Re: Stake

rudy988 napisao:
dfable napisao:

SICK! Stvarno si rasturao, što jest jest.

nekužim šta bi ova slika trebala pokazivati...

se slažeš samonom ili ne ?


Pa jesi pogledao sliku!?

00

27

Re: Stake

jos ako te bude htio naucit psy game gdje ce ti bit kraj

00

28

Re: Stake

ovo se netko sprda!??

00

Re: Stake

rudy988 napisao:

Trenutno mi nisu pare bitne u životu ,iskreno volio bih da imam neki bankroll na nekom od poker siteova ,al igram ove sugave freerollove i nadam se najboljem wink

cool

00

30

Re: Stake

ma chillin misli da si bog samo ne zeli priznat:-D

10

Re: Stake

chillin jesi ti bog? hmm

10

32

Re: Stake

shillin

10

Re: Stake

Pistolj

10

Re: Stake

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

sick life..

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
10

35

Re: Stake

chillin napisao:
rudy988 napisao:

Plati pivu u gradu i objasnit cu ti sve sto te zanima !(ako kuzis HU i shvacas da nisu bitne karte vec psy game) !

hahahaahhahahaah. a jebenti sad bi ovo isto stavia u potpis

lol  lol  lol


sad se ne možeš odlučit a nije fora ak staviš oba  lol  lol

00

36

Re: Stake

rudy988 napisao:

@ Tonac
Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
A što je najgore netreba ti onak za 20 buy-inova kao za cash ili druge SNG turnire da bi krenuo s time u pobjedu.... za ovaj sistem (2-5-10) pa dosta ti je jedno 50-ak dolara, i u roku tjedan dana samo se duplas smile

Nisam se previse bavio HU igrom tako da necu pokusavat taj sistem.. ali ako je stvarno toliko djelotvoran ne kuzim zasto nisi od prve/druge uredske place uplatio na neki sajt i zarađivao. Iskreno da ja sa takvom lakacom mogu zarađivat ne bi gubio vrijeme na freerollove a bome ni stakeove  hmm  neznam, ali savjetujem ti da se vratis pokeru ako je stvarno tako kako kazes wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Stake

zar je i on clan na forumu??

Tilt napisao:

drmarac

00

Re: Stake

Tonac napisao:
rudy988 napisao:

@ Tonac
Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
A što je najgore netreba ti onak za 20 buy-inova kao za cash ili druge SNG turnire da bi krenuo s time u pobjedu.... za ovaj sistem (2-5-10) pa dosta ti je jedno 50-ak dolara, i u roku tjedan dana samo se duplas smile

Nisam se previse bavio HU igrom tako da necu pokusavat taj sistem.. ali ako je stvarno toliko djelotvoran ne kuzim zasto nisi od prve/druge uredske place uplatio na neki sajt i zarađivao. Iskreno da ja sa takvom lakacom mogu zarađivat ne bi gubio vrijeme na freerollove a bome ni stakeove  hmm  neznam, ali savjetujem ti da se vratis pokeru ako je stvarno tako kako kazes wink

Evo sad si bas sredjujem deal za sitne pare , jos nisam dobio plaću a trošim ko konj wink
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6328

I uploadat cu na site za mjesec dana kolko para imam ,te cu svaki dan ctrl+prtcsr okinut wink

@Ljava

a sto se tice stejkanja , nis od tog frende,jbga sam cu si izgradit carstvo ( nisam si mislio uplacivat al sam shvatio pisuci sve ovo da mogu sve sam) !

Zadnji popravljao rudy988 (15-06-2011 17:32:07)

Play to learn
01

Re: Stake

1+

rudy988 napisao:

mogu sve sam

00

Re: Stake

ot rudy šta se desilo sa sistemom nakon ove planine
http://i56.tinypic.com/2i24lsg.jpg

Zadnji popravljao cropoker500 (15-06-2011 17:40:34)

00

Re: Stake

rudy svaka ti čast za 15k! možeš ti to ponoviti !

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
00

Re: Stake

hoces otvoriti i svoju temu da mozemo sve pratiti?

00

Re: Stake

cropoker500 napisao:

ot rudy šta se desilo sa sistemom nakon ove planine

spustio mu se

00

Re: Stake

iamlegend napisao:

hoces otvoriti i svoju temu da mozemo sve pratiti?

AK hoces ti je otvori !

ja cu vas rado  obavjestavat o svom uspjehu !
a sto se tice tih 15k !

neznam da li sam se zajeb or sta al sam dignuo to na razne siteove , valjda stars nije bio tolko isplativ koliko drugi , nemam pojma ;

A svi vi koji ste si moje uzrecice stavili kao sig. , +1 , + piva , + coaching & training every 2 week !

greets all

Play to learn
01

Re: Stake

loool rudy majstore!

Ovaj sistem je genijalan ako imalo razumiješ HU kao igru,znaš iskorištavati poziciju i igraš vrlo vrlo Loose , I to jako aggresive !
Naravno sve u granicama pot odsa,vrlo rijetko overbet !!!
01

Re: Stake

Žao mi je što ću te morati razočarati, ali još par ljudi koristi taj sistem.
Mislim da je jedina razlika u tome što, sa samo 3-4 poraza u godini dana, tebi to ide puno bolje nego njima.

http://en.wikipedia.org/wiki/Martingale_(betting_system)

00

Re: Stake

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQEO838ddzNDrXwv0pYNolp5BsiiTgHHHl6H_R709ufA6Lfna40Q

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

48

Re: Stake

Em što me puklo u glavu ono jebeno sunce danas na poslu + ste me sada išamarali sa ovim topicom. Čitam i ne mogu vjerovati šta nastane iz ničega. Ništa, vidim da ću morati češće davati stakeove od 97$ jer je jako zabavno  lol EPIC haha  cool

Rudy majstore, odsutaješ ili? Ako si stvarno u mogućnosti, savjetovao bi ti da si uplatiš sam, a ako si spreman, javi da se dogovorimo.
Kao što ti je netko napisao u topicu, sistem o kojem pričaš je skraćena verzija Martingalea koji obično koriste kockari u casinu ili ekipa po kladionicama. Osobno, imam frenda koji je popušio preko 15 soma dok nije shvatio da treba stati sa "duplanjem" hehe  yikes 

Anyway, s obzirom da si se prvi javio, nemam ništa protiv da ti dam (samo se moramo dogovoriti za min. gararantirani iznos koji mi vraćaš), a ako ne, javio mi se drugi član foruma pa ću dati njemu. Javi da znam...  wink

E da, želim da ako pristaneš, otvoriš topic u projektima da svi pratimo napredak  big_smile  wink

00

Re: Stake

kad pomislis da si sve procitao, prosao drmarce, curice, luda stejkanja i ostalo dodje ovaj biser lol  lol
majstore svaka cast, s gustom cu uzeti dio kad budes prodavao dijelove za turnire ili sngove

posto coaching?

ako kuzis HU i shvacas da nisu bitne karte vec psy game

cool

00

Re: Stake

rudy988 napisao:

ali fali mi to psihičko nadmudrivanje i ta psihološka igra.

Ako nisi znao postoji coldrex challenge, hu i borba do krvi. coldrex je inace hu specijalist koji vise njeguje tight-passive igru sa dosta overbetova ali bez min-rejza!! svi bi ovdje gledali taj epsi dvoboj, trebao se odrzati challenge izmedju coldrexa i krissa ali zbog neznam cega nije to bilo, e pa majstore ti ga izazovi na dvoboj!!!!

10