501

Re: Opčenita pitanja za HM

zamorano11 napisao:

HEM mi razlicito pokazuje winnings kad idem na sessions i kad idem na reports.

Ima neko ideju zbog cega?

Svi filteri su iskljuceni

Jedan računa razlike u valuti, drugi ne..

00

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:

@ivica: reci šta ti nije jasno (u temi o HEM-u)

e moj defable , odlučio sam da ću par dana se sam zajebavat s HEM-om prije nego počnem išta pitati , tek sam ga danas skinuo i trenutno sam bez love na starsu tako da nemogu neke stvari vidjeti u praksi kako radi.

- Kao što si možda primjetio često tražim stekanje za low-buy in turnire . Sa HEM-om najeravam pratiti statistiku za te stakane turnire i za NL10 koji namjeravam igrati ako se zaradi ponešto.

- Znači zbog vlastite evidencije a i zbog potencijalnih stakera ću koristiti HEM

- Nisam imao opciju save hand history na Starsima pa sam sada zatražio od supporta da mi pošalju u HTML formatu cijeli history jer je taj format za HEM. Poslali su mi u .txt formatu

- Kad biram Auto input folders da li ću ostaviti ove koje mi je HEM ponudio ili da namjestim da mi save-a hand history u neki drugi folder na nekoj drugoj particiji a ne na C disku.

-Šta da radim sada s ovim txt filovima , to mi ne može pomoći moram im ponovno slati mail i pitati da šalju u HTML formatu ili ?

Za početak to su neke nejasnoće , ne sumnjam da će bit još puno pitanja  big_smile  big_smile
   
big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (28-04-2011 23:55:30)

00

503

Re: Opčenita pitanja za HM

Tamo di uključiš autoimport imaš opciju "import from folder". Klikni na to i daj mu putanju do foldera di se nalazi taj .txt file. Ne kužim kako nisi imao opciju Save HH na starsima, imaš ju u opcijama na PS.

Za početak si postavi osnovne statse, ovako nekako:
VPIP | PFR | 3BET | FoldTo3Bet
CBet | FoldToCbet

Ako još nešto nije jasno, pitaj.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

očito se može importati u HEM i s txt filovima jer sam sad uspio nešto i pojavilo mi se 3k handova imporatnih .To je bio jedan od nekoliko filova koje sam dobio od starsa.

- Neznam zašto ali u totutorial-u koji sam čitao pisalo je da obavezno bude u html formatu.
   Jedna nepoznanica manje cool

00

Re: Opčenita pitanja za HM

dfable napisao:

Ne kužim kako nisi imao opciju Save HH na starsima, imaš ju u opcijama na PS.

Ma ja sam ti noob što se tiče poker alata , al vidim da je zajebano bez toga . Hvala ti na pomoći .

Još jedno pitanje :
     - Da li se tournament summary i hand historiy od casha sejvaju u istom folderu ili u dva zasebna ( ovo je vjerojatno preglupo pitanje al eto)
     - Ja sam to ovako podesio:- Na D-disku sam napravio folder Hand history
                                                 - U njemu dva foldera - cash    i     turniri
Stavio sam u starsima da mi tamo save-a ,u jedan hand history a u drugi tournament summary . Isto to sam namjestio i u HEM pod Import folders

jel to ok?

Zadnji popravljao ivica5261 (29-04-2011 00:11:35)

00

506

Re: Opčenita pitanja za HM

Je, to je ok. Nije bitno gdje su folderi, bitno da ih Starsi sejvaju i da si postavio u HEM-u da ih importa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Kad palim Hem izbaci mi poruku : Holdem manager needs to make  some database changes to take advantage of Holdem vision tab analysis.

- Da li da stisnem update database. Imam crackirani HEM . Jel to nekakav update koji će mi poremetit nešto jer se crackirani HEM nesmije updatat ili je to nekakav drugi update. A bokte neam pojma

00

508

Re: Opčenita pitanja za HM

Klikni na update, nema to veze sa verzijom HEM-a.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Opčenita pitanja za HM

-Mislim da HEM radi kako treba , igram trenutno SCOOP freeroll , importa mi normalono sve handove , HUD radi - trebao sam namjestiti prefered seat - stavio sam sve na jedan i malo s mišom pomjerit statse.

