Re: Pomoć potrebna

jbg sporo dosadno upravo zbog toga jer nisi ulagao u svoje znanje i grindo igru si se doveo u ovu situaciju... No ne mora znacit nuzno da je tak wink naucit i poboljsat igru neces na 12+ stolova igraj sto manje stolova i pocni ucit ako zelis da napredujes i popravis situaciju...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

27

Re: Pomoć potrebna

dfable napisao:
SuzyR napisao:

Zato sto bi tebi na 20 stolova bilo to sve prebrzo , nebi mogo sve pohvatat , a meni koji sam naucio igrat na 16 stolova 4 stola bi mi bilo presporo , dosadno

Dođeš po savjet i onda ne slušaš savjete. Šta želiš da ti ljudi kažu? Da če se situacija okrenut, da češ počet opet zarađivat? Evo: situacija če se okrenut.

Pa slusam savjete  al procitaj sta mi je Rear admiral napiso , nije isto sa 8 stolova na 20 i sa 16 na 4 , samo mu objasnjavam svoju logiku , ili ja nisam dobro uvatio poantu sta je on zapravo htio reci

00

Re: Pomoć potrebna

dfable napisao:

Wrong. Nemoj gledat na betove kao na $ nego kao na bb-ove. Ako gledaš kao na $ onda ti je to veliki leak (znam iz iskustva).

+1 jbg naviko si na nl50icu i betove no nekad se trebas spustit na manji NL wink privikni se sto se prije ufuras to ces se prije vratit na staru stazu smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

29

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:

Pa slusam savjete  al procitaj sta mi je Rear admiral napiso , nije isto sa 8 stolova na 20 i sa 16 na 4 , samo mu objasnjavam svoju logiku , ili ja nisam dobro uvatio poantu sta je on zapravo htio reci

ajd lec... kad se probudis mozda shvatis neke stvari.

Zadnji popravljao 4ladX (27-04-2011 17:15:54)

00

30

Re: Pomoć potrebna

Ako ti je dosadno igrat na 4-6 stolova znači da igraš kao robot, ne razmišljaš o igri, imaš neku svoju rutinu i šibaš. A to nije ok.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Pomoć potrebna

dfable napisao:

Ako ti je dosadno igrat na 4-6 stolova znači da igraš kao robot, ne razmišljaš o igri, imaš neku svoju rutinu i šibaš. A to nije ok.

this smile grindanje ti nece pomoc da se vratis tamo gdje si bio upravo zbog ovog sto ti je dfable naveo...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

32

Re: Pomoć potrebna

SuzyR napisao:
4ladX napisao:

premalo je to stolova. minimum 18 ako zelis napredovat i popravit igru.

Aj ti se nemoj vise javljat majke ti , izadi malo iz tog sobicka , udahni  malo svjezeg zraka, mozda ce i neka stvarna osoba htjet sa tobom popricat , osim tvoje mame , neboj se samo hrabro !!!

+1  lol  lol  lol

00

33

Re: Pomoć potrebna

dfable napisao:

Ako ti je dosadno igrat na 4-6 stolova znači da igraš kao robot, ne razmišljaš o igri, imaš neku svoju rutinu i šibaš. A to nije ok.

Je , mudro zboriš

00

34

Re: Pomoć potrebna

tonov napisao:
SuzyR napisao:
4ladX napisao:

premalo je to stolova. minimum 18 ako zelis napredovat i popravit igru.

Aj ti se nemoj vise javljat majke ti , izadi malo iz tog sobicka , udahni  malo svjezeg zraka, mozda ce i neka stvarna osoba htjet sa tobom popricat , osim tvoje mame , neboj se samo hrabro !!!

+1  lol  lol  lol

tko si pak ti u p.m.?

