51

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Uh, stvarno svaka čast...

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Vrlo lijepo te ide, svaka čast! samo tako nastavi  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

53

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

super rezultati, bravo.
kakav je taj poker770, jel ima nekih freerollova sa ne previše ljudi?

00

54

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

ti igras bez hema ili pt3???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

boboman napisao:

bassetbaby udaj se za mene

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Skyler napisao:

super rezultati, bravo.
kakav je taj poker770, jel ima nekih freerollova sa ne previše ljudi?

poker770 je po meni najbolja stranica za početnike. tako smo ja, moja sestra i njen dečko započeli. i zajedno imamo sad profita skoro 30 tisuca kuna u 10-11 mjeseci.

imaju ti svaki dan frerollovi, i to desetak njih, a neki daju i lovu direkt, ne samo ulaze. tea time poker i slični su ti novčanefreerollovi, a jedina je mana tj nedostatak te stranice što su otkazali circus turnire, koji us imali fondove 250 i 500 eura, ljudi ušlo pedesetak, 25 do 35 mjesta placeno, ovisi o kojem se radi.

kriss napisao:

ti igras bez hema ili pt3???

kupila sam si poker tracker 3 licencu prije nekoliko dana.

00

57

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

http://angrywhitedude.com/wp-content/uploads2/2010/05/are-you-wizard.jpg

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

baby pod hitno u pokerpro team! gg.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

lijepo.

ali opet 17k kuna je sestomjesecna placa radeci bilo sta , ne shvacam ljude koji kada god nest osvoje isprazne br i ostave si tipa stotinjak dolara, koji je smisao toga, nonstop igrati mikro turnire?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

gle...znaš što je mene, moju sestru i mog prijatelja odvelo i zadržalo u profitu? - sama činjenica da smo u početku igranja pokera bili spremni redrawati večinu novca i biti spremni, ukoliko do toga dođe, igrati freerollove kako bi odigrali koji cirkus na pokeru 770 i zaradili još nešto...

ljudi mogu pričat što hoće, no dok su mnogi novaci ostavljali večinu u novaca na poker stranici i često ga puta spiskali prije redrawa, mi smo ga primali na naše kartica i potrošili na što god i na važne stvari. jedini put kada smo mi uplaćivali svoje novce na poker 770 je u početku, kada smo imali dobitak za skinut no morali smo uplatit prvo da bi smo imali opciju skidanja. a uz to napominjem da smo kompletni deposit također vratili u svoje ruke.. nekima je to smiješno, meni je to pametno.

možda su se stejksi sada povečali kada je i lova veća, no prije ću igrati turnire za 5 dolara i 10 dolara do smrti nego osvojiti par stotina dolara i sve ostaviti na pokerstranici u svrhu igre.

nekada je i zdravo imati limite i svijest u glavi što se tiče toga. naš je moto ne uplatiti im ništa, uzeti im što je više moguće.

sada recimo igram 17k rebuy, i ukoliko se dogodi čudo i osvojim prvo, drugo i treće mjesto, koji debelo nagrađuju, ostavit ću si dosta love, no meni nije problem u suprotnom imat 60 funti na računu i igrat turnire koji priliče za taj bankroll.

Zadnji popravljao bassetbaby (08-07-2011 22:22:34)

00

61

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Ne uplačuješ njima nego uplačuješ sebi. I ne uzimaš njima nego uzimaš igračima.
Nije pametno nego je besmisleno, pogotovo ako crushas mikro turnire.
Ali ako tebi odgovara, onda ok.
GL

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

dfable napisao:

Ne uplačuješ njima nego uplačuješ sebi. I ne uzimaš njima nego uzimaš igračima.
Nije pametno nego je besmisleno, pogotovo ako crushas mikro turnire.
Ali ako tebi odgovara, onda ok.
GL

smile
o kakvom crushanju micro turnira ti pričaš?

tamo vecinom igraju najveći fisheri na ovom svijetu, a upravo su oni ti koje često dobrog igrača koštaju turnira.
o crushanju se može govorit jednino u cash igrama, gdje se ribice mogu iskoristit. crushanje turnira za dolar ne postoji. gotovo je nemoguće odigrat turnir za dolar , dug 8-9 sati i osvoit odličnu nagradu i reć da si sve poker mulce prebio do zadnjeg žetona zahvaljujući njihovim slabostima. ima ih jednostavno previše, previše da te netko ne bih košta velikog broja žetona ili turnira.

ja igram low turnire gdje je puno bolje, i kao što sam rekla, trebat će mi veliki dobitak da bi prešla na nešto puno veće..

