Re: Headache zvani supak

mora na slici bit andrej ilišin jer je to sa facea

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

52

Re: Headache zvani supak

ja ću ti reć nešto, nisam faca niti slično, al da mi drmneš pare i da znam ko si, ili bi nekak izvuko pare ili bi ti razbio auto i nabio 10 puta veću štetu, nikad nisam ukro al sam alergičan dok mi netko uzme moje, opčenitto mrzim nepravdu

hebote cigani su mi patike ukrali pa sam ujutro u šest se vozil po gradu s šipkom pod sicem, i drugi dan s bratićem po varaždindkom hreliću .....

mamu im svima lopovima, najzadnja gamad, pa ja jebote ne bi mogo spavat na njegovom mjestu...

al ćuj možda lik je neki fijozo pa ga boli taki ...., al brijem da ovi kj ga znaju bi to znali pa se ne bi upuštali u sheme s njim

00

Re: Headache zvani supak

Ma naravno, ak je s facea. Ja trenutno imam 10-ak Bon Jovija za prijatelje, samo se drukcije zovu.  tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Headache zvani supak

hahaha

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

55

Re: Headache zvani supak

lol pa slika nije bitna, bitno da se zna ime i prezime i gdje zivi..

00

Re: Headache zvani supak

31000 Osijek, Vranska 15
TELEFON
(031) 50 70 70

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: Headache zvani supak

ma šta ste zapeli za sliku, vama on ne izgleda ko neko ko beata NL2, ko da je to IMALO važno...  wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Headache zvani supak

Meni se doslovno digao zeludac dok ovo citam. Nisam znao da je prevario toliko puno ljudi. Ne znam ga osobno, ali sam prije godinu, dvije cuo da ima neki novi igrac iz Osijeka i da je dobar. Cak sam pomislio, sudeci po pricama nekih ljudi koje cijenim, da ce me nasljediti u jacoj igri. Kad ono katastrofa od covjeka.

Mi sad ovdje govorimo vec o velikoj lovi, kad zbrojim sve ljude, moje prijatelje i poznanike,  kojima znam da je ukrao novac, ispada nekih 30k dolara. A to je samo ono sto ja znam. I strasno me zivcira sto je iz Osijeka, strasno. Sramota. Uzeti novac od svojih poker poznanika, prijatelja,  na takav podmukli nacin je za najvecu osudu.

Croman, dobro je da si ovo sve napisao, ako nista, zbog drugih.

Zadnji popravljao moremore (17-06-2011 16:44:50)

20

Re: Headache zvani supak

Lik je ocito smece od covjeka, cifre za koje je sjebao ekipu nisu male, imate njegovo ime i prezime, njegovu sliku i adresu..

Ne vidim di je problem..

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

Re: Headache zvani supak

Dr.Greenthumb napisao:

Lik je ocito smece od covjeka, cifre za koje je sjebao ekipu nisu male, imate njegovo ime i prezime, njegovu sliku i adresu..

Ne vidim di je problem..

+657484393997439769067897

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

61

Re: Headache zvani supak

i po 2+2 je  krao ljude tak da je  i vise

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Headache zvani supak

pa u cemu je problem. Pa problem je sto mu zakonski nemozes nista.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

63

Re: Headache zvani supak

sreca pa ne zivimo u zakonskoj drzavi

00

64

Re: Headache zvani supak

@ chilin, ne misle oni na zakon, a i da mu možeš to nije prava opciija, zakon bi ga okinuo radi sebe pa ti prijatelju poslije privatno tuži i zajebaji se, samo izgubiš vrijeme, presporo kod nas u rh.....

00

Re: Headache zvani supak

andrew mu je bio nick prije...

ovo mi je preodvratno, ja znam da je mene sjebo da bi s par frendova otišo na izlet do Osjeka, jer ako nešto mrzim to je da neko radi budalu od mene....

nadam se da će što prije bustat...

00

66

Re: Headache zvani supak

ak nema neke veze opasnije, nađete svi zajedno nekog, date nekoliko somova i dobijete veći dio para nazad.

00

Re: Headache zvani supak

roba59 napisao:

Ime: Andrej Ilišin

Slika:
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/49294_100000674788497_1280412_n.jpg

http://www.24sata.hr/image/alen-macinic-napravio-crtic-u-kojem-je-glavni-lik-svizac-504x335-20080935-20101019010206-121851.jpg

To je zapravo Alen iz 1. Big Brothera, kak sam ga skužio!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Headache zvani supak

najbolje da se dogovori ubojstvo na javnom internetskom forumu

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Headache zvani supak

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

70

Re: Headache zvani supak

bilo bi dobro da se ne radi sranje od topica sa zajebancijom i slikama bigbrothera, radi se o ozbiljnoj stvari koju je napravila jedna picka.

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
30

71

Re: Headache zvani supak

hahahah pa kako si mu dosao do vozacke???  lol  lol

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

72

Re: Headache zvani supak

Sta drugo reci nego.......BLJAK!!! Nije on  vrijedan ni trošenja šaka...

00

Re: Headache zvani supak

inače...prijevara je po hrvatskom zakonu jos uvijek kaznjiva.

Zadnji popravljao zamorano11 (17-06-2011 17:46:15)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Headache zvani supak

ako se ne javlja na skype i sranja nazovite ga na kuću, il na mob... zanima me jel ode valuta kune ili dolari croman?

00

Re: Headache zvani supak

N( .)(. )B napisao:

ako se ne javlja na skype i sranja nazovite ga na kuću, il na mob... zanima me jel ode valuta kune ili dolari croman?

big_smile big_smile think again

Zadnji popravljao zamorano11 (17-06-2011 18:01:14)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00