Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

ja sam navijac milana i drago mi jer je barca dobila iz prostog razloga sto se real onako brani na svom terenu..

al ok to je stil josea

al opet zasto se predati,lopta je okrugla a pogotovo kad u ekipi imaš ronalda i jos 5-6 top ofenzivnih igraca..

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Ne kuzim.
Real dobije jedan crveni karton a treba dobiti 3 i sudac navija za barcu?
Adebayor udara covjeka u lice sa 2 ruke-crveni karton
Marcelo gazi Pedra nogom-crveni karton
Pepov dzon-mogo je biti samo zuti al tu negdje je

Uglavnom jasno je da je Barca 10 puta bolja od Reala

21

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

http://www.hrsport.net/vijesti/416729/n … emek-djelo

evo po meni najobjektivniji pogled na jucerasnju tekmu, ali i trenutni odnos snage barce i r.madrida

Here's to a long life and a merry one
A quick death and an easy one
A pretty girl and an honest one
A cold beer and another one!
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Ja sam išao malo vadit mast realovcima. No hard feelings  smile

Ako pričamo objektivno ja se u potpunosti slažem s

rounder1984 napisao:

Ja sam realovac, al pobjeda barce je zasluzena. Do iskljucenja pepea, bila je po meni ravnopravna utakmica bez obzira sto je posjed lopte bio 70:30 u korist barce. Pepe iako je drvosjeca, nije morao biti iskljucen, al eto. Nakon iskljucenja real je popizdio, messi im je utovario odlican prvi gol i to je bilo to. .

Onaj start nije za crveni , jebiga to ti je sudačko uvjerenje.  Presmješne su mi teorije da se Barca gura od Uefe, Unicefa, UN, NATO , EU itd itd... Nije bitno za koga netko navija ali mislim da bi se trebali složiti da Barca zadnjih par sezona igra najbolji nogomet  ikada.

Šlažem se da je Chelsea debelo zakinuta u onoj utakmici i Irci nisu otišli na SP zbog Henry-eve ruke , a jebeš ga to su  sudačke pogrške , zar stvarno vjerujete u teorije zavjere i da Barca ima poseban tretman.

Ne vidim u čemu je problem ako kažem da posebno ne volim Real , jebiga nemogu protiv sebe. Netko nevoli Hajduk , netko Dinamo ja nevolim Real.

Što se tiče proračuna ,dugovanja, potrošnje na pojačanja itd. mislim da je preglupo razgovarati jer su svi klubovi prezaduženi i godišnje previše troše itd. itd.   Ja sam da se uvede Salary cup u nogomet , al to je neka druga priča.

Da skratim Adiós Galácticos  big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (28-04-2011 18:03:21)

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Pepe je loš glumac, to se u potpunosti slažem i valja se po podu , kad ga netko udari po nozi on se drži za glavu i tako.ALI ako Pepe nije trebao dobiti creveni , onda je trebao Adebayor dobiti dva . Crveni im negine da ga jebeš

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Gademz! napisao:

http://www.hrsport.net/vijesti/416729/n … emek-djelo

evo po meni najobjektivniji pogled na jucerasnju tekmu, ali i trenutni odnos snage barce i r.madrida

Je bogami najbolji osvrt koji sam pročitao.

00

82

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Pepe je trebo dobit zuti i tocka. Barca je bila bolja veci dio utakmice.

kontakta nije bilo. znaci zuti za opasnu igru i to je to.
Ako je neko trebo dobit crveni to je mozda Adebayor nakon onog udaranja

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

83

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

barca u <3

03

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

ne samo alves, nego pola momcadi bareclone na dramskoj

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Bolji idu dalje, moglo bi biti lijepo finale:)

12

87

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Brijem da bi bilo najpametnije lockat ovo

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

CW napisao:

Brijem da bi bilo najpametnije lockat ovo

je lockaj . nema se šta dodat.

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

nema ništa odvratnije gledat utakmicu kad komentar navija za nekoga.. svaka čast realu pogotovo barci ali usere mi tekmu..

30

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

chillin napisao:

ne samo alves, nego pola momcadi bareclone na dramskoj

Slazem se..Al nitko ovdje, pa ni Realovi fanovi, ne mogu reci da je Real zasluzio prolaz dalje, a ne Barcelona.

Mozda jedino netko dovoljno tvrdoglav s egom u nebesima i logikom u kurcu..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

91

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

real nije zasluzio proci..ali je cinjenica da kada su igrali 11 protiv 11 barca jednu tekmu izgubila (dobro, di maria je dobio crveni minutu prije kraja), a druga tekma danas je zavrsila 1-1..

i sad zamislite da je u madridu ostalo 0-0..real bi isao dalje bez obzira na igru..

ugl, cestitke svim barcinim fanovima..

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

pokerfan napisao:

nema ništa odvratnije gledat utakmicu kad komentar navija za nekoga.. svaka čast realu pogotovo barci ali usere mi tekmu..

lik me uzasno zivcira, sigurno se kladio na barcu, ide prilika pocne urlikat koda je hrvatska u finalu svjetskog..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Rexonja napisao:
pokerfan napisao:

nema ništa odvratnije gledat utakmicu kad komentar navija za nekoga.. svaka čast realu pogotovo barci ali usere mi tekmu..

lik me uzasno zivcira, sigurno se kladio na barcu, ide prilika pocne urlikat koda je hrvatska u finalu svjetskog..


+1 

nazalost uvik je tako. to me i zivcira i boli, stilta me je tako bolesno kad je pedero da gol, nisam moga ni grindat posli. Totalno neprofiesionalno. Nemozes komentiat utakmicu koda pijes pivu u kaficu i navijas. skroz ljigavo.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

- Ako Blažičko bude komentirao finale on će svršavat na Manchester , on i Premiership ... Složili smo se da takvi svima idu na kurac , pristrani komntatori .

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

mislim da je i sladojev (on je cini mi se danas vodio) moga prije utakmice izdvojit pet minuta na samo sa slikom messia u wc-u pa hladne glave doc vodit .

nadam se da ce i blazicko i ostali tako prakticirat u buducnosti jer stvarno znaju nazivcirat...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00