101

Re: Headache zvani supak

Ovdje se radi o drskom genijalcu. Čak je toliko očitih tragova ostavio (u retrospektivi)... udarac u glavu pod tiltom (andrew)- headache, zatim beljenje na slici itd... Čini mi se da ovaj nema veze niti s Osijekom (pitanje jel u Hrvatskoj uopće), niti pravim imenom, niti slikom, niti ženom i dijecom itd... Sve mi se čini ko unaprijed servirana priča. Steko je povjerenje od ljudi i reagiro kad je mogo uzet maksimum. Nažalost ljudi koji su bili prevareni licem u lice za manje svote nikada nisu uspjeli vratiti svoje novce, a što se ovoga tiće imam samo za reči pametan uči iz greške, a još pametniji iz tuđih...

00

102

Re: Headache zvani supak

sry onda, ak je tak

sad sam pogledao i inače 1 nije jednako 10, samo si ti u jednom postu reko da ga netko zna

Tilt napisao:

.... netko s foruma ga zna i zna da je imao saobracajku i sve.

jel tu negdje piše da ga osobno zna, od kud da ja znam na kaj si ti mislio, dosta je ljudi komuniciralo s njim ali večina prek skypea i sl., pa sam mislio možda si i ti tak mislil....

glavno da ga zna onaj kome je i bitno, mene osobno ne zanima, jer nemam ništa s tim, samo bi htio da si dečki vrate lovu

00

103

Re: Headache zvani supak

nije me bilo par dana i eto sto me doceka :S

headache mi se cinio totalno ok lik..a ovo su ozbiljne pare u pitanju..zao mi vas koji ste ispusili lovu..

bas me zanima dal je neki odredeni razlog zasto je maznuo pare ili je obicni scamer..

00

104

Re: Headache zvani supak

Rexonja napisao:

Taj čovjek je očito smeće i očito nema problema sa spavanjem i vjerovatno ga boli tuki za ovo tu što pišete jer njemu crniti ime je kao ciganu prljati cipele.

Tip je smeće i treba tako i završiti, treba ubiti isusovog boga u njemu i baciti ga negdje na smetlište.

Kako se sjećam imao je neku nesreću još ono prije u Njemačkog.. kud nije crko da bog da, ali to su ti ti ljigusi - oni su ko žohari i buhe, jednom kad ih zgaziš i misliš da si ih ubio, digneš nogu i on skoči u 3pm.


koja si ti šupčina od čovjeka-bolje ti je da se propucaš u mozak i crkneš na licu mjesta-jadna budalo...UBIJ SE I BIT ĆE SVIJET SRETNIJI

00

105

Re: Headache zvani supak

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

00

106

Re: Headache zvani supak

Meni kad ovo čitam je totalni šok jer mi se taj tip head cinio ko skroz ok i sad kad sam sazno da je to andrew za kojeg sam još čito na pokerici ne vjerujem, ovo je ko Catch me if you can... Još jedna škola da internet nije RL i da možeš bit s nekim super preko skypea ali kad su novci u pitanju budite pažljivi, danas je tehnologija toliko napredovala da jedan laik može napravit vrhunsku prevaru koristići minimun truda. Ja sam u biti uvjeren da bi mogao uz mjesec dana truda nekog scammat da mi da stejk za NL100 (ne nužno na ovom forumu), ali neću jer sam čovjek wink))

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

107

Re: Headache zvani supak

hi headache!

http://4.bp.blogspot.com/-O0pVoK2CEKg/TcMeKHcRvoI/AAAAAAAAA-0/ZvfhFrRaPCE/s1600/pretty.jpg

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/bh/bj/nxs-UP140.jpg

00

108

Re: Headache zvani supak

e sad cete se smijat ali postoji netko tko je upoznao headachea u RL a to je ni manje ni vise nego uvazeni Vladimir Uzelac tako da ako trebate vise informacija obratite mu se