što se tiče ovog uzimanja njima, reći ću ti točno na što sam mislila.

njihovi početni primamljivi bonusi djeluju odlično na puno početnika. njihov je recept da ti uzmeš taj bonus, spiskaš ga i na kraju uplatiš svoju lovu.


možda je tebi to sve besmisleno, no i mi smo uzimali i nikada davali. i mi zadovljni a i tim se ponosimo.
možda je proces dug, no uz to smo kalili svoj poker vještine.

hvala na željama, GL i tebi, kolega.

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bassetbaby napisao:
dfable napisao:

Ne uplačuješ njima nego uplačuješ sebi. I ne uzimaš njima nego uzimaš igračima.
Nije pametno nego je besmisleno, pogotovo ako crushas mikro turnire.
Ali ako tebi odgovara, onda ok.
GL

smile
o kakvom crushanju micro turnira ti pričaš?

tamo vecinom igraju najveći fisheri na ovom svijetu, a upravo su oni ti koje često dobrog igrača koštaju turnira.
o crushanju se može govorit jednino u cash igrama, gdje se ribice mogu iskoristit. crushanje turnira za dolar gotovo ne postoji. gotovo je nemoguće odigrat turnir za dolar , dug 8-9 sati i osvoit odličnu nagradu i reć da si sve poker mulce prebio do zadnjeg žetona zahvaljujući njihovim slabostima. ima ih jednostavno previše, previše da te netko ne bih košta velikog broja žetona ili turnira.

zbog toga je perfektan plasman u tim igrama rijedak, a puno je osrednjih ili minimalnih nagrada.

ja igram low turnire gdje je puno bolje, i kao što sam rekla, trebat će mi veliki dobitak da bi prešla na nešto puno veće..

što se tiče ovog uzimanja njima, reći ću ti točno na što sam mislila.

njihovi početni primamljivi bonusi djeluju odlično na puno početnika. njihov je recept da ti uzmeš taj bonus, spiskaš ga i na kraju uplatiš svoju lovu.


možda je tebi to sve besmisleno, no i mi smo uzimali i nikada davali. i mi zadovljni a i tim se ponosimo.
možda je proces dug, no uz to smo kalili svoj poker vještine.

hvala na željama, GL i tebi, kolega.

Zadnji popravljao bassetbaby (08-07-2011 23:20:50)

00

64

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

BassetBaby, dosta toga šta kažeš ne stoji. Meni svejedno, radi kako hočeš, ali...
Crushati se može svaku poker igru pa tako i turnire, bili oni micro ili highest. Ti trenutno imaš JAKO dobar run (i drago mi je da imaš), ali prije ili poslije če doči loš period, a sa 10-15BI BRM-om (ako igraš low turnire kao šta kažeš sa 60ak funti) češ bustat jako brzo..
Šta se tiče bonusa, očito je da ne kužiš kako poker kuće funkcioniraju, kako zarađuju i koliko vidim, nije ti niti jasno kako se čiste ti poker bonusi koje kuće daju. Kući je svejedno sa kojom lovom ti igraš, bila to tvoja lova, od tvog strica ili lova od nekog freerolla. Njima je bitno da ti plačaš rake, a to plačaš uvijek, neovisno dali si uplatila ili nisi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

65

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

ovdje cu se i ja sloziti s kolegom dfable-om. pratim tvoju igru i vidim da stvarno imas smisla za igranje turnira (sto i sama znas  smile  ), a i tvoji rezultati to govore. ali mi se takodjer cini da bas ne shvacas kako to sve funkcionira sto se tice poker kuca i njihovog nacina zarade.

kazes da ti je moto "ne uplatiti im nista, a uzeti sto im je vise moguce", ali kome ti uplacujes ustvari? ne njima, nego sebi. kazes da je njihov recept da "uzmes bonus, spiskas ga, i na kraju im uplatis svoju lovu", ali opet - kome to njima? uplacujes za sebe.

