Re: turcine...?

Bora tajter napisao:

ja ne znam kak ljudi uspiju od std rl obveza radit neki posao jer jbg ne možeš imat obveze i radit na poslu/igrat poker ...

why?

00

Re: turcine...?

stu napisao:
dr.kica napisao:

da je život mtt u najmanju  ruku neobičan i da onaj tko ima iole ,ajmo reći standardnih rl obaveza,ne može mtt grindati

sve se može kad si dobro organiziran

+100

00

153

Re: turcine...?

butko napisao:

dace: ovo vise nema smisla
dace: ukidam ti stake
dace: salji natrag sto je ostalo na moj account
dace: nije point stakea da budes frajer nego da mi zaradis novce


c/p chat loga sa skajpa
evo pantelija, nadam se da si sad zadovoljan jer je turcin zbog tebe izgubio stake deal

wtf butko?!?! pa jesi ti pošandrcao?!?!?!? kako moš takve private stvari na forum stavljat? BAN!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
Bora tajter napisao:

ja ne znam kak ljudi uspiju od std rl obveza radit neki posao jer jbg ne možeš imat obveze i radit na poslu/igrat poker ...

why?

možda sam bio malo ironičan... smile

00

Re: turcine...?

butko napisao:

dace: ovo vise nema smisla
dace: ukidam ti stake
dace: salji natrag sto je ostalo na moj account
dace: nije point stakea da budes frajer nego da mi zaradis novce

c/p chat loga sa skajpa
evo pantelija, nadam se da si sad zadovoljan jer je turcin zbog tebe izgubio stake deal

fake?

00

Re: turcine...?

Bora tajter napisao:

možda sam bio malo ironičan... smile

aha, sry, nisam skužio.  Više neznam ko je na ovom forumu ironičan ili ozbiljan, pametan ilil malo manje pametan ( ovo zadnje znam, ali neću reči...)   big_smile

00

157

Re: turcine...?

nije fake

I na kraju bude " HARAŠO"
00

158

Re: turcine...?

nije fake ovo za dacea, kenjao turčinu, spominjala se rodbina  hmm

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dfable napisao:

nije fake ovo za dacea, kenjao turčinu, spominjala se rodbina  hmm

Hmm, dobro ( ili loše), nije ovo stvar za raspravljati na forumu, to je nešto između njih dvoje i samo njih se tiče.
Ali se malo čudim jer mi se čini da je Turčin ++ EV ...

00

160

Re: turcine...?

moglo bi eskalirati u fizicki sukob na eureki, turcin je prijetio da ce doci igrati turnir sa svojim parama i daceu rekao sljedece: ''doc ce cica na kolica''

I na kraju bude " HARAŠO"
00

161

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
dfable napisao:

nije fake ovo za dacea, kenjao turčinu, spominjala se rodbina  hmm

Hmm, dobro ( ili loše), nije ovo stvar za raspravljati na forumu, to je nešto između njih dvoje i samo njih se tiče.
Ali se malo čudim jer mi se čini da je Turčin ++ EV ...

Pa nije zaforum, zato sam pitao butka šta mu je! Butko jesi zaboravio led kupit ili ti bakica uzela sve pa si vrućicu dobio?!?!?!?
Kako može biti +EV, vidiš da ide allin sa 89...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

162

Re: turcine...?

KresimirS napisao:

jer mi se čini da je Turčin ++ EV ...

imas srece da ne postoji neki icm kalkulator koji bi pokazao koliko je turcin +/- EV jer bi rezultat bio napisan toliko jakom crvenom bojom da bi ti eksplodirao monitor

I na kraju bude " HARAŠO"
00

163

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
dfable napisao:

nije fake ovo za dacea, kenjao turčinu, spominjala se rodbina  hmm

Hmm, dobro ( ili loše), nije ovo stvar za raspravljati na forumu, to je nešto između njih dvoje i samo njih se tiče.
Ali se malo čudim jer mi se čini da je Turčin ++ EV ...

sprdaju se krešo smile

no kako bilo i sa ponekim -ev potezima može se dobro zaraditi na mtt. šteta šta nemam vremena big_smile

00

Re: turcine...?

Koliko sam skuzio ti si jebač enormnih proporcija pa možeš probat jebat ko dr.marac i grindat 12-mtta na laptopu, nece mala ni skuzit, kako maze dr marac. usput mozes uzet koji turnir u k1 i bit najbolji wow grinder u najboljoj guildi. ak ti ostane vremena zaigraj za manchester.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: turcine...?

pod hitno svi na godišnji

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

166

Re: turcine...?

ShaneMacGowan napisao:

Koliko sam skuzio ti si jebač enormnih proporcija pa možeš probat jebat ko dr.marac i grindat 12-mtta na laptopu, nece mala ni skuzit, kako maze dr marac. usput mozes uzet koji turnir u k1 i bit najbolji wow grinder u najboljoj guildi. ak ti ostane vremena zaigraj za manchester.

mnogo si opterećen sexom. Još te muče noćne polucije i tako to? sad  Bit će to ok. Čim brada krene  izbijati naletjet ćeš i ti na nešto.

00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

mnogo si opterećen sexom. Još te muče noćne polucije i tako to? sad  Bit će to ok. Čim brada krene  izbijati naletjet ćeš i ti na nešto.

nabaci ti radije doktora kicu i ostavi ljude na miru, ne kužim kaj sad još ipak hočeš?
rekli su ti svi šta su imali i to je to, legni doma i reci mami da te polije s litrom hladne vode po čelu..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: turcine...?

dfable napisao:

Kako može biti +EV, vidiš da ide allin sa 89...

Da, baš sam bedast...   big_smile

00

169

Re: turcine...?

RedDevil_7 napisao:
dr.kica napisao:

mnogo si opterećen sexom. Još te muče noćne polucije i tako to? sad  Bit će to ok. Čim brada krene  izbijati naletjet ćeš i ti na nešto.

nabaci ti radije doktora kicu i ostavi ljude na miru, ne kužim kaj sad još ipak hočeš?
rekli su ti svi šta su imali i to je to, legni doma i reci mami da te polije s litrom hladne vode po čelu..

hoću da baem jednom jedan pro prizna da je pogriješio. ovdje na forumu...javno big_smile

ili su oni bezgrešni? roll

00

Re: turcine...?

Ako ništa drugo, barem svaka tema završi na sexu ...  big_smile
Ja najviše volim shovati 69, pa si vi mislite zašto ...  tongue

00

171

Re: turcine...?

KresimirS napisao:

Ako ništa drugo, barem svaka tema završi na sexu ...  big_smile
Ja najviše volim shovati 69, pa si vi mislite zašto ...  tongue

zato jer si nit i u jebacini

I na kraju bude " HARAŠO"
10

Re: turcine...?

ShaneMacGowan napisao:

možeš jebat ko dr.marac i grindat 12-mtta na laptopu, nece mala ni skuzit

Legenda, R.I.P.        big_smile

00

Re: turcine...?

butko napisao:

zato jer si nit i u jebacini

glavno da je +EV   lol

00

Re: turcine...?

Prije spavanja 3 stranice kaosa, nakon budjenja 7 stranica istog..

Nema boljeg od dr.kice u rano jutro..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

175

Re: turcine...?

Mislim da je dr.kica na RL obaveze mislio da nemože igrati po x sati MTT-e jer se boji da bi mu mama mogla upast u sobu i skužit ga da igra poker. A onda bi bilo sranja.

00