- Nisam namještao hud nego sam ostavio kakav je default... Javim se opet ako bude problema .

Tnx defable.
Aj mi samo reci šta ću s onim Update database.

00

510

Re: Opčenita pitanja za HM

Zašto mi na turniru na starsima ne prikazaju statse?sve je namjesteno kao i na drugim stranicama gdje radi i importuje handove i prepozno je stol na table manageru ali ih nece pokazat?

00

511

Re: Opčenita pitanja za HM

ivan031 napisao:

Zašto mi na turniru na starsima ne prikazaju statse?sve je namjesteno kao i na drugim stranicama gdje radi i importuje handove i prepozno je stol na table manageru ali ih nece pokazat?

jel moze netko pomoč,depoziro bi a teze mi je bez HM-a igrat

00

Re: Opčenita pitanja za HM

ja sam početnik i imao sam sličnih problema. Zaboravio kad sam palio HEM stisnuti start auto import pa mi je u table manageru sve pisalo 0 . Provjeri to , ako nije stavi i na starsima i na pokerstarsu isti prefered seat (1. npr.) za 6max, FT itd , sve stavi 1.

00

513

Re: Opčenita pitanja za HM

Je, to je sve namjesteno  sad

00

514

Re: Opčenita pitanja za HM

a da probas pod use for oznacit sve one kvadratice?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

515

Re: Opčenita pitanja za HM

jesam ali i dalje nece,importuje handove i prepozna stol na table manageru ali neda mi u njema da idem na onom find table pa da crveni kvadratic stavim jer kaze da je stol vec kao nadjen,a statse nece prikazat jednostavno hmm

00

516

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne importa mi sve handove. Odigram session od 2 sata i upalim hem zadnjih 20 minuta da mi importa handove i on importa samo zadnjih 100 handova. Zadnjih 6 sessiona sve crveno, lol! Bar nam da curim kad je session pri kraju.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

517

Re: Opčenita pitanja za HM

Na Nordici mi HUD radi za cash,ali za mtt i sng ne radi...zna li netko zasto?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

518

Re: Opčenita pitanja za HM

moras vjerojatno u table manageru ici na table finder i onaj crveni kvadratic prebacis na stol i onda radi
tak je bar meni bilo,isti problem

00

Re: Opčenita pitanja za HM

PROBLEM....sav hand history sa PokerStarsa mi se sprema u obliku .txt file, a to mi HoldemManager nece ucitati, negdje sam procitao da to treba biti u HTML formatu..e sada zna li tko kako da to promijenim??

znao sam!
00

520

Re: Opčenita pitanja za HM

ivan031 napisao:

moras vjerojatno u table manageru ici na table finder i onaj crveni kvadratic prebacis na stol i onda radi
tak je bar meni bilo,isti problem

Rijeseno! Thanx!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

521

Re: Opčenita pitanja za HM

Sve mi normalno radi, samo što mi statistiku za stolom pokazuje za 8 igraća a za stolom ih je 9. kako da to popravim, možda sam slučajno odvukao statistiku nekog igraća van stola i sad svaki put nemam statistiku za jednog igraća. help...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

dsaw91 napisao:

Sve mi normalno radi, samo što mi statistiku za stolom pokazuje za 8 igraća a za stolom ih je 9. kako da to popravim, možda sam slučajno odvukao statistiku nekog igraća van stola i sad svaki put nemam statistiku za jednog igraća. help...

Adži napisao:

a da probas pod use for oznacit sve one kvadratice?

00

523

Re: Opčenita pitanja za HM

hand converter na forumu mi neće da prihvati ruke iz HEM-a koje sam odigrao na IPK (poker770,titan...) ostale handovi uredno rade

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ekipa, imam jedno pitanje u vezi HEM-a (posto sam ga tek poceo koristiti)

On mi ponekad pokaze karte koje je imao protivnik, iako ih je on muck-ao, pa ih ja nebi smio vidit. Jeli to moguce ili sam ja nesto krivo shvatio?

Thanks!

00

Re: Opčenita pitanja za HM

i ja sam početnik s hem-om al mislim da ti pokazuje njegove katre kad dođete do showdowna.

00