Re: turcine...?

dr.kica napisao:

hoću da baem jednom jedan pro prizna da je pogriješio. ovdje na forumu...javno big_smile

bitno da naš doktor drkanja operira kad pro prizna javno grešku,  to je vrh doktorovog orgazma..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

177

Re: turcine...?

roba59 napisao:

Mislim da je dr.kica na RL obaveze mislio da nemože igrati po x sati MTT-e jer se boji da bi mu mama mogla upast u sobu i skužit ga da igra poker. A onda bi bilo sranja.

čitaš me kao slikovnicu lol

00

178

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

Nadam se da ću moći naći korisne informacije, a da neću biti samo "parazit".

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

Ufff, ja već zaboravio koja je bila tema u OP, da li se itko sjeća...  roll

00

180

Re: turcine...?

dfable napisao:
dr.kica napisao:

Nadam se da ću moći naći korisne informacije, a da neću biti samo "parazit".

šta je beskorisno reći hrpi proa da ne zabluđuju ljude da je ono ispravan hand hmm

00

181

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
dfable napisao:
dr.kica napisao:

Nadam se da ću moći naći korisne informacije, a da neću biti samo "parazit".

šta je beskorisno reći hrpi proa da ne zabluđuju ljude da je ono ispravan hand hmm

Čekaj, ti stvarno ne kužiš, ili? Već sam ti odgovorio prije 2 strane ali ti meni nisi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

cool

00

Re: turcine...?

dr.kica ako ti je bed tražit maminu karticu mogu ti ja uplatit, a što se tiče naljetavanja, nisam bas neki ljepotan al dogodi se da naletim ,dok ti sigurno nalječeš samo na .jpg pičke i tu i tamo koju .png

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

184

Re: turcine...?

sad kad doso i A.Stanic u ovaj thread, stvarno  je posto najepic svih vrijemena...(sad dr.kica nisi vise sam)

01

185

Re: turcine...?

A sve se lijepo moglo izbjeći da se odmah reklo da to nije najsretnije odigrano. Najgore je uvjeravati sebe i druge u nešto u šta ni sam ne vjeruješ

00

186

Re: turcine...?

pa to upravo ti radis vec 8 stranica. uvjeravas sve da nije dobro odigrano, a ja sam za tebe jebeni Messi pokera i ako ja kazem da je dobro odigrano onda je dobro odigrano.

12

187

Re: turcine...?

Tilt napisao:

pa to upravo ti radis vec 8 stranica. uvjeravas sve da nije dobro odigrano, a ja sam za tebe jebeni Messi pokera i ako ja kazem da je dobro odigrano onda je dobro odigrano.

upravo tim bahatim porukama si i zavrijedio da se inzistira u analizi ovog handa. Mada je to jako težak posao na ovom forumu.

cash je kraljica poker igre. mene sa mtt ne možeš impresionirati smile
kao što rekoh to je igra za ljude sa specifičnim RL potrebama (barem za one jako uspješne). Ništa posebno wink

10

188

Re: turcine...?

drkica ti si stvarno poremečen. Vrijeđaj si mamu doma.

Zadnji popravljao dfable (22-08-2011 14:12:12)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

189

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
Tilt napisao:

pa to upravo ti radis vec 8 stranica. uvjeravas sve da nije dobro odigrano, a ja sam za tebe jebeni Messi pokera i ako ja kazem da je dobro odigrano onda je dobro odigrano.

upravo tim bahatim porukama si i zavrijedio da se inzistira u analizi ovog handa. Mada je to jako težak posao na ovom forumu.

cash je kraljica poker igre. mene sa mtt ne možeš impresionirati smile
kao što rekoh to je igra za ljude sa specifičnim RL potrebama (barem za one jako uspješne). Ništa posebno wink

BAN!

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: turcine...?

doktor drkica je serijski ubojica ovog foruma...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

191

Re: turcine...?

dfable napisao:

drkica ti si stvarno poremečem. Vrijeđaj si mamu doma.

tko koga vrijeđa? o čemu ti? dajte ljudi argumentirajte ako me napadate.

00

192

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
dfable napisao:

drkica ti si stvarno poremečem. Vrijeđaj si mamu doma.

tko koga vrijeđa? o čemu ti? dajte ljudi argumentirajte ako me napadate.

Ne pravi se glup, nije potrebno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dr.kica napisao:
Tilt napisao:

pa to upravo ti radis vec 8 stranica. uvjeravas sve da nije dobro odigrano, a ja sam za tebe jebeni Messi pokera i ako ja kazem da je dobro odigrano onda je dobro odigrano.

upravo tim bahatim porukama si i zavrijedio da se inzistira u analizi ovog handa. Mada je to jako težak posao na ovom forumu.

cash je kraljica poker igre. mene sa mtt ne možeš impresionirati smile
kao što rekoh to je igra za ljude sa specifičnim RL potrebama (barem za one jako uspješne). Ništa posebno wink


Pristajes onda na HU sa turcinom?

00

194

Re: turcine...?

Ponavljam opet: hand po meni nije ok odigran. Sva ostala rasprava na koju ste me navukli i izvlačenje rečenica jedino vam služi da zamaskirate činjenicu da se netko usprotivio poker "bogovima".
Dakle, sve ovo ide ka banu i još jednom da se začepe usta svima koji se drznu dirati poker proa?

10

195

Re: turcine...?

dr.kica napisao:

Ponavljam opet: hand po meni nije ok odigran. Sva ostala rasprava na koju ste me navukli i izvlačenje rečenica jedino vam služi da zamaskirate činjenicu da se netko usprotivio poker "bogovima".
Dakle, sve ovo ide ka banu i još jednom da se začepe usta svima koji se drznu dirati poker proa?

Pročitaj još jednom moja zadnja dva posta, da ne ponavljam.

Dao si svoje mišljenje i to je ok. Ostali su dali svoje mišljenje (neki su i potkrijepili argumentima). EOD.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

Hvala na uljepsanom danu smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

197

Re: turcine...?

@dr.kica

Ne izigravaj zrtvu, na 8 stranica nam tupiš kako hand nije dobro odigran, i nikakvi argumente ne prihvacas.
Trazis centar paznje il sto god, no ti si jedini koji nekog ovde vrjedja. 
Najlakse je izigravat zrtvu kad ti drugo nista nepreostne.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

198

Re: turcine...?

Banana za dr.kicu...

20

199

Re: turcine...?

ovaj forum je u takvom jebenom kurcu da nemože bit večem, treba izvršiti držav...ovaj forumski udar i uvest novi pravilni sistem! Strog i jednak za sve. Na početku bi bilo bananja ali bi se naučili

00

200

Re: turcine...?

ajd ne glumataj, forum je baš ok! osim pravih rasprava uvijek ima i tema za opuštanje i čitanje supersoničnih provala....

ali jebiga, uvijek zaluta neki troll......

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00