Tema: Lockdown

Razmisljao sam ovaj topic prvotno staviti u podforum "Projekti" i jos uvijek dvojim da li bi to bilo bolje ili ne. Zasto? Iskljucivo zbog toga da ako se netko odluci na slicnu stvar da ima gdje potraziti "inspiraciju".

Inspiriran nedavnim gledanjem 2months2million (koju eto nisam gledao do pred neki dan) i prvim Anskyevim lockdownom, odlucio sam isprobati isto. Inace kad sam u downswingu prakticiram stoploss strategiju, ali smatram da ima itekakve logike odigrati sto je moguce veci volumen i na taj nacin variance nategnuti na pozitivnu stranu.

U cemu je frka? Pa nema frke, osim sto u rekordno malom sampleu imam retardiran run koji kaze da sam 17 buyinova u minusu po Sklansky bucksima na brojci od 15-ak tisuca hendova. Jos bih morao pogledati koliko lose runnam po G-bux (dakle hand vs range), ali vjerujem da bi se i tu naslo nekoliko buyinova.

Stoga sam odlucio da sutra, odnosno ponedjeljak 28.12., provedem u lockdownu dokle god me posluze oci, mozak i ostale tjelesne funkcije. Sreca u cijeloj prici je sto zbilja nisam sklon tiltanju, a i igram 9 stolova u svakom trenutku pa ta cinjenica pomaze.

Cilj ovog lockdowna je da pokusam u XY sati vratiti sto je vise moguce izgubljenog novca, tj. ako je ikako moguce napraviti toliki volumen da budem break even.

Update mozete ocekivati tamo negdje utorak ili srijedu, posto je mi je ovo prvi put da radim nesto ovako i vjerujem da cu biti iscrpljen do boli.

Ne moram ni napominjati da primam sve savjete na ovu temu, tako da hvala unaprijed.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Lockdown

opremi se cugom i nekim laganim grickalicama i udri!

sretno!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

3

Re: Lockdown

sretno, nadam se da ces izvuc tih 17 bi x2

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

4

Re: Lockdown

Super ideja .. ako ces kao u seriji moraš svakih sat vremena vikniti LOCKDOWN big_smile  (ne znam dali si do kraja pregledao sezonu)

Baš me zanima kako ce ispasti (grafovi itd)

E da je nešto ovakvo za lockdown:
http://gaygamer.net/images/xbox-360-crapper.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Lockdown

Sretno i puno uspjeha!

00

Re: Lockdown

Hvala svima.

Napravio sam si mali raspored. Igrat cu sat vremena, uzeti kratku pauzu, pa opet sat vremena i tako u krug. Jedine duze pauze od 10min ce biti one predvidjene za rucak, veceru i to.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Lockdown

Sorry ljudi, mi može netko objasniti o čemu se radi? big_smile pretpostavljam da je neki maraton, ili?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

8

Re: Lockdown

dfable napisao:

Sorry ljudi, mi može netko objasniti o čemu se radi? big_smile pretpostavljam da je neki maraton, ili?

lockdown ti je kada odlučiš npr da nečeš se ustajati od računala (i pokera) npr. 24 sati

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Lockdown

Ok, hvala Vuco. I sretno boboman, obaviještavaj nas! smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Lockdown

boboman napisao:

Hvala svima.

Napravio sam si mali raspored. Igrat cu sat vremena, uzeti kratku pauzu, pa opet sat vremena i tako u krug. Jedine duze pauze od 10min ce biti one predvidjene za rucak, veceru i to.

Mislim da je bolje da igras 3 sata pa pola sata pauze...

00

Re: Lockdown

Nadam se da ćeš izvuć taj minus, iako ako si winning player i beataš taj level ne vidim zkj bi to radio, osim ako trebaš keša ili želiš ispast frajer pred curama  lol  big_smile

Ja bih na tvom mjestu produžio trajanje sessiona na 2h pa napravio pauzu od 15-30min, mislim da je to bolje nego 2 male od po 10, a kad budeš pri kraju lockdowna onda možeš smanjit na 1h ako osjećaš potrebu.

Sretno, nadam se da ćeš uspjet  :card_club

00

12

Re: Lockdown

Po meni je najbolje da napravis pauzu onda kad osjetis potrebu za njom bilo to nakon 30min ili 5h igre, i igru nastavis onda kad se osjecas spreman za nastavit...

Sretno!

00

Re: Lockdown

Nakon 4 sata sessiona, tu sam negdje breakeven, mozda sa pol buyina plusa.

-EV serija se nastavlja:

1. izgubljen 3bet pot sa 2 flopana para protiv open endera
2. izgubljen 3bet pot set over set
3. izgubljen single raised pot sa AQ na AJTr od KJ (river J)
4. nekoliko preflop allinova su zavrsili kao split (najcesce AK vs AK)
5. izgbuljen pot od ~75bb sa TT protiv A7o preflop (board QJJQK)

Sad ide prva pauza i potrajat ce oko sat vremena.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Lockdown

koji ti je nick? na starsima igraš?

00

Re: Lockdown

trenutno igram na accountu Alejandro797 na starsu, frend i ja smo mergali bankrollove nedavno i otada on na upswingu, ja down cijelo vrijeme.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Lockdown

Gotovo za danas, treba mi svjezeg zraka.

Nesto manje od 7 sati, rezultat je (ponovno) -2 buyina i trebam odmor daleko od monitora. Zahvaljujem svima na ohrabrajucim zeljama, ali sa downswingom cemo se ocito boriti jos neko vrijeme.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Lockdown

Nova godina i novi rezultati. Prvi session u ovoj godini sam odigrao tek danas, naime tek sam danas dosao k sebi od svih pijanstava.

Rezultat: +10 buyinova u 1.5k hendova

Bing Blang Blaow! big_smile

edit: +10, a ne 18, typo

Zadnji popravljao boboman (06-01-2010 19:40:12)

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

18

Re: Lockdown

ne brini se, varijanca kad te pogodi, uvijek se izravna, uskoro ces popusit to big_smile

00

Re: Lockdown

uopce ne sumnjam. al de suti, decembar je bio dovoljno traumatican.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00