26

Re: Privatni forum

a taman sam misli kupit tog konja a ono netko obriso temu

00

27

Re: Privatni forum

članu foruma se zbrika komp/site ili kaj već, ne može igrat i traži pomoć

mislim da je u interesu i njemu i drugima kojma se isto može desit, pa i foruma kao njegovog Affiliate-a da se mu pomogne, da može igrat i kaj dobije za odgovor

citiram "bolje bit pijan nego star"

mene boli q..... za sve trolere, spamere i sl, i kak velite njihove teme ko neće nemora čitat, problem je kaj kad takvi nemaju dovoljno "akcije" onda počnu srat po temama di ljudi postaju s namjerom dobivanja ozbiljnih odgovora

samo mi je žal kaj zbog svog tog idiotizma se gube kvalitetni članovi, rijetko vidiš da posta npr "bebach", "mile", "adži"...neki su ćak skroz otišli kao "rufmichan", uzmimo puno bi se dalo naučit od "kranga" koji je očito jako dobar/talentiran igrač

svi ovi koji probiju granicu rb grindanja i nl50, očito jako brzo nestanu, a ovi koji ne, postanu ti zajebanti kojih je sve više i više, netrebaš bit lumen da skužiš zakaj.....

30

28

Re: Privatni forum

http://img819.imageshack.us/img819/4167/27612742.jpg

ono, da poštedim neke truda

00

29

Re: Privatni forum

Znači turčin ja ti nisam prijatelj?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

30

Re: Privatni forum

jesi frende naravno, ali razlika je sto si ti pun ko brod i ne znace ti puno te bokserice, a mirariju je stvarno hića s konjem

00

31

Re: Privatni forum

Meni najviše smeta kad netko dođe tko ne zna i pita za savjet i onda se  neki ismijavaju od njega jer je napisao neku glupost a i oni i svi mi smo bili takvi, drugo je kad je zajebancija a drugo ponižavanje onih koji ne znaju. Ako je već glupo pitanje reci mu to otvoreno i objasni zašto a ne lijepit neke smiješne sličice.

30

Re: Privatni forum

Tilt napisao:

jesi frende naravno, ali razlika je sto si ti pun ko brod i ne znace ti puno te bokserice, a mirariju je stvarno hića s konjem

JEl konj bio kad u kakvoj nesreći? Jel ga omoto koji put oko stupa?  big_smile

On topic : mislim da je boboman sve rekao...

Problem je u tom "spamanju" što se stvarno zasere svaka tema sa svime i svačime. Iskreno meni to ne smeta al mi je jasno da nekima moze zasmetat. Al uz nekim topicima gdje vlada zesce prepucavanje te neke slikice i fore razbijaju ponekad tmurnu atmosferu.

Rjesenje svega bi bilo da ako je neki ozbiljan topic i neko uleti sa nekim neprimjerenim postom, taj se post jednostavno obriše i ozbiljna rasprava se moze nastavit.  Ona slika sa  o really forom je valjda u svakom topicu.

p.s. vec vidim o rly?  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

33

Re: Privatni forum

Ma samo treba ažurnije brisati offtopic postove i ne dopustiti da se pokrene prepucavanje.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

34

Re: Privatni forum

Tonac napisao:
bishie napisao:

Mozda nebi bilo lose da stavite da se prvo svaki novi clan mora predstaviti pa mu onda admin odobri postanje - ovako može samo čitati ako se ne predstavi.

Nepremostiva prepreka..

bishie napisao:

I da nemože postati u recimo "staking" podforumu ili "tamo di se prebacuje lova" sve do XX postova ili ako admin ne odobri.

Zasto novi clan ne bi stejkao nekog.. a nema stete ako netko novi trazi stejk, stejker mora procijenit oce nekog stejkat ili ne.

IMO jedino sto je bilo potrebno