126

Re: turcine...?

ShaneMacGowan napisao:

pa sta si na ovom forumu ako ces zajebavat covjeka i rugat se sto grinda i zarađuje super pare za hr prilike? od kuda tebi pravo da govoris kako netko zeli provest zivot i sto radit dok tebi svojim načinom života ne šteti? u kurcu si totalno u nedostatku kvalitetnih argumenata pocnes se vadit na neciji nacin zivota. sto posto bi tako rekao i ne znam nekom fizičaru iz cerna "gle ja karam okolo a ti proučavaš te atome i imaš jednu ženu samo HEHE JA SAM FRAJER, TI NEMAŠ RL"

+10000000000000

[ ] kara okolo

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

iz životnog iskustva sam naucio da ljudi koji svoj neuspjeh opravdavaju na to da imaju rl i forsiraju da jebu su facebook ratnici sa izgleda malom kitom i lošom pičkom koju se boje pokazat vani pa zato vode internet ratove kako oni eto imaju rl i da bi mogli bit astronauti da se malo potrude. kupi si život u konzumu, ima k plus popust asu

big_smile

vidim da je počelo sa diskreditacijom, u nedostatku argumenata vezanih uz hand. Ok. mtt grinder ima savršen društveni i obiteljski život i uživa punim plućima u radostima života smile

a koji si ti argument dao u vezi ovog handa???

00

128

Re: turcine...?

Pa kada repliciraš onda pogledaj tko se uhvatio RL i tih tema. Jedino šta sam rekao jest da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati. Šta je tu nejasno?

00

129

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

vidim da je počelo sa diskreditacijom, u nedostatku argumenata vezanih uz hand. Ok. mtt grinder ima savršen društveni i obiteljski život i uživa punim plućima u radostima života smile

Sta ti nisi prvi pocea, ?sa isto nedostatkom argumenata.. ?

ShaneMacGowan napisao:

u nedostatku kvalitetnih argumenata pocnes se vadit na neciji nacin zivota. sto posto bi tako rekao i ne znam nekom fizičaru iz cerna "gle ja karam okolo a ti proučavaš te atome i imaš jednu ženu samo HEHE JA SAM FRAJER, TI NEMAŠ RL"

big_smile big_smile big_smile big_smile

Zadnji popravljao chillin (22-08-2011 11:50:45)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

130

Re: turcine...?

a koji si ti argument dao u vezi ovog handa???

šta  treba biti expert da se vidi da se taj hand ne gura protiv CL? Skoro da je bolje da je any two gurao mid stacku, a takvih situacija sa 20BI će sigurno imati.

00

131

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

Pa kada repliciraš onda pogledaj tko se uhvatio RL i tih tema. Jedino šta sam rekao jest da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati. Šta je tu nejasno?

naravno da to nisi reka, nego si se izrugiva, a odakle uocpe pravo tebi da komentiras privatni zivot nekoga koga ne poznas, pogotovo podrugivačkim stavom.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

132

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

a koji si ti argument dao u vezi ovog handa???

šta  treba biti expert da se vidi da se taj hand ne gura protiv CL? Skoro da je bolje da je any two gurao mid stacku, a takvih situacija sa 20BI će sigurno imati.

Pa mid stack ce imati puno uzi range,  tako da ce puno prije naletiti na hand koji ce callati, ako to napravi mid stacku, prije nego chip leaderu, koji eto mozda gro wide otvara, puno prije ce najebat. IMO.

Jasno da ovoga boli kurac za 20bbova, samo pitanje je koliko wide otvara i jeli bilo situacija prije kada je folda slicne spotova...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

133

Re: turcine...?

chillin napisao:
dr.kica napisao:

Pa kada repliciraš onda pogledaj tko se uhvatio RL i tih tema. Jedino šta sam rekao jest da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati. Šta je tu nejasno?

naravno da to nisi reka, nego si se izrugiva, a odakle uocpe pravo tebi da komentiras privatni zivot nekoga koga ne poznas, pogotovo podrugivačkim stavom.

daj skini se čovječe. prvi koji se hvatao stvari koji se ne tiču handa si upravo ti i ti si zaslužan zašto se sad o ovome piše.zašto? zato jer si dežurna baba foruma.

00

134

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
chillin napisao:
dr.kica napisao:

Pa kada repliciraš onda pogledaj tko se uhvatio RL i tih tema. Jedino šta sam rekao jest da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati. Šta je tu nejasno?

naravno da to nisi reka, nego si se izrugiva, a odakle uocpe pravo tebi da komentiras privatni zivot nekoga koga ne poznas, pogotovo podrugivačkim stavom.

daj skini se čovječe. prvi koji se hvatao stvari koji se ne tiču handa si upravo ti i ti si zaslužan zašto se sad o ovome piše.zašto? zato jer si dežurna baba foruma.

quote molio bih ....

i nemoj vrijedjat, ja tebe nisam.... Jasno je da nemas vise sta reć kad si pocea napadat gdje god stignes.

Zadnji popravljao chillin (22-08-2011 11:56:57)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

a koji si ti argument dao u vezi ovog handa???

