo sam kartu (ispravak, 2 čak u 3 odigrana satelita) za to čudo od turnira i planiram igrati. Turnir je sljedeći vikend kod Budve u Crnoj Gori (glavni turnir je 2-dnevni, igra se 8.-9.4.). Zanima me koliko ljudi s foruma misli otići tamo i odigrati taj turnir.

Također, preporučam satelite za taj turnir na Starsima (Tourney>Regional tab), ima dosta slabih igrača na njima, a zadnjih par dana koliko sam pratio je uvijek neki overlay. Uglavnom se pojavi do 10-ak igrača, a izmjenjuju se 550 eura seat only i 900 eura full pack sateliti.

00

Re: Montenegro Poker turnir

ne kuzim zasto si igrao dalje ak si uzeo prvu kartu? kaj ju mozes prodat?

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Montenegro Poker turnir

Nema tu prodaje. Kao i na većini drugih satelita za lajv turnire, prvu osvojenu kartu moraš koristiti, a druga i svaka sljedeća se automatski isplaćuje na račun u T$ (tj. u ovom slučaju, u T Eurima).

00

Re: Montenegro Poker turnir

ali isto je lol šta si 2 puta igra za zurnir di si upa

gl u crnojgori

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Montenegro Poker turnir

max idem s tobom i na kraj svijeta ako ces me stejkat smile))))))

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

6

Re: Montenegro Poker turnir

lol @ komentare zasto je igro jos satelita za isti turnir.

recite mi zasto je to smijesno?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Montenegro Poker turnir

kiklop napisao:

ali isto je lol šta si 2 puta igra za zurnir di si upa

gl u crnojgori

Pa, meni nije isto. Možda ti ovako bude lakše za shvatiti:
1. satelit - ulog ukupno 63 Eura - osvojen ticket od 550 Eura.
2. satelit - ulog ukupno 104 Eura - ispao 6., osvojena 0.
3. satelit - ulog 93 Eura - osvojen ticket od 550 Eura, automatski knjižen na račun kao 550 T Eura.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 odigrana satelita, uloženo 260 Eura, osvojeno 1100 Eura. Razlika između uloženog i dobivenog mi pokriva ulaz na turnir i veći dio troškova koje ću imati.

@boboman
2 su razloga zašto si ispao iz konkurencije za pratnju:
- i tako igraš više cash nego turnire
- krivog si spola... big_smile

00

Re: Montenegro Poker turnir

Evo kratkog reporta s turnira:
- na turniru je nastupilo 195 igrača, prizepool 97,5k eura, 1. mjesto 30k, 18 mjesta itm
- struktura je dobra, početni stack 20k, leveli 40min
. ispao na kraju 63.
- prvi dan je dobro počeo, uz ispod avg handove sam se uspio poduplati u prva 4 levela - najjači handovi u tom razdoblju JJ (uspio ga naplatiti, T high board), TT (3betao i nacio na 4bet, talijan pokazao AA)
- poslije večere, katastrofa - 5 levela card dead, jednom dobijem AA i taj put dealerica napravi missdeal - završio prvi dan s 21k, avg 39k

- drugi dan počeo s 400/800/100 levelom - foldam nekih 20-ak handova, onda konačno preseljenje na drugi stol; 10-ak handova poslije u SB dobijem KK, CO rejza, ja shovam i on plati s 88 - 2x up na 37k; uzmem još jedan 3way pot i dignem se na 55k
- par handova poslije opet me presele, dignem se na 65k, platim shortija s TT, on ima AK i ja naravno gubim flip, padam nazad na 36k
- dosta dugo sam se vrtio oko 40-45k, onda se na blindovima 1k/2k/200 dogodio sljedeći hand:
UTG limp, +1 rejz na 10k, fold, ja imam QQ i shovam 42k, fold, CO all-in 27k, 2 folda, BB all-in 34k, +1 plaća; handovi - +1 QQ, ja QQ, CO KK, BB 65s; board se izvrti 87AJ4, BB se učetverostruči, CO ispadne i ja ostanem na 4bb
- par handova poslije gurnem Q9s UTG, dobijem 2 calla, jedan od njih ima KK, ja za river imam gutshot koji me promaši

Igrao sam TAG, nijednom suckoutao, jedini flip drugog dana izgubio, ali protiv coolera nema pomoći...  a sam sam si kriv da ne znam dobiti flip ili suckoutati.

Turnir je inače odličan i po sporoj strukturi i po (ne)kvaliteti igrača, više od pola fielda su bili talijani tako da ga definitivno preporučam. Organiziran je okvirno 2 puta godišnje.

10

9

Re: Montenegro Poker turnir

ma nismo ni ocekivali da ce ovo biti profitabilno tongue

jos si ti veliki fish...

bu bolje iduci put... nadam se da nosis neku cokoladu il tak nesh big_smile

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Montenegro Poker turnir

gg

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00