ideja svake poker stranice je ostvarivanje sto veceg prometa. njima je svejedno da li si ti sebi uplatila 10$, 100$ ili 1000$ na svoj racun. ono sto njih interesira je lova koju ces im dati jednom kad se regas na turnir, tu je njihova zarada.

ovo ti govorimo, ne zato sto ocemo ne znam sta dokazati, nego jer ti zelimo dati koristan savjet s obzirom na to da si dobra igracica i da mozes iskoristiti to sto si dobra i ostvariti i vecu zaradu. gledajuci iz tvoje perspektive, ako trenutno igras turnire od 2$ do 5$ i zaradjujes 1000 kuna mjesecno (pricam napamet), vjerojatno bi igranjem turnira od 10$ do 20$ (uz pravilan bankroll management) zaradjivala vise, mozda i do 4000 kuna mjesecno u prosjeku. tamo su jaci igraci, ali bi i uz manji ROI na tim buyinovima mogla imati vecu zaradu nego sto imas uz ovako dobar ROI na manjim limitima.

zasto zaradjivati 1000 kuna mjesecno, ako mozes kroz mjesec-dva malo prikociti sto se tice isplacivanja, skupiti dovoljno bankrolla da mozes s mirom igrati vece buyinove, i odatle pa na dalje zaradjivati u prosjeku i nekoliko tisuca kuna mjesecno?

a sad, necu ulaziti u tvoje (vase) zivotne potrebe i u to kolike su tvoje potrebe za isplacivanjem. ako nije moguce na taj nacin "prikociti" i skupiti roll za vece limite, onda ok. ali i steta. jer znam da bi meni kao pokerasu, cilj bio napredak u igri kroz limite, sto ce mi samo po sebi donijeti s vremenom i vecu zaradu i lagodniji zivot.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

tako je, imao sam od pocetka osjecaj da bas i ne razumije poker u dubinu, da ne razumije varijancu i ekonomiju pokera, ali mi se nije dalo nista pisat...ko sam ja da joj prigovaram smile

cinjenica je da igra dobro ali i da ima bolesno dobar run, i sa svojih 10-15 BI ce kad tad morat "njima uplatit" (ako ima namjeru nastavit igrat)

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Znači, tebi da ponude (primjer) mjesto glavnog kuhara, a dosad si bila pomoćni, ti bi to glatko odbila jer je bit glavni kuhar teže, moraš više razmišljat i trudit se, a već si jako dobro naučila radit poslove pomoćnog kuhara pa zašto mijenjat dobitnu kombinaciju?

30

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

http://img43.imageshack.us/img43/919/toughone.jpg

bit je da se osjecam ugodno na malim levelima, a ako ste vidjeli poll na ovoj temi, onda znate sto mislim kad kazem da sam i ja kliknula na trecu opciju.  smile

ako dode za to vrijeme, krenit ću u u nešto izazovnije, a nitko mi u međuvremenu ne može reći niti me uvjeriti da moja strategija i strategija moje sestre i mog prijatelja nije pametna. svejedno je kome he sta gdje kada i kako islo, činjenica je da lovu iz svog džepa nismo uplaćivali na tu stranicu, a velika je razlika da li ti rake uzimaju od novca koji si umnožio od bonusa ili novca koji imas na stranici zahvaljujuci depozitu s lovom iz svog novčanika.

da se razumijemo, kad kažem "svoju lovu" i "lovu iz svog džepa" mislim na novce koje  sam skinula i koje opcenito vidim svojim okularima....

u mojim očima, bankroll na poker stranici nije moj, nije sve dok ga ne skinem, i tako ja razmišljam. wink

možda bi imala osjećaj da je moj da zapravo ubacim svoju lovu, no ovako...

i tak. cool

da dam recimo primjer.

na 770 nisam igrala neko vrijeme jer sam se posvetila tiltu i stars. onda, prije 2-3 tjedna osvojila sam drugo mjesto na frerollu 200, i dobila 30 dolara. s tim sam igrala, skinula 30 funti, nakon toga osvojila šezdesetak funti na dva turnira od dolar, i onda umnožila to na nešto više od 500 funti...

