51

Re: Full Tilt izgubio licencu

Ma daj Darko, toliko su te izdrilali na poslu da si i ime pises malim slovom.

Kako je sve u redu? Cijeli dan se ne mogu logirat... Odrzavanje servera koje traje cijeli dan, dan kada je u javnosti osvanula poruka o povlacenju FT licence?
Dosad sam uvijek branio FT, al neke stvari imaju granicu. Prvo sam se pokajo kada ste sjebali Americke igrace na veliko (kakav to sajt koji ne cuva players trust fund?), onda jos i ovo...
Mozete se pozdravit sa jako velikim dijelom igraca, a ja sad odo prebacit neke pare na PokerStars i pocet ponovo... jer sam porpilicno siguran da od para na Full Tiltu nece bit nista...

EDIT: ovo sto gore pise stoji, mada su mi svi ovi predstavnici sumnjivi.... ovaj ongame se zajebava ocito, a mislim da je taj isti i Darko ^^

Zadnji popravljao Soob (29-06-2011 23:53:16)

00

52

Re: Full Tilt izgubio licencu

moze. al jedino ak mogu igrat na drugim siteovima, posto vam je software govno. i prestanite mi doma slat postu s obavjestima o jebenim 10$ bonusima

10

Re: Full Tilt izgubio licencu

ma fuj odvratna stranica, zaključaju ti akaunt i traže osobnu, pošaljem osobnu i poslje toga pošaljem milijun email-ova i ne odgovore ni na jedan, a akaunt i dalje zaključan FUJ

NEMOJTE IĆ NA PARTY POKER NIKADA!!!

Zadnji popravljao Krumpir77 (30-06-2011 00:16:37)

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Kakva su to sranja?  Odjednom se predstavnici navalili na poker pro...

00

55

Re: Full Tilt izgubio licencu

neznaš ko je veće govno od site ftp ili party  big_smile  a izgleda da su im i takvi predstavnici  tongue

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Brky napisao:

kru te jebo ovo je epic

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

na godisnjem

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Ko mi ponudi 33+% rb i dobar bonus ja stižem istog trena. Tak me zaboli za loš software i ružne stolice i stolove i masne karte i ine stvari koje krase većinu kuća. I upravo me riba uzela i otišla! Mučko džubre pokvareno pot size izbeta flop, turn i river i runna runna skalu.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Nego zaozbiljno, čujem da tilt nudi svim igračima koji ostanu na site-u 40% rb.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

60

Re: Full Tilt izgubio licencu

Ima tko kakvih novosti?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Full Tilt izgubio licencu

ne javljaju se ovi predstavnici full tilta.... u svemu su najbolji samo im se nemoze na site wink

00

62

Re: Full Tilt izgubio licencu

kak ste svi cjepljeni od humora smile)))))))))))))))))))))))))))

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Boooooooring!

10

64

Re: Full Tilt izgubio licencu

inb4: dollaro poker darinka

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

65

Re: Full Tilt izgubio licencu

dajte ljudi, nije vrijeme za zajebanciju, mislim da bi ovaj topic trebalo ograničit na ozbiljne apdejtove o tome što se događa

00

66

Re: Full Tilt izgubio licencu

Pa ovo su ozbiljniji updateovi od onih sa 2+2 od FTPDouga

when you feel like quitting think about why you started..
00

67

Re: Full Tilt izgubio licencu

ak mislis nastavit ovak, bilo bi dobro da barem bude smijesno

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

68

Re: Full Tilt izgubio licencu

milac napisao:

ak mislis nastavit ovak, bilo bi dobro da barem bude smijesno

+1

Idem obrišem i bannam.

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

http://www.pokeraffiliatesolutions.com/ … arios.html

Zadnji popravljao AlphaScorpii (30-06-2011 13:53:20)

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

Najbolje se prebaciti na neki od mreža i sajtova koji su uvijek radili po PS-u. Party, Ipoker, Entraction, itd.

Dok su drugi varali SAD i zgrtali milijarde ostali su isto vodili uspješne poker kuće i mreže. Meni je čudno da uopće itko više podržava i Stars, a kamo li Tilt.

Žao mi je svih igrača koji su ostali bez svojih para, nekima je to i kruh svagdašnji...

pozz

10

Re: Full Tilt izgubio licencu

Zasto ne bi podrzavali stars, oni su odma vratili 120 miliona $ americkim igracima

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

megalodonk napisao:

Meni je čudno da uopće itko više podržava i Stars

Pa jedini site na kojem možeš kao grindati MTT-SnGove... a moram ihi pohvaliti za odličan support...

00

Re: Full Tilt izgubio licencu

megalodonk napisao:

Najbolje se prebaciti na neki od mreža i sajtova koji su uvijek radili po PS-u. Party, Ipoker, Entraction, itd.

Dok su drugi varali SAD i zgrtali milijarde ostali su isto vodili uspješne poker kuće i mreže. Meni je čudno da uopće itko više podržava i Stars, a kamo li Tilt.

Žao mi je svih igrača koji su ostali bez svojih para, nekima je to i kruh svagdašnji...

pozz

FTP je do BF-a uz stars bio kuća sa vajda najboljom reputacijom. Također sami BF nisu uzrokovali oni (tj. na neki način jesu jer su dopuštali amerima da igraju na njihovoj kući). Glavni problem su si stvorili što nisu vratili lovu američkim igračima.
Ugl. do jučer bez obzira na sva sranja ja nisam na FTP gledao kao na neku lijevu kuću kao što je ti opisuješ.

I da, meni je to kruh svagdašnji...

00

74

Re: Full Tilt izgubio licencu

Alpha i ti imaš cijeli BR gore?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

75

Re: Full Tilt izgubio licencu

http://www.latimes.com/business/la-fi-o … 4543.story

evo odlicnih vijesti za ekipu koja ima roll gore..

mislim da imaju predobar softver da bi samo tako propali..iako ce nakon ovog svega morati ponuditi jebacki dobre bonuse i rakeback dealove da se ekipa vrati..

00