Tema: Sit n go fiffty

pozdrav....
oavko...poker igram vec oko 6 mjeseci i poceo sam samo s $1 i podigao sam bankroll na $300..to sam naravno kroz tjedan dana spiskao losim bankroll managmentom...da bi opet nekako uplatio $10 i dignuo bankrolll na oko $300 da bi opet to sve spiskao ( ali u malo duzem periodu..u nekih 3 tjerdna     )
..............sto trazim ????
STAKE
.....................
moja ponuda  je ovakava--- igrao bih na PokerStarsu i to sit n go turnire ( fiffty ) s buy inom od $1.5..obicno za tu vrstu turnira je optimalno imati oko 30 buyinova....
Ove od $1.5 bih igrao dok nebi skupio 30 buyinova za prelazak na veci limit tj. $3.5...
....NISAM NEKI SELJACINA KOJA NEZZNA IGRATI POKER.( losim bankrollmanagmentom sam mozda i ostavio takav dojam...ali jbg..ipak je tu presudilo taj zar za sto vise novaca zaredjenih na laksi nacin...ali mislim da sam sada to prebolio, tako sto sam poceo citati nekakvu literaturui analizirati vklastitu igru....SADA SAM ODLUCIO TU KRENUTI MALO OZBILJNIJE...NORMALNO DAO BIH  SVOJE PODATKE ( facebook ili skype...adresu stanovanja)
----ako je zainteresiran za stake...normalno nece mi slati odmah 30 buyinova za ove sit n go fiffty $1.5 NEGO 15 buyinova ( iliti $22.5)
---- igrao bih do onada kada staker odluci odlucis preklinuti stake ili do onda kada skupim bankroll od $250 koji djelimo ( $160 stekeru + $90 meni)
PRAVILA STAKEA--
                            -- znaci igrao bih ove sit n go fiffty od $1.5+ $3.5 ( kada izgradim bankroll za njih)
                           --stejker iima pravo kad god zeli traziti bilo koji graf iz hem-a ili  hand history sit n goa...
                            --na forumu bih naparvio posebnu temu gdje bih stavljao zanimljive handove i stavljao update bankrolla
                            -- ne bih igrao vise od 4 stola odjednom
                             --transfer novca preko player to player (Transfer funds) , uplate za stejk i isplate stakerima također
                             ---ETO TO BI BILO UGLAVNOM TO...
P.S. ako pogledate malo moje prijasnje rezultate vidjet cete da sam dosta iskusan ali samo sto se u proslosti nisam drzao bankroll managmenta..ali sada sam odlucio i to popraviti...
radujem se vasim odgovorima.;..pozzdrav..!  wink  wink

00

2

Re: Sit n go fiffty

Zar je tebi toliki problem skupiti 22.5 usd, odnosno cca. 100 kn za igrati.
Dok si pisao ovaj post to si mogao zaraditi.
Ako ne znaš drugačije zaraditi tih 100 kn, otiđi na pokerstrategy, riješi kviz i dobit ćeš 50 usd pa igraj do mile volje.

p.s. Ako nisi kako ti kažeš neka seljačina koja ne zna igrat poker onda neće biti problema i to će ti biti dovoljno da se ponovo popenješ na 300 usd. A ako jesi seljčina koja ne zna igrati poker i izgubiš tih 50 usd onda se uvijek možeš ovdje vratiti i zatražiti stake te nas uvjeravati da nisi neka seljačina koja ne zna igrati poker

I love this game
02

Re: Sit n go fiffty

nkotb napisao:

Zar je tebi toliki problem skupiti 22.5 usd, odnosno cca. 100 kn za igrati.
Dok si pisao ovaj post to si mogao zaraditi.
Ako ne znaš drugačije zaraditi tih 100 kn, otiđi na pokerstrategy, riješi kviz i dobit ćeš 50 usd pa igraj do mile volje.

p.s. Ako nisi kako ti kažeš neka seljačina koja ne zna igrat poker onda neće biti problema i to će ti biti dovoljno da se ponovo popenješ na 300 usd. A ako jesi seljčina koja ne zna igrati poker i izgubiš tih 50 usd onda se uvijek možeš ovdje vratiti i zatražiti stake te nas uvjeravati da nisi neka seljačina koja ne zna igrati poker

+12

luđa
12

Re: Sit n go fiffty

nkotb napisao:

Zar je tebi toliki problem skupiti 22.5 usd, odnosno cca. 100 kn za igrati.
Dok si pisao ovaj post to si mogao zaraditi.
Ako ne znaš drugačije zaraditi tih 100 kn, otiđi na pokerstrategy, riješi kviz i dobit ćeš 50 usd pa igraj do mile volje.

p.s. Ako nisi kako ti kažeš neka seljačina koja ne zna igrat poker onda neće biti problema i to će ti biti dovoljno da se ponovo popenješ na 300 usd. A ako jesi seljčina koja ne zna igrati poker i izgubiš tih 50 usd onda se uvijek možeš ovdje vratiti i zatražiti stake te nas uvjeravati da nisi neka seljačina koja ne zna igrati poker