nisam ni lipe dala da bi se vratila igrat na tu stranicu, i to mi je najvaznije

Zadnji popravljao bassetbaby (09-07-2011 13:26:52)

00

69

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

bassetbaby napisao:

ako dode za to vrijeme, krenit ću u u nešto izazovnije, a nitko mi u međuvremenu ne može reći niti me uvjeriti da moja strategija i strategija moje sestre i mog prijatelja nije pametna.

vasa strategija jest pametna. sve sto mi govorimo je da postoji jos pametnija i profitabilnija strategija smile

ako mislis da se na vecim buyinovima ne bi osjecala ugodno kao na ovim manjim, to je druga prica. ali iz iskustva znam da bi i tu granicu (ili mozda bolje da kazem, psiholosku barijeru?) s vremenom lako presla.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

70

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Sick, nikako da skužiš kako poker kuće funkcioniraju  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

71

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

dfable napisao:

Sick, nikako da skužiš kako poker kuće funkcioniraju  big_smile

lova joj je pomutila um lol

00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

dfable napisao:

Ne uplačuješ njima nego uplačuješ sebi. I ne uzimaš njima nego uzimaš igračima.
Nije pametno nego je besmisleno, pogotovo ako crushas mikro turnire.
Ali ako tebi odgovara, onda ok.
GL

to je to.

i sam da se nadovežem. krivo razmišljaš. isto tak na tim turnirima gdje si osvojila pare, mogla si ispast prije itm i bila bi na nuli i zašto onda ne ostavit vecu kolicinu novca i da onda proporcionalno ti neka brutalna nagrada uleti.

ja recimo nikad ali nikad nisam uplatio ništa i prvi put sam digao nešto kad sam imo 12k dolara.

poanta je da bi mogla puno vise zaradjivat i vjeruj mi doce vremena kad te nece ici tako bajno, doce dani, tjedni, čak i mjeseci kad ce i breakeven bit mišn impossible.

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

ThoNapalm napisao:
dfable napisao:

Ne uplačuješ njima nego uplačuješ sebi. I ne uzimaš njima nego uzimaš igračima.
Nije pametno nego je besmisleno, pogotovo ako crushas mikro turnire.
Ali ako tebi odgovara, onda ok.
GL

to je to.

i sam da se nadovežem. krivo razmišljaš. isto tak na tim turnirima gdje si osvojila pare, mogla si ispast prije itm i bila bi na nuli i zašto onda ne ostavit vecu kolicinu novca i da onda proporcionalno ti neka brutalna nagrada uleti.

ja recimo nikad ali nikad nisam uplatio ništa i prvi put sam digao nešto kad sam imo 12k dolara.

poanta je da bi mogla puno vise zaradjivat i vjeruj mi doce vremena kad te nece ici tako bajno, doce dani, tjedni, čak i mjeseci kad ce i breakeven bit mišn impossible.

igram poker ozbiljnije 10 mjeseci, a godinu dana sve ukupno,
znam sto su bad beatovi i nagledala sam se svega.

kad smo u pocetku zarađivali na pokeru 770. veliku smo vecinu redrawali, ostatak smo ostavili za igru. ako je nestalo bankrolla, bacali smo se na frerollove i na taj nacin dosli do jos love, i bad bitovi su me mogli poljubit u d**e smile

6500 kuna sam na taj nacin osvojila tj redrawala (ne ukljucujuce dobitke u posljednjih nekoliko tjedana)

trebala mi je lova i jos mi treba, i skidala sam ju i trosila na korisne stvari, i to je to.

ajdmo sad malo promijenit temu... smile)

00

74

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

Šta znači redraw?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Pokerstars i Fulltilt - 575 $, 1034 $ + EDIT

i ja se isto pitam sto znaci ta rijec
a bilo mi neugodno pitati
ali zajebite vi sve to, meni je najzesce ovo:

7. izbjegavaj turnire koji su turbo dok ne budes potpuno siguran/sigurna u sebe, tamo je potrebno brzo razmišljanje i blic odluke. mora ti flop biti očit u sekundi, šo nemaš, što bi mogao/mogla imati, postotci i sl.

svaki put pogledam, i opet ne mogu shvatiti, valjda sam limitiran

10