00

Re: Headache zvani supak

@4ladx : ukrao si mi riječ iz usta  big_smile

malo sam pogledao po 2+2 i na  drugim HR poker forumima . cifre su boli glava (headache)

00

110

Re: Headache zvani supak

jola969 napisao:

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

HA HA
HA
HA HA HA
HA
HAHAHAHAHAHA

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

111

Re: Headache zvani supak

jola969 napisao:

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

gadan pms za jednu tajnicu

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

112

Re: Headache zvani supak

sa p2p

2p2: messiah_oO
cake: messiahOo
location: Croatia
real name: Andrej Ilisin
AIM: messiah987

I staked him for mid level SNGs. He won a little bit, then cashed out 95% of the roll. Havn't heard from him in weeks.

Can provide more with PM

Valjda još jedna njegova slika:

http://matura.vecernji.hr/img/maturant.php?id=c2xpa2UvZ2VuZXJhY2lqYTIwMDVfMjAwNi9vc2lqZWsvZWtvbm9tc2tvLXVwcmF2bmEtc2tvbGEtb3NpamVrLzRILzEvSWxpc2luX0FuZHJlai5qcGc=

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

113

Re: Headache zvani supak

Ni na jednoj slici ne izgleda isto  roll

00

Re: Headache zvani supak

jola969 napisao:

koja si ti šupčina od čovjeka-bolje ti je da se propucaš u mozak i crkneš na licu mjesta-jadna budalo...UBIJ SE I BIT ĆE SVIJET SRETNIJI

jola969 napisao:

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

jola969
New member
Isključen
Registriran: Jučer
Objave: 2

http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/1004/its-just-a-coincidence-i-don-t-believe-in-coincidenses-demotivational-poster-1271306030.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Headache zvani supak

jola969 napisao:

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

[17-Jun-11 11:02:35 PM] Collin Moshman: oh, my old friend xrency!
[17-Jun-11 11:02:59 PM] Collin Moshman: sorry to hear that, but if it's with the same SN then unfortunately it was pretty avoidable

Prenesi pozdrave:)

00

Re: Headache zvani supak

ima neki bounty?

Pitam jer san vec nasa bounty huntere (ni kriv ni duzan, slucajno spomenuo, pa odma pitaju za nagradu smile)

Zadnji popravljao zamorano11 (18-06-2011 01:48:32)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

117

Re: Headache zvani supak

jola969 napisao:

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

jesi ti retardiran?

00

Re: Headache zvani supak

jola969 napisao:

koji kurac serete o liku kojeg ne znate,a niste prvo njega pitali za odgovore???koji kurac serete o bilo čem kad ste sami govna od ljudi..nemojte srat da vas je prevario..očito niste dobili pičke pa se izivljavate tu na nekom liku kojeg ni ne znate,a samo serete o svima..

kakav umobolnik...nije mi jasno kak možeš tipkat s tom luđačkom košuljom na sebi..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

119

Re: Headache zvani supak

Ono što je 100% istina je da je Hrvatska online poker zajednica poljuljana zbog ovoga,headache je bio uvaženi član ovog foruma kojemu su očito svi manje više vjerovali( i kad je izbivao svi su se pitali gdje je), tko će sad npr. vjerovati meni koji sam samo povremeni rekreativni igrač?
I siguran sam da on ovo čita i pitam ga kakvo on mišljenje ima o sebi nakon ovoga  ?

10

120

Re: Headache zvani supak

mile88 napisao:

Neznam dali se ekipa sa Ciova sjeca da sam rekao da mislim da je headache zapravo Andrew. ..

Mile, znaš da smo pričali o tome i da sam i ja pomislio da je to on. Čak sam i u grupi na skypeu to bio spomenuo, pa je netko (nisam siguran tko) rekao da head za razliku od Andrewa zna igrati poker.

Andrej Ilišin.

Andreja sam upoznao još prije onoga incidenta sa Moshmanom. Bili smo kod njega na home game-u.
Živi(o) je tamo negdje blizu vodovoda. Neznam točno koja je ulica, ali kad bi došao pred kuću mislim da bi znao (mislim da je Psunjska).

