101

Re: turcine...?

chillin napisao:

@panetlija.

[] panetlija

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

102

Re: turcine...?

dfable napisao:
KresimirS napisao:
chillin napisao:

89s, pa to ima najvise sanse za krekat overpar

  lol   22%    lol

Pa neče samo sa overparovima callat AKO calla. Znaš koji je hand koji ima najviše equitya vs AA?
Btw, ako kažeš da če bez beda callat, onda nam se equity približiva više na 40-ak %...

to stoji, al chillin je lijepo rekao da to ima najvise sanse za krekat overpar, pa vjerujem da je kreso samo na to reagirao  wink

inace vjerujem da ima dobrih argumenata i za i protiv ovog sto je tilt napravio. s jedne strane, u pitanju je chipleader protiv kojeg nema toliki FE kao sto bi imao protiv mid stacka, i uskoro ce bubble; ali s druge strane, turniri se ne igraju samo za prezivit bubble, treba izgraditi stack i otici sto dalje, a ako itko zna kako se to radi, to je tilt. a ovdje je ocito procjenio da se ovakav potez isplati, i vise su mu se svidjeli argumenti za shipat, a to je da u pitanju igrac koji ima wide range i da sa 98s ima dobar equity ako dobije call.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: turcine...?

@fable, neozbiljan si...
Nemos deckima samo reci da bi pitao Turcina u ovom spotu i instant napravio sta ti kaze, kad im prije toga nisi rekao da si takva nitara da imas ukljuceno qiuck fold na sve sto nije AA kad si blizu ITMa

00

Re: turcine...?

PANTELIO JA CU TI REC DA SI UPRAVU ALI TAJ AKANT NIJE IGRO TURCIN NEGO JEDAN PORTUGALAC JOPA MAKEDKO JER JE TURCIN ISO KARAT U KONOBU MLADE NJEMICE TAK DA PREKINI DECKA ZAJEBAVAT DOBAR SAM SA MLADIM KERUMOM

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

105

Re: turcine...?

rounder1984 napisao:

@fable, neozbiljan si...
Nemos deckima samo reci da bi pitao Turcina u ovom spotu i instant napravio sta ti kaze, kad im prije toga nisi rekao da si takva nitara da imas ukljuceno qiuck fold na sve sto nije AA kad si blizu ITMa

Nagovorio me puki da se malo više otvorim i igram više luz, dodao sam i KK u renđ  cool

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

106

Re: turcine...?

Svaka cast na temi, treba malo dovest Turcina u red!
Ovaj put ipak mislim da je dobro zavrnija.. ali treba ga nastavit pratit da ne napravi neku glupost

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: turcine...?

A jbg. Taka igra. Nekad prodje, nekad ne.
Tako sam i ja na RCOOPu na FTu ispo 9ti jer sam 20bb deep shoveao 33 na COov open.

00

108

Re: turcine...?

jbt turcine, sta si uradio?

znas da pola foruma tu grinda mjesec dana za buyin za SM, a ti zdonko sa 98s na bubblu (mogo bi sacekat da dodjes barem u mincash i onda imas novih 200$ za zdonkat)...isuse... roll

00

109

Re: turcine...?

proovi žele reći da igrač sa 20 bb nema šanse da ima bolju situaciju za guranje. Da, idealno je gurati igraču sa 120 bb ovakav hand lol . Forum nema smisla ako se piše po prijateljskoj liniji, tako da ne pokušavajte ovo kod kuće, svi vi koji čitate i zbunjeni ste.

Zadnji popravljao dr.kica (22-08-2011 10:40:18)

00

110

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

proovi žele reći da igrač sa 20 bi nema šanse da ima bolju situaciju za guranje. Da, idealno je gurati igraču sa 120 BI ovakav hand lol . Forum nema smisla ako se piše po prijateljskoj liniji, tako da ne pokušavajte ovo kod kuće, svi vi koji čitate i zbunjeni ste.

