Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

ok , uspjela sam da mi se pojavi hud na pokeru 770.

sad mi pomozite...

da li na poker trackeru im slikice za tip igrača? ono calling station, fish, rock ....

ne vidim to?! ove mi tablice ama baš ništ ne pomažu, nemam pojma što znace..

00

27

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

imam pitanje u vezi tournament indicatora

vidim da, kad odemo do showdowna, meni taj programcic pokaze karte protivnika,iako on njih nije pokazao tj, poslao ih je u muck.

kak to?? yikes

00

29

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

U hand history-u su poznate hole karte svih koji su dosli do showdowna a PT3 i HEM vade podatke iz njega.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Zasto ne postas u neku posebnu temu, a ne ovdje. Ovo nema veze s temom, a mozda bi nekome mogla pomoci kad ti odgovore na pitanja koja bi bila u temi koja se moze pronaci.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

u međuvremenu nisam imala nikakve  vellike dobitke no malo sam se vratila na poker770 i osvojila 150 eura u tri circusa.
dosla sam sada 14880 kuna profita, 7-8 mjeseci ozbiljnije igre. (racunam iskljucivo novce koje skinem i vidim u kešu, ne dobitke koje ostavim za daljnju igru)

no zanima me ovo, htjela bih da mi netko tko koristi HUD dade svoje misljenje, ja tek probavam to.

pokazuje mi tri vrijednosti, i one su vecinom vremena uviek stalne i konstantne. (za njih jedino znam sto znace)

VP$IP: od 18 do 22 , uvijek
PFR: od 8 do 12
AFq : od 48 do 52


sto bi vi rekli o tome i kako bi igrali protiv mene smile

Zadnji popravljao bassetbaby (18-05-2011 17:55:21)

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

VPIP - postotak ruku koji igraš (nebitno kako si završila u potu)
PFR - posotak ruku koje si ti otvorila ili 3betala nečiji open... dakle kad je tvoja akcija bila raise
AFq - hmm AF je inače aggression factor i najčešće je između 1 i 10. Ovo je valjda nekakav postotak, ja neznam. Bude valjda netko objasnio.

Neznam što igraš, ali za 6max igru je VPIP ok, ali je PFR premali. Nema tu nekog posebnog pravila koliko to treba bit, ali definitivno bi bilo dobro da malo agresivnije igraš preflop (više raise-at (3betat).

Teško je reć kako bi netko igrao protiv tebe. Ja sam uvjeren da ekipa na tim levelima igra svoje karte i više manje forsa svoju igru, a teško da se prilagođava protivniku na bilo koji način.
akođer iz informacija koje si dala se nemože znat kakva je tvoja postflop igra.

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

sad sam na tiltu igrala 1 dolar multy rush, prva bila, 122 dolara. 450 kuna digla (withdrawal)
dosla na 15330 kuna profita.


http://img694.imageshack.us/img694/3592/fulltilts.jpg

Zadnji popravljao bassetbaby (23-05-2011 17:06:41)

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Good game bassetbaby smile sad nemoj odmah u soping tongue heh

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

BugsBunnyD napisao:

Good game bassetbaby smile sad nemoj odmah u soping tongue heh

heh, ne bas odmah ali doci ce  big_smile

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bila prva na jos jednom multy rushu za dolar

http://i54.tinypic.com/2u9u1br.jpg

bas nikak da naletim na finalni na pravo napunjenom rushu. ali i ovo je ok.

turniri se pune jedni za drugim, neki imaju 350 -400 ljudi ko ovaj, a neki (recimo svaki drugi) ima 700-800 ljudi i prva nagrada je 160 do 180 dolara.

60 dolara sam odma skinula, i ostalo mi dosta za igru.

svidaju mi se rushevi. juce sam recimo igrala daily dolar koji ima oko 3000 ljudi bez rebuyeva i ispala sam 57, osvojila samo 17 dolara. igrala 6 sati. zaspala na pol sata-45 min i blajndovi me srezali skroz.

nastavit cu ja malo vise igrat ove brze jer doslovno traju duplo manje.

sestra moja recimo igrala danas rush 16.500 fond, na kraju bio 20000 za 2 dolara. 6000 rebuyeva 1500 add onova, 2500 ljudi opcenito, ispala 17. osvojila oko 60 dolara. a igrala oko 3 sata.

nije lose.

naravno, ima sve to i lose strane ali dok nekak ide, ide.

