Tema: Kako postati hand iz HEMa na forum

1. korak
Desni klik miša na hand koji želite postati i odaberite Copy.

http://uploadslike.com/image.php?di=IEPN

2. korak
To što ste kopirali paste-ajte u www.weaktight.com ili neki drugi HH converter i kopirajte link ovdje.

00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

Unapred se izvinjavam na glupom pitanju, drugi korak mi je jasan a kako da dodjem do prvog? Tj. gde da nadjem tu opciju gde su mi izlistane ruke?

00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

neznas  u HEM-u nac ruku?
pod  opcijom cash ili tournament  ides  na  report

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

Truman napisao:

Unapred se izvinjavam na glupom pitanju, drugi korak mi je jasan a kako da dodjem do prvog? Tj. gde da nadjem tu opciju gde su mi izlistane ruke?

http://www.pokerpro.com.hr/poker-alati/ … nager.html

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

mislio sam da mogu bez holdem menadzera...

00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

Truman napisao:

mislio sam da mogu bez holdem menadzera...

mozes, samo pronadji hand history. ako igras na starsu hh ti se nalazi gore lijevo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

7

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

....ja kada kliknem desnim klikom na hand koji zelim postat opcija "copy hands to clipboard"mi je onemogucena, mogu samo koristit opciju "copy all hand to clipboard"!! Why is that?? Help.....

00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

gi85 napisao:

....ja kada kliknem desnim klikom na hand koji zelim postat opcija "copy hands to clipboard"mi je onemogucena, mogu samo koristit opciju "copy all hand to clipboard"!! Why is that?? Help.....

Prvo klikni lijevom tipkom na hand pa onda desnom, vjerojatno ti nije označen hend.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

gi85 napisao:

....ja kada kliknem desnim klikom na hand koji zelim postat opcija "copy hands to clipboard"mi je onemogucena, mogu samo koristit opciju "copy all hand to clipboard"!! Why is that?? Help.....

Onda odaberi hend koji zelis, stisni desni klik, odaberi view selected hand histories i kopiraj samostalno cijeli hh koji ti otvori u novom prozoru.

00

Re: Kako postati hand iz HEMa na forum

Kad god hoću postat hand mi javlja da se obratim administratoru jer kao ne valja format, pa me zanima u ćemu je problem?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10