Od svih ovih postanih slika jedina približna je ona gdje je ćelav sa sunčanim naočalama.
Visok je oko 195, malo jači (~110kg je imao onda).

To je sve što znam valjda. Ako se još nečega sjetim javim

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

121

Re: Headache zvani supak

mislim da je rasprava otišla krivim tokom. govoriti za nekog da je trebao poginutu u prometnoj nesreći ili molit Boga da mu se nešto loše dogodi je u krajnjem slučaju neumjesno i mislim da bi tu admini kojih očito boli kurac za išta trebali odmah reagirat. u niti jednom trenutku naravno ne mogu stat na headacheovu stranu, čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo, uzeo je dosta novaca i to različitim ljudima na dozu sentimentalnosti, dobru priču i ajmo reć nekakvo poznanstvo. mislim da se treba potrudit i porazgovarat s njim (pronać broj moba, otići do osijeka itd.), u krajnju ruku poslušat i vidjet što čovjek ima za reć. meni je jasno da je  u današnje vrijeme i tisuću kuna  puno, a da ne govorim o ovim svotama od 10-15k $ koje je scammao. mislim da priča mora imat dvije strane

10

Re: Headache zvani supak

kako mislis otisla je rasprava u krivom smjeru? ne vidim u cemu je problem?
da li se decku nesto dogodilo lose? ne znamo...
On je trazio stejk, dobio je $, isplatio je $ i prestao se javljati, thats the point.
TO je napravio više puta u zadnjih par godina.
Ok, možda je u problemima, ali onda ne traži stejk, nego digne kredit, zamoli frendove da mu posude pare... bilo što... a ne na ovaj način. o tome se radi...

kazes da prica mora imati 2 strane. mora... 2. strana je ista ko i ovo što su ovdje dečki napisali; to da je u više navrata uzeo ljudima $. i to velike iznose...

00

Re: Headache zvani supak

Mirari napisao:

mislim da je rasprava otišla krivim tokom. govoriti za nekog da je trebao poginutu u prometnoj nesreći ili molit Boga da mu se nešto loše dogodi je u krajnjem slučaju neumjesno i mislim da bi tu admini kojih očito boli kurac za išta trebali odmah reagirat. u niti jednom trenutku naravno ne mogu stat na headacheovu stranu, čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo, uzeo je dosta novaca i to različitim ljudima na dozu sentimentalnosti, dobru priču i ajmo reć nekakvo poznanstvo. mislim da se treba potrudit i porazgovarat s njim (pronać broj moba, otići do osijeka itd.), u krajnju ruku poslušat i vidjet što čovjek ima za reć. meni je jasno da je  u današnje vrijeme i tisuću kuna  puno, a da ne govorim o ovim svotama od 10-15k $ koje je scammao. mislim da priča mora imat dvije strane

pijan IMO

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

124

Re: Headache zvani supak

zamorano11 napisao:

ima neki bounty?

Pitam jer san vec nasa bounty huntere (ni kriv ni duzan, slucajno spomenuo, pa odma pitaju za nagradu smile)

This!  wink

A stvarno ima retardiranih postova u ovom topicu. Stejkajte sada nekoga (sva ekipa koju je zajebao) da malo "porazgovara" sa čovjekom. O novcu je glupo pisati jer nekome je 100$ puno, nekome 3k, a nekome i puno veće cifre. Ovaj lik je očito zajebao gro ljudi za mnogo casha i to radi sa očitom namjerom. Dakle, nema štednje i opravdanja.

00

125

Re: Headache zvani supak

Mirari napisao:

čovjek je očito profesionalno sve ovo izveo

pa i nije baš kada ga se ipak na kraju otkrilo smile
meni on djeluje kao klasični primjer kockara koji se utapa u vlastitom dreku.
Lovu ćete vidjeti samo ako ima imućne roditelje koji će polizati njegova govna. Ako su neka sirotinja možete zaboraviti lovu.

00