26

Re: Holdem Menager

Trebaš ga kupiti. Očito si već imao HM instaliran i istekla ti je trial verzija.

00

27

Re: Holdem Menager

Roba ti si neumoran , svaka ti čast uvijek nađeš vremena za odgovoriti.....de mi reci kad si ga poceo koristiti jel ti zaista puno pomogao i jel ti igra ocigledno napredovala

00

28

Re: Holdem Menager

Pa, moraš znati što koji statsi znače, i kako to upotrijebiti i tad ti puno pomogne.

00

Re: Holdem Menager

Meni u početku je malo pomagao jer nisam znao koristit te statse, za pola nisam niti znao kaj znače.

Trebaš znat kako iskoristiti protivnikove statse u svoju korist, a mislim da će ubrzo bit jedan članak oko toga pa će ti pomoć...

00

30

Re: Holdem Menager

Da svima posebno ne šaljem link za skidanje link sam stavio na svoj blog, a link za blog imate u sigu.

Online poker spašava živote.
00

31

Re: Holdem Menager

hm, skinio sam ovaj "icin" HEM. kad idem namjestiti za autoimport pojave se dvije opcije oko foldera. folder name i archive folder. ako mi to nije isti folder, onda mi ne radi hud kako treba jer povlači samo s prvog, a ne iz archive. ako mi je isti, onda konstatno povlači tisuće i tisuće istih ruku da bi hud radio normalno.

da li on mora konstantno povlačiti sve ruke ispočetka ili samo ja ne znam namjestiti?

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

32

Re: Holdem Menager

cosmo napisao:

hm, skinio sam ovaj "icin" HEM. kad idem namjestiti za autoimport pojave se dvije opcije oko foldera. folder name i archive folder. ako mi to nije isti folder, onda mi ne radi hud kako treba jer povlači samo s prvog, a ne iz archive. ako mi je isti, onda konstatno povlači tisuće i tisuće istih ruku da bi hud radio normalno.

da li on mora konstantno povlačiti sve ruke ispočetka ili samo ja ne znam namjestiti?

Neznaš namjestit big_smile

Svaka od poker soba (barem koje sam ja igrao) ima mogućnost da ti HH sprema gdje ti želiš, a HEM sprema u Arhivu. Znaći kad ideš na import namjestiš sve foldere gdje ti se spremaju ruke, a arhiva je arhiva i to ne diraš.

Ja znam istovremeno igrati na Everestu, NoIQ i Pokerstarsu i HUD radi na svima normalno (osim na fkin Everestu kad se na turniru promjeni stol - na PSu to normalno radi)

Drago mi je da mi je netko potvrdio da je uspio pokrenuti ovu moju verziju i da ne izgleda da prodajem muda pod bubrege. Za sve one koji nisu nek mi se jave na PM pa ćemo to skupa riješit preko MSNa

Online poker spašava živote.
00

33

Re: Holdem Menager

sad radi normalno. nije imao kreiranu tu arhivu pa je povlačio konstatno. sad je ok big_smile

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

34

Re: Holdem Menager

znaci sta treba napraviti da mi u HEMu zavrsi session? jer dogodi se da ugasim full tilt, u gasim hem, dodjem igrat opet za pol sata i nakon toga mi sve stavlja u onaj session od prije

00

35

Re: Holdem Menager

Pričekati više od pola sata

00

36

Re: Holdem Menager

kako nariktam rad programa skinuo sam ga i sad ne znam što trebam napraviti da mi počne pokazivat statistiku. ne znam ga pokrenuti.

00

37

Re: Holdem Menager

Što si sve napravio?

00

38

Re: Holdem Menager

ništa. nešto sam pokušavao, ali nisam ništa napravio. molio bi te ako mi možeš objasnit što trebam učiniti od prvog koraka.

Zadnji popravljao dsaw91 (25-12-2009 18:58:46)

00

39

Re: Holdem Menager

Roba fakat si neumoran  tongue

00

40

Re: Holdem Menager

dsaw91 napisao:

ništa. nešto sam pokušavao, ali nisam ništa napravio. molio bi te ako mi možeš objasnit što trebam učiniti od prvog koraka.

imaš shitload materijala na Youtubeu pa si malo pogledaš

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

41

Re: Holdem Menager

neće mi napuniiti import programs nego mi otvara prozor optimize reports a prije toga mi je otvorilo player cache upgrade a na youtube vidim da mu to odmah napuni čim upali program a radim isto kao i on

Zadnji popravljao dsaw91 (25-12-2009 19:31:44)

00

Re: Holdem Menager

Zasto mi sve ruke u togu danasnjeg dana stavlja pod jedan session, iako sam igrao 3-4 sessiona. Da napomenem da mi je sve odlicno radilo, to mi se desva od danas...

00

43

Re: Holdem Menager

shvatio sam kako podesiti postavke me muće ovi prozori koji mi se otvaraju, ima li tko kakvu ideju što da učinim? molio bi brzi odgovor ako nije problem

00

44

Re: Holdem Menager

dsaw91 napisao:

shvatio sam kako podesiti postavke me muće ovi prozori koji mi se otvaraju, ima li tko kakvu ideju što da učinim? molio bi brzi odgovor ako nije problem

Koji prozori ti se otvaraju?

00

45

Re: Holdem Menager

sve sam smotao u programu, probao sam ga ponovno instalirat ali postavke ostaju. što da radim? kako stavim printsc na forum?

Zadnji popravljao dsaw91 (25-12-2009 20:34:04)

00

46

Re: Holdem Menager

stefans napisao:

Zasto mi sve ruke u togu danasnjeg dana stavlja pod jedan session, iako sam igrao 3-4 sessiona. Da napomenem da mi je sve odlicno radilo, to mi se desva od danas...

Razmak izmedju sessiona mora biti veći od pola sata.

00

47

Re: Holdem Menager

jel moguće da sve počnem ispočetka?

00

48

Re: Holdem Menager

dsaw91 napisao:

jel moguće da sve počnem ispočetka?

Neznam, probaj.

00

49

Re: Holdem Menager

kako pokrenem holdem manager, sad  sam skinuo trial verziju da  probam kakav je  HM i nece  mi uopce  uc... kaze  mi connect  to PostgreSQL, ja  stisenm conect  i nece  uc  javlja  krivi pasword .. nije  mi jasno nigdje  mi nije  ni trazilo  da upisem neki pasword..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

50

Re: Holdem Menager

vjerovatno ti je generirao random password, reinstaliraj postgress, slijedi upute koje su dane od HEM-a

00