U pravu si.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

111

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

proovi žele reći da igrač sa 20 bi nema šanse da ima bolju situaciju za guranje. Da, idealno je gurati igraču sa 120 BI ovakav hand lol . Forum nema smisla ako se piše po prijateljskoj liniji, tako da ne pokušavajte ovo kod kuće, svi vi koji čitate i zbunjeni ste.

proovi gledaju na 215$ buyin isto ko na 11$ buyin, a neproovi se boje 3betat sa 99 u ovom spotu (a na 11$ buyina snap shipaju 55 ovdje)...to sto je turcine shipo ja vjerujem da je imo read da otvara super wide i da ce foldat puno vrijemena (jel to dobro ili ne necu bas razgovarat, pogotovo ne sa 95% ovog foruma sto je RESULT ORIENTED..al je sigurno positive cEV play, jer turcine ne reshipa na nita u ovom spotu, jbo vas bg)

00

112

Re: turcine...?

Pajk napisao:
dr.kica napisao:

proovi žele reći da igrač sa 20 bi nema šanse da ima bolju situaciju za guranje. Da, idealno je gurati igraču sa 120 BI ovakav hand lol . Forum nema smisla ako se piše po prijateljskoj liniji, tako da ne pokušavajte ovo kod kuće, svi vi koji čitate i zbunjeni ste.

proovi gledaju na 215$ buyin isto ko na 11$ buyin, a neproovi se boje 3betat sa 99 u ovom spotu (a na 11$ buyina snap shipaju 55 ovdje)...to sto je turcine shipo ja vjerujem da je imo read da otvara super wide i da ce foldat puno vrijemena (jel to dobro ili ne necu bas razgovarat, pogotovo ne sa 95% ovog foruma sto je RESULT ORIENTED..al je sigurno positive cEV play, jer turcine ne reshipa na nita u ovom spotu, jbo vas bg)

gore sam napisao bi, a naravno mislio sam bb. proovi gledaju na bi onako kako diktira bankroll i nije pitanje BI nego je stvar da ovo nije ispravan play. I stvar je da niste objektivni i ljudi koji dolaze ovo čitati dobivaju čudne informacije samo zato jer jedni drugima čuvate leđa.

00

113

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

gore sam napisao bi, a naravno mislio sam bb. proovi gledaju na bi onako kako diktira bankroll i nije pitanje BI nego je stvar da ovo nije ispravan play. I stvar je da niste objektivni i ljudi koji dolaze ovo čitati dobivaju čudne informacije samo zato jer jedni drugima čuvate leđa.

jesi ti stvarno glup ili se samo pravis glupog? necu vise ni razpravljat o tome...

nego je stvar da ovo nije ispravan play

posalji PM KresimirS, pa nek ti on da cEV calculation za ovaj spot, pa onda dođi nazad i pametuj dalje...

00

114

Re: turcine...?

dr.kica o čemu ti pričaš? Ok, i ako nije ispravan play, reci mi zašto nije ispravan play?
Postavljam ti to pitanje iako po tvom odgovoru odmah znam da neznaš šta pričaš jer da znaš nebi tvrdio da ovo nije ispravan play iz razloga jer nemaš pojma šta se za stolom događalo i nemaš pojma kako CL igra, i samim time šta to ne uzimaš u obzir govori dovoljno o tome kakv si igrač. NHF.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

115

Re: turcine...?

dfable napisao:

dr.kica o čemu ti pričaš? Ok, i ako nije ispravan play, reci mi zašto nije ispravan play?
Postavljam ti to pitanje iako po tvom odgovoru odmah znam da neznaš šta pričaš jer da znaš nebi tvrdio da ovo nije ispravan play iz razloga jer nemaš pojma šta se za stolom događalo i nemaš pojma kako CL igra, i samim time šta to ne uzimaš u obzir govori dovoljno o tome kakv si igrač. NHF.

napisao sam nekoliko puta zašto nije ispravan i nemam namjeru više ponavljati. ne vidim smisao daljnjoj diskusiji jer vidim gdje ovo ide.