kao 1. boli tebe briga zasto Ja trazim stake...trazim ga za to sto mi se trazi..ok?? vise mi je dosta tih glupih odgovora kada god netko zatrazi stake od oko $20-tak da se netko javi takav kao ti i onda pocne prigovarati kako nemozes skupit 100 kn i uplatit..kako nemozes ovo..kako nemozes ono....Ja sam otvorio ovu temu da dobijem stake..iz toga razloga sto bi mi to bio vrlooo dobar trening i ne bih otisao igrati izvan bankroll posto su tudji novci u pitanju i tako bih stekao nekakvu samokontrolu da nespiskam opet svoj bankroll.............a TAKVI KAO TI MOLIM VAS...VISE SE NEMOJTE JAVLJATI NA OVAKVE TEME I TROVATI SVE OKOLO SVOJIM VESE GLUPIM PITANJIMA....KAKO TO DA NEMOZES SKUPITI 100 KN U UPLATITI..??.......A I TO TVOJE
ST_Mangup..STAVLJANJE TIH ZNAKOVA SA +12...I +1 NA NA SVAKOJ TEMI DA SKUPIS NEKI POST VISE NIJE ZABAVNO.....AKO NEMAS STA PAMETNO RECI...MOLIM TE NEMOJ STAVLJATI NI TE GLUPAVE ZNAKOVE....JER STVARNO ISPADA DA I JESI PRAVI MANGUP..I DA NISTA SVOJE NEZZNAS RECI ..NEGO DA PONAVLJAS SVE OD DRUGIH.......

P.S. MOLIM VAS....AKO IMA TKO ZAINTERESIRAN NEKA MI SE JAVI U PM...DA OVDJE VISE NETRUJEMO NITI JA NITI VI..JER NA OVOM FORUMU VEC IMA PREEEEVISEEEE PREEEGLUPIIHH TEMA..

Zadnji popravljao solferino21 (30-07-2011 11:14:26)

20

5

Re: Sit n go fiffty

javi mi se na skype da se probamo dogovorit nešto.

Zeljko-a ili Adzivu, neznam više

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Sit n go fiffty

solferino21 napisao:


ST_Mangup..STAVLJANJE TIH ZNAKOVA SA +12...I +1 NA NA SVAKOJ TEMI DA SKUPIS NEKI POST VISE NIJE ZABAVNO.....AKO NEMAS STA PAMETNO RECI...MOLIM TE NEMOJ STAVLJATI NI TE GLUPAVE ZNAKOVE....JER STVARNO ISPADA DA I JESI PRAVI MANGUP..I DA NISTA SVOJE NEZZNAS RECI ..NEGO DA PONAVLJAS SVE OD DRUGIH.......

je u pravu si!!! al ne zelin skupljat postovo nije mi to dir, ne zelin bit "faca" na forumu...
razlozi tvog stejka su mibezveze, al eto ako se ne mozes kontrolirat, odnosno drzat se BM-a onda Ok, valjda ce ti pomoc.
ako se ne dogovoris sa adzijen javi se meni  wink

luđa
00

Re: Sit n go fiffty

solferino21 napisao:
nkotb napisao:

Zar je tebi toliki problem skupiti 22.5 usd, odnosno cca. 100 kn za igrati.
Dok si pisao ovaj post to si mogao zaraditi.
Ako ne znaš drugačije zaraditi tih 100 kn, otiđi na pokerstrategy, riješi kviz i dobit ćeš 50 usd pa igraj do mile volje.

p.s. Ako nisi kako ti kažeš neka seljačina koja ne zna igrat poker onda neće biti problema i to će ti biti dovoljno da se ponovo popenješ na 300 usd. A ako jesi seljčina koja ne zna igrati poker i izgubiš tih 50 usd onda se uvijek možeš ovdje vratiti i zatražiti stake te nas uvjeravati da nisi neka seljačina koja ne zna igrati poker

kao 1. boli tebe briga zasto Ja trazim stake...trazim ga za to sto mi se trazi..ok?? vise mi je dosta tih glupih odgovora kada god netko zatrazi stake od oko $20-tak da se netko javi takav kao ti i onda pocne prigovarati kako nemozes skupit 100 kn i uplatit..kako nemozes ovo..kako nemozes ono....Ja sam otvorio ovu temu da dobijem stake..iz toga razloga sto bi mi to bio vrlooo dobar trening i ne bih otisao igrati izvan bankroll posto su tudji novci u pitanju i tako bih stekao nekakvu samokontrolu da nespiskam opet svoj bankroll.............a TAKVI KAO TI MOLIM VAS...VISE SE NEMOJTE JAVLJATI NA OVAKVE TEME I TROVATI SVE OKOLO SVOJIM VESE GLUPIM PITANJIMA....KAKO TO DA NEMOZES SKUPITI 100 KN U UPLATITI..??.......A I TO TVOJE
ST_Mangup..STAVLJANJE TIH ZNAKOVA SA +12...I +1 NA NA SVAKOJ TEMI DA SKUPIS NEKI POST VISE NIJE ZABAVNO.....AKO NEMAS STA PAMETNO RECI...MOLIM TE NEMOJ STAVLJATI NI TE GLUPAVE ZNAKOVE....JER STVARNO ISPADA DA I JESI PRAVI MANGUP..I DA NISTA SVOJE NEZZNAS RECI ..NEGO DA PONAVLJAS SVE OD DRUGIH.......

P.S. MOLIM VAS....AKO IMA TKO ZAINTERESIRAN NEKA MI SE JAVI U PM...DA OVDJE VISE NETRUJEMO NITI JA NITI VI..JER NA OVOM FORUMU VEC IMA PREEEEVISEEEE PREEEGLUPIIHH TEMA..

Smanji caps lock dozivljaj pa te mozda netko shvati ozbiljnije.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Sit n go fiffty

boboman napisao:

Smanji caps lock

ok.. lol

Zadnji popravljao solferino21 (30-07-2011 17:52:38)

00

9

Re: Sit n go fiffty

u vojvodini sam sad. nemam skype ovdje. javim ti se sutra popodne/navečer

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00