šta  treba biti expert da se vidi da se taj hand ne gura protiv CL? Skoro da je bolje da je any two gurao mid stacku, a takvih situacija sa 20BI će sigurno imati.

šta misliš koliko često će rejzer foldat na turcinov 3Bet all in?

00

136

Re: turcine...?

dfable napisao:
dr.kica napisao:

Tako da mogu biti samo ljubomoran na to šta imam RL, jer da ga nemam mogao bi biti jednako  uspješan big_smile

L O L

eos

dr.kica napisao:

m objasniti?  to je standard kod njega i dokaz koliko su bolesni ti turniri.
Ako imaš nekoga tko nema RL i može sjediti 20 sati ispred kompa, stejkaj ga i beri lovu. big_smile

Zadnji popravljao dfable (22-08-2011 12:02:21)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

137

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

a koji si ti argument dao u vezi ovog handa???

šta  treba biti expert da se vidi da se taj hand ne gura protiv CL? Skoro da je bolje da je any two gurao mid stacku, a takvih situacija sa 20BI će sigurno imati.

Ne, ne treba biti ekspert, obična tuka to može, dovoljno je imat RL kao ti, pojavit se na poker forumu i pisat ljudima kako se šipa turnir od $200 (ti si očito uspješan MTT igrač kada toliko napadaš?).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

stu napisao:
dfable napisao:

Pa neče samo sa overparovima callat AKO calla. Znaš koji je hand koji ima najviše equitya vs AA?
Btw, ako kažeš da če bez beda callat, onda nam se equity približiva više na 40-ak %...

to stoji, al chillin je lijepo rekao da to ima najvise sanse za krekat overpar, pa vjerujem da je kreso samo na to reagirao  wink

+1  smile

00

139

Re: turcine...?

dace: ovo vise nema smisla
dace: ukidam ti stake
dace: salji natrag sto je ostalo na moj account
dace: nije point stakea da budes frajer nego da mi zaradis novce


c/p chat loga sa skajpa
evo pantelija, nadam se da si sad zadovoljan jer je turcin zbog tebe izgubio stake deal

I na kraju bude " HARAŠO"
11

140

Re: turcine...?

Bora tajter napisao:
dr.kica napisao:

a koji si ti argument dao u vezi ovog handa???

šta  treba biti expert da se vidi da se taj hand ne gura protiv CL? Skoro da je bolje da je any two gurao mid stacku, a takvih situacija sa 20BI će sigurno imati.

šta misliš koliko često će rejzer foldat na turcinov 3Bet all in?

3 bet je vjerojatno najgora opcija.

nedovoljno puta da bi ovo bilo isplativo. ti ako možeš točno izračunati rado ću te saslušati. da se razumimo ja nisam nikakav turnirski expert, ali kao i takav vidim da ovo bespotrebno odigrano.

00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
Bora tajter napisao:
dr.kica napisao:

šta  treba biti expert da se vidi da se taj hand ne gura protiv CL? Skoro da je bolje da je any two gurao mid stacku, a takvih situacija sa 20BI će sigurno imati.

šta misliš koliko često će rejzer foldat na turcinov 3Bet all in?

3 bet je vjerojatno najgora opcija.

nedovoljno puta da bi ovo bilo isplativo. ti ako možeš točno izračunati rado ću te saslušati. da se razumimo ja nisam nikakav turnirski expert, ali kao i takav vidim da ovo bespotrebno odigrano.

koji k?? pitam te u kolikom % on folda na 3Bet all in onak otprilike??

00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

Jedino šta sam rekao jest da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati.

Zašto?

00

143

Re: turcine...?

posto turcin ne voli curice, kad mene zanima neki hand zicam nekog preko skype-a da se konzultira s turcinom..

pa kad on kaze sto i kako dalje.. ja napravim upravo suprotno... i dobro mi bude big_smile

ma dobar vam je momak taj turcin, samo ponekad... od velikog uzbudjenja promasi klik wink

daj se uozbilji momak wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: turcine...?

chillin napisao:
dr.kica napisao:

jer si dežurna baba foruma.

i nemoj vrijedjat, ja tebe nisam

Kaj si se uvrijedio, kad jesi...  lol

00

145

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati

sve se može kad si dobro organiziran

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

146

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
chillin napisao:
dr.kica napisao:

jer si dežurna baba foruma.

i nemoj vrijedjat, ja tebe nisam

Kaj si se uvrijedio, kad jesi...  lol


oce li taj poker stove više...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

147

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati

na koje std rl obveze mislis?

00

Re: turcine...?

chillin napisao:

Ajmo krešo udri jednu iz stovea od dva tri metra, zanima sve

Nemam ti ja stove ili takve pizdarije. Imam olovku i papira i koristim se onoga što sam naučio u školi...     big_smile

00

Re: turcine...?

Tilt napisao:

na koje std rl obveze mislis?

Valjda na posao, ženu i djecu.  big_smile

00

Re: turcine...?

ja ne znam kak ljudi uspiju od std rl obveza radit neki posao jer jbg ne možeš imat obveze i radit na poslu/igrat poker ...

00