00

116

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

ne vidim smisao daljnjoj diskusiji jer vidim gdje ovo ide.

+1

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

117

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

Tako da mogu biti samo ljubomoran na to šta imam RL, jer da ga nemam mogao bi biti jednako  uspješan big_smile

L O L

eos

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
dfable napisao:

dr.kica o čemu ti pričaš? Ok, i ako nije ispravan play, reci mi zašto nije ispravan play?
Postavljam ti to pitanje iako po tvom odgovoru odmah znam da neznaš šta pričaš jer da znaš nebi tvrdio da ovo nije ispravan play iz razloga jer nemaš pojma šta se za stolom događalo i nemaš pojma kako CL igra, i samim time šta to ne uzimaš u obzir govori dovoljno o tome kakv si igrač. NHF.

napisao sam nekoliko puta zašto nije ispravan i nemam namjeru više ponavljati. ne vidim smisao daljnjoj diskusiji jer vidim gdje ovo ide.

šta misliš po tebi u koliko % slučajeva on foda u ovoj situaciji uzevši u obzir da je bubble i da mu ovaj shipa 20 bba?

00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

proovi žele reći da igrač sa 20 bb nema šanse da ima bolju situaciju za guranje. Da, idealno je gurati igraču sa 120 bb ovakav hand lol . Forum nema smisla ako se piše po prijateljskoj liniji, tako da ne pokušavajte ovo kod kuće, svi vi koji čitate i zbunjeni ste.

iz životnog iskustva sam naucio da ljudi koji svoj neuspjeh opravdavaju na to da imaju rl i forsiraju da jebu su facebook ratnici sa izgleda malom kitom i lošom pičkom koju se boje pokazat vani pa zato vode internet ratove kako oni eto imaju rl i da bi mogli bit astronauti da se malo potrude. kupi si život u konzumu, ima k plus popust asu

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: turcine...?

ovo je izi fold imas dobar stack za odblajndat se barem do nekih 400$ sto je super sweet  big_smile
inace ovdje je +ev shipat KK+ eventualno QQ i AKs sve ispod toga dosta loose i nepotrebno aggro  tongue

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
00

121

Re: turcine...?

400$ je nekome super sweet, a netko to iz carape izvadi i vrati ostalih 30k$

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

122

Re: turcine...?

Pajk napisao:

nego je stvar da ovo nije ispravan play

posalji PM KresimirS, pa nek ti on da cEV calculation za ovaj spot, pa onda dođi nazad i pametuj dalje...

+1

Ajmo krešo udri jednu iz stovea od dva tri metra, zanima sve

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

123

Re: turcine...?

Prije spavanja sam bio na forumu, probudim se i tema od 5 stranica!
Pa daj jebote ljudi

00

124

Re: turcine...?

iz životnog iskustva sam naucio da ljudi koji svoj neuspjeh opravdavaju na to da imaju rl i forsiraju da jebu su facebook ratnici sa izgleda malom kitom i lošom pičkom koju se boje pokazat vani pa zato vode internet ratove kako oni eto imaju rl i da bi mogli bit astronauti da se malo potrude. kupi si život u konzumu, ima k plus popust asu

big_smile

vidim da je počelo sa diskreditacijom, u nedostatku argumenata vezanih uz hand. Ok. mtt grinder ima savršen društveni i obiteljski život i uživa punim plućima u radostima života smile

00

Re: turcine...?

pa sta si na ovom forumu ako ces zajebavat covjeka i rugat se sto grinda i zarađuje super pare za hr prilike? od kuda tebi pravo da govoris kako netko zeli provest zivot i sto radit dok tebi svojim načinom života ne šteti? u kurcu si totalno u nedostatku kvalitetnih argumenata pocnes se vadit na neciji nacin zivota. sto posto bi tako rekao i ne znam nekom fizičaru iz cerna "gle ja karam okolo a ti proučavaš te atome i imaš jednu ženu samo HEHE JA SAM FRAJER, TI NEMAŠ RL"

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00