Tema: freeroll turniri na pokerstarsu

malo sam surfao i kontam da je ono Solidna soba i za freeroll turnire ... budu često?

Toje nekako sad najbolja stranica za freeroll turnire ?
koliko sam skontao imaju oko 3 puta po $500 i tri puta na dan $1000 turnire ?


Kontam malo preči i na pokerstars pa kada izgubim pare da znam kako se kreču freeroll turniri big_smile

Zadnji popravljao Vuco (25-11-2009 20:18:26)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

a imas i ove cro freeroole na kojima igraju 90 % budimo blagi prema njima losi igraci ali je problem sto takve na turniru nemozes betat jer ima jako puno multiway preflop all ina pa iako u vecini slucajeva imas najaci hand gubis protiv nekog tko ima 22 u najboljem slucaju  big_smile
Onda sto se tice crofreeroola blindovi rastu prebrzo i to ti se sve svodi u biti na srecu steta jer ovi na pokerstarsima radje daju lovu totalnim fishevima nego nekom tko zna malo vise.
Sve to dobro zvucial tu nema kruha....
Najbolkji frerolli sa dobrim igracima su bili na unibetu no ni toga vise nema  big_smile  nekoliko sam puta uspio uci u lovu i 2-3 cak i osvojio tak da zaista steta

club  heart  diamond  spade
00

3

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

mah znam .. ja freeroll turnire zovem ALL-in turnire ... ono super mi za ubiti vrijeme a i mozes nesto zaraditi ...

... samo pitam jel ima turnira tamo ?... volim da bude više puta na dan a ne kao na titanu jedan turnir za 20 000 tjedno i ispadnes i nemas nista tjedan dana ...

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Vuco napisao:

mah znam .. ja freeroll turnire zovem ALL-in turnire ... ono super mi za ubiti vrijeme a i mozes nesto zaraditi ...

... samo pitam jel ima turnira tamo ?... volim da bude više puta na dan a ne kao na titanu jedan turnir za 20 000 tjedno i ispadnes i nemas nista tjedan dana ...

ja sam se danas registrirao na PokerStarsu i zanima me šta su ovi Playmoney turniri? Postoji li nekakav način da se taj Playmoney pretvori u Realmoney? big_smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Svizac napisao:

ja sam se danas registrirao na PokerStarsu i zanima me šta su ovi Playmoney turniri? Postoji li nekakav način da se taj Playmoney pretvori u Realmoney? big_smile

Igraš za play money.

Evo kako možeš promjeniti play money u dolare. Ali u ovo ne vjerujem jer zašto bi uopče netko kupovao play money.

00

6

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Pozdrav svima!

Vuco napisao:

malo sam surfao i kontam da je ono Solidna soba i za freeroll turnire ... budu često?
Toje nekako sad najbolja stranica za freeroll turnire ?
koliko sam skontao imaju oko 3 puta po $500 i tri puta na dan $1000 turnire ?

Mozes li mi molin te reć di točno na pokerstarsu mogu nac ove freeroll turnire? Ja ne mogu pronać ni jednog. Hvala

Iskoristit cu priliku i da se predstavim. Zovem se Josko, zivim u Splitu.

Pozz

Zadnji popravljao JoJo (04-01-2010 01:29:09)

00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Na glavnom lobbyu  odeš na tourney,i tamo imas da izaberes freeroll  smile

00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

mix_osk napisao:

Na glavnom lobbyu  odeš na tourney,i tamo imas da izaberes freeroll  smile

Sorry šta gnjavim ali newb sam šta se tiče Pokerstarsa...

Svi freeroll turniri koje vidim su satelliteovi za druge turnire, uglavnom za "Weekly Round 2" i "Daily Eighty Grand"... pa gdje su tu freerollovi na kojima se može odma osvojit neka lova pa makar ona bila 1$ ili manje?

(samo da napomenem, filterao sam van turnire za playmoney i one koji traže fpp kao upad)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Na starsu ti je teško uči u lovu na freerollu. Previše je igrača. Radije igraj na manjim sajtovima freerollove.

Pogledaj detaljan popis freerollova. Malo je stari, ali večina freerollova je sigurno ostala...

00

10

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Naša sam. Nisu baš 100% freeroll. Za igrati na njima tribaju ti FPP - 20 FPP za one od $1000, a 10 za one od $500.
Stoje u freeroll sekciji, a da bi ih lakse nasa u filter upisi FPP.

Pozdrav

00

11

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

JoJo napisao:

Naša sam. Nisu baš 100% freeroll. Za igrati na njima tribaju ti FPP - 20 FPP za one od $1000, a 10 za one od $500.
Stoje u freeroll sekciji, a da bi ih lakse nasa u filter upisi FPP.

Pozdrav

Hvala njih sam već vidio ali nemam FPP-ova a koliko znam sa drugih siteova FPP se dobija igranjem cash gameova, što opet traži da prvo depozitam real money na site zar ne?

EDIT: Da pojasnim, htio bi izgradit bankroll na Pokerstarsu bez da uplatim real money smile

Zadnji popravljao Svizac (04-01-2010 16:15:49)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

12

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Imaš nekoliko stranica koje daju no deposit bonuse. Upiši u google no deposit i naći češ sigurno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Svizac napisao:
JoJo napisao:

Naša sam. Nisu baš 100% freeroll. Za igrati na njima tribaju ti FPP - 20 FPP za one od $1000, a 10 za one od $500.
Stoje u freeroll sekciji, a da bi ih lakse nasa u filter upisi FPP.

Pozdrav

Hvala njih sam već vidio ali nemam FPP-ova a koliko znam sa drugih siteova FPP se dobija igranjem cash gameova, što opet traži da prvo depozitam real money na site zar ne?

EDIT: Da pojasnim, htio bi izgradit bankroll na Pokerstarsu bez da uplatim real money smile

Zašto baš na starsima?

Lakše je na nekim manjim stranicama di su bolji freerollovi ili ko što dfable veli imaš puno no deposit bonusa.
Možeš sigurno jedno 5 stranica mogao nać koje daju 20-50$ free, vjerujem da nas je dosta tu sa foruma tako počelo pa i ja sam,
zašto onda želiš ići težim putem?

Upiši u google samo "poker no deposit bonus" i par registracij obaviš, pošalješ koju kopiju osobne, pričekaš koji dan i eto ti
roll preko 100$...

00

14

Re: freeroll turniri na pokerstarsu

Jel ima netko pass za ovaj pokerstars.tv freeroll danas

Online poker spašava živote.
00