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

congrats smile bas je dobro vidjeti da cura rastura turnire. ti si nasa vanesa Ruso big_smile
jedino kaj bi ti savjetovao da odes na thread stejkanje i probas naci nekog stejkera, mislim da ti ne bi trebao biti problem jer si vec dokazala u ovoj temi da te dobro ide, pa vjerujem da bi bilo dosta kandidata, samo bi se trebala dogovoriti oko % koji ti odgovara. jer vidim da se patis sa ovim turnircicima od $1 buyin.
i onda udariti po L i M SCOOP-ovima smile di je ozbiljna lovica, ili nekim boljim turnirima na full tiltu, mislim da bi se isplatilo i tebi i stejkeru jer vidim da runnas ko zmaj big_smile
http://www.insidestl.com/Portals/0/Poker/van_russo.jpg
morao sam zaljepiti venesicu  big_smile

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

ma nemam ti ja pojma sta je to.
ja volim igrat za dolar i dva dolara. ima tih rusheva i na nekim se opustim u pocetku i igram puno otvorenije nego sto bi si to mogla dopustit u turnirima za veci ulog.
tu i tamo bi za pet dolara odigrala. od sada dosta put i jesam na 770

Zadnji popravljao bassetbaby (10-06-2011 13:14:59)

20

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Prva na Full Tiltu Multy Rushu za dolar, 121 dolar.
prva bila 135 al smo na heads-upu napravili Deal.

sliku cu poslat kad mi se pojavi u tournament hystoriju. uvijek zaboravim stisnut screenshot odmah.

big_smile

skidam 400 kn, 80 dolara,
imam sad 16000 kuna čistog profita (skinutih novaca, u kešu viđenih hmm )

http://img11.imageshack.us/img11/5959/fulltilt2h.jpg

Zadnji popravljao bassetbaby (01-06-2011 23:31:03)

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

skinula 1600 kuna redraw na pokeru 770 sad.
prva bila na ovom

http://img823.imageshack.us/img823/629/poker770.jpg


a prije toga, na freezeoutu 4k za 5 dolara sam osvojila 62 dolara, deveta od jedno 900 ljudi. moglo je zavrsit puno bolje.

sa ovim skidanjem od 1600 kn, profit mi je sad 17600 kuna.

zaradila sam prije 3 dana malo vise od 100 dolara na dva turnira no to sam si ostavila za igrat pa nisam rekla.
ostavila sam si 41 funtu, nadam se da ce to biti ok za lagodno igranje low i micro turnira. big_smile

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Cestitam, ide to tebi dobro big_smile

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

svaka ti cast, jako lijepo to tebi ide

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Svaka čast, super rezultati i samo tako nastavi.

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

super ti ide al da malo nevadis lovu i ostavis si roll,a ne ovak uvijek ostavis po 10ak $ pa onda igras one freerollove i circuse..

pokusaj se malo odrec tih krpica i  zenski stvarcica,vjerujem da ti to nije jedini prihod i izgradi si roll..

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

tonkobonko napisao:

super ti ide al da malo nevadis lovu i ostavis si roll,a ne ovak uvijek ostavis po 10ak $ pa onda igras one freerollove i circuse..

pokusaj se malo odrec tih krpica i  zenski stvarcica,vjerujem da ti to nije jedini prihod i izgradi si roll..

kao sto rekoh.. za sada je takvo vrijeme i takvo stanje

a circusi su otkazani, nema ih vise


nema... hmm  mad  sad

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

čestitam, ali kao što tonkobonko kaže... probaj bar ne isplaćivat velike djelove osvojenih novaca, nego si ostavi da imaš za veće buy inove i polako da napreduješ s boljim i večim turnirima- samim time doći će i veče nagrade  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bassetbaby udaj se za mene

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

48

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

novi sam ovdje na forumu, al evo da kazem da igram HU 90%, malo neki turnir, i ponekad cash, pravim neku zaradu, kakvo je stanje kod vas, da li se zaradjuje?

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Chidambar napisao:

congrats smile bas je dobro vidjeti da cura rastura turnire. ti si nasa vanesa Ruso big_smile
jedino kaj bi ti savjetovao da odes na thread stejkanje i probas naci nekog stejkera, mislim da ti ne bi trebao biti problem jer si vec dokazala u ovoj temi da te dobro ide, pa vjerujem da bi bilo dosta kandidata, samo bi se trebala dogovoriti oko % koji ti odgovara. jer vidim da se patis sa ovim turnircicima od $1 buyin.
i onda udariti po L i M SCOOP-ovima smile di je ozbiljna lovica, ili nekim boljim turnirima na full tiltu, mislim da bi se isplatilo i tebi i stejkeru jer vidim da runnas ko zmaj big_smile
http://www.insidestl.com/Portals/0/Poker/van_russo.jpg
morao sam zaljepiti venesicu  big_smile

hehehehehehe online barenje ftw

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

još jedna neprespavana noć

ali meni paše

http://img195.imageshack.us/img195/318/poker7702.jpg

200 funti skinula na redraw

00