Tema: CPS Split, Hotel Lav

main event pocinje 31.8. jel ide ko, kako ste se kvalificirali itd.
ja cu probat sutra satelit za ME , a cujen da ce biti dobar kes gejm ...

Zadnji popravljao ST_Mangup (28-08-2011 14:43:44)

luđa
01

Re: CPS Split, Hotel Lav

ako kog zanima mozda , večeras je 110€ freez warm up - 10k stack 25 min lvl starta u 22:30

21

Re: CPS Split, Hotel Lav

ma neće tamo biti nitko, to je propalo zadnje u opatiji je bilo 90tak igrača tip je prevarant zajebo je klubove i medije po hrvatskoj i italiji završena priča

51

Re: CPS Split, Hotel Lav

u kom smislu daj malo opširnije?

10

Re: CPS Split, Hotel Lav

vjerovatno misli na onoga debila sta je organizira turnir pa uteka sa lovom.. mislim da to nije taj, prosle godine je bilo sve u najboljem redu, nadam se da ce i ove.. neznam koliko ce ljudi bit na ME, al bas me zanima ako neko zna otpr. nazalost nisam zna za onlajn kvale, pa cu sutra probat ovaj satelit od 100+15, nazalost neman bas za direktnu uplatu na ME, a ni za ovo veceras iako mi se ovo veceras pari ka odlicna prilika.. sretno svima.. mirari jesi na ME?

luđa
10

6

Re: CPS Split, Hotel Lav

Mirari napisao:

u kom smislu daj malo opširnije?

ovo
Moze i neki link ako ima?
Bio sam u Opatiji za vrijeme CPS-a odigrao sam bio satelit i organizacija mi se cinila na nivou, nisam bio na Main eventu ali nisam cuo za nikakvu prevaru i sl. sto mi je cudno jer imam prijateljicu koja je radila u hotelu gdje se turnir odrzavao pa mi je cudno da neznam nista  hmm

when you feel like quitting think about why you started..
00

7

Re: CPS Split, Hotel Lav

jedan poker klub iz rijeke je organizirao satelite za CPS i dogovorili su s organizatorom da prate turnir i naprave izvjestaj za neki portal, za to na kraju nisu bili placeni...

govorilo se da ce na turniru biti preko 200 ljudi, da je 50 austrijanaca najavilo dolazak.... na kraju je bilo mozda 100 ljudi a austrijanaca nigdje:lol:  i cijeli organizacija mi je djelovala nekako neprofesionalno

Zadnji popravljao Q8 (28-08-2011 15:52:38)

10

Re: CPS Split, Hotel Lav

Ja sam igrao na CPS-u.Ove godine je bila katastrofa organizacija,prvo je krvi tajming kad su turniri u Gorici i ja mislim u Barceloni.Prosle godine je bilo 215 ljudi a ove samo 82.Jako malo ljudi je doslo preko satelita,paketi su bili skuplji nego lani....dosta tog se poklopilo....
Meni su najbolji turniri u Gorici.

00

Re: CPS Split, Hotel Lav

odavno nisam prisustvova većem smeću

00

10

Re: CPS Split, Hotel Lav

blefinjo napisao:

a ove samo 82

73

zato je bija dobar cash ovih dana u lava

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: CPS Split, Hotel Lav

ja san bia lani i bilo je vise nego ok..igra san neki side event,a na me je bilo priko 200 svita..a ove godine sta san cua je bilo tesko smece...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..