00

Re: Pomoć potrebna

4ladX napisao:

vani sam, surfam s moba kojeg sam kupio od poker winningsa.


big_smile  big_smile  big_smile  big_smile   lol  lol  lol

00

Re: Pomoć potrebna

Znaš zašto su ribe loše, jer igraju jedan stol i dosadno im je pa igraju više handova, ne prate ostale stvari osim svojih handova. Logično je da im je dosadno. A ako se naučiš pratiti igrače i zapisivati notove, razmišljati kako si drugačije mogao odigrati hand i jel bi tako bilo išta bolje, onda možeš popravljati igru. Ako igraš 20 stolova nećeš napredovat ni približno tako kao s manje stolova, ne stigneš o ničem razmišljati, a najviše ćeš si pomoći ako u igri razmišljaš i onda kad si pod pritiskom.

Znam po sebi da kada bi odigravao handove kad pregledavam hem, odigravao bi ih 10 puta bolje, jer nisam pod pritiskom. Ali zato možeš smanjiti pritisak ako smanjiš stolove i možeš razmišljati o handovima kad čekaš da protivnik odreagira. Da igraš 20 stolova bi već igrao drugi hand i imao bi 10-ak sekundi za odluku. Ništa spektakularno ne možeš izmisliti u tih 10 sekundi, samo ponavljaš iskustvo, odnosno robotiku.
Edit: jedan enter čini čuda big_smile

Zadnji popravljao Rear_Admiral (27-04-2011 18:09:37)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

37

Re: Pomoć potrebna

Rear_Admiral napisao:

Znaš zašto su ribe loše, jer igraju jedan stol i dosadno im je pa igraju više handova, ne prate ostale stvari osim svojih handova. Logično je da im je dosadno. A ako se naučiš pratiti igrače i zapisivati notove, razmišljati kako si drugačije mogao odigrati hand i jel bi tako bilo išta bolje, onda možeš popravljati igru. Ako igraš 20 stolova nećeš napredovat ni približno tako kao s manje stolova, ne stigneš o ničem razmišljati, a najviše ćeš si pomoći ako u igri razmišljaš i onda kad si pod pritiskom.

Znam po sebi da kada bi odigravao handove kad pregledavam hem, odigravao bi ih 10 puta bolje, jer nisam pod pritiskom. Ali zato možeš smanjiti pritisak ako smanjiš stolove i možeš razmišljati o handovima kad čekaš da protivnik odreagira. Da igraš 20 stolova bi već igrao drugi hand i imao bi 10-ak sekundi za odluku. Ništa spektakularno ne možeš izmisliti u tih 10 sekundi, samo ponavljaš iskustvo, odnosno robotiku.
Edit: jedan enter čini čuda big_smile

+1  Apsolutno se slazem po svemu

00

38

Re: Pomoć potrebna

U pravu si , prvi post sam krivo protumacio pa izvini

00

39

Re: Pomoć potrebna

Jucer sesion sat i 15 na 4 stola , zadnjih 15 m neka fjaka tlaka pad koncetracije , jutros 6 ravno sat vremena i gasi , mada opet -EV zbog 2 bed beata , dobro ste svi rekli , manje stresa , bolje pratim igru , vise vremena za odluke , i ono sta je reko kraci sesioni , stvarno ima smisla

00

40

Re: Pomoć potrebna

Rear_Admiral napisao:
SuzyR napisao:

1 000 000 ruku tako da 4 stola nema bas smisla

Ja sam igrao dosad skoro uvijek na 3-8 stolova, meni sad nema smisla igrati na 20?
koja ti je logika u tome?

Sta stvarno igras 3 do 8 stolova , i koje limite igras i kolko dugo igras ?

00

Re: Pomoć potrebna

Trenutno igram otp 7 stolova. Nl100 sam poceo i vec zadnjih godinu dana igram na tom broju koji sam naveo, s time da sam igrao mjesec dana 10-ak. Da igram na ps bi mozda i igrao vise stolova, ali nema smisla otici tamo kad je na drgim mrezama field bolje soft.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00