Tema: unibet/microgaming fail

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … t-1087546/

ofknly?
nevidjeni retardizam.

00

Re: unibet/microgaming fail

anti faking bilivbl

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: unibet/microgaming fail

A bas neki dan pobjego s Ladbrokesa.. big_smile

Rigged obv

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: unibet/microgaming fail

Smijesno... sami sebi smanjuju količinu  proizvedenog rakea i zaradu  roll Jbt onda nek daju svakom igracu da si isprogramira bota i nek igra, IMO ovo dalje od migrogaminga nece ici...

00

5

Re: unibet/microgaming fail

ne nego si povecavaju zaradu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: unibet/microgaming fail

tak se i meni čini, pošto ih zanima postflop a ne pre....

na kraju to ispada isto ko rushpoker, samo kaj tu dereš više stolova da ndoknadiš trajenje handa

Zadnji popravljao cgreen (23-08-2011 21:06:26)

00

7

Re: unibet/microgaming fail

kako ce to promjenit karakter ribica koje igraju jedan stol i jedva uspjevaju foldat svaki drugi hand? ne mislite da ce prvi oni iskljucit taj vrag?

00

8

Re: unibet/microgaming fail

igrat ce vise stolova.

00

Re: unibet/microgaming fail

ne sekiraj se, da su htijele foldat foldale bi i prije, mislim da se oni neće ni zamarat da podese to (neznam kak to šljaka, al vjerojatno treba podeseit)

može se eventualno dogodoit da maknu npr zadnji trash pa upale recimo dva/tri stola, kaj je opet za bolje igraće dobro.

mislim da se sa takvim stvarima nema razloga zamarat, ko voli nek izvili, pa 20 table grinder to i ovak radi ne?

opet da je table ninja ili sl. software to uvel kao opciju brijem da se nebi tak negativno odma gledalo.

neznam jel valja to i za sng, upališ ga u ranoj fazi, poslije isključiš i gg big_smile

Zadnji popravljao cgreen (23-08-2011 21:14:22)

00

10

Re: unibet/microgaming fail

Ah... da moze se reci  da ce si povecat zaradu , a i jos ce fishevima  pomoc...  gledao sam malo iskrivljeno jer nisam pretpostavio da ce bit sad vise stolova vjerojatno... ugl zanimljiva inovacija, osobno je ne volim ali vec imam par ideja kako bi se dalo ovo exploitat dobro  smile

00

11

Re: unibet/microgaming fail

Bez obzira kako to utječe na igru, po meni je totalna nebuloza takvo nešto uvest. Još na kraju ispada da ongame sa svojim šiti softverom je i najbolji.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: unibet/microgaming fail

odluceno je smanjit gol hrv.dragovoljca na 80cm za predstojeci susret s barcelonom.

40

Re: unibet/microgaming fail

dfable napisao:

Bez obzira kako to utječe na igru, po meni je totalna nebuloza takvo nešto uvest. Još na kraju ispada da ongame sa svojim šiti softverom je i najbolji.

ongame je stvarno trenutno najbolja mreza kad gledas kolicinu fisheva i ponude itd itd

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

14

Re: unibet/microgaming fail

ShaneMacGowan napisao:

ongame je stvarno trenutno najbolja mreza kad gledas kolicinu fisheva i ponude itd itd

1. ongame & entraction (ongame mrvu vise soft ali na ent. igra u € i bolji dealovi)
2. boss (slab promet nazalost)
3. ipoker
4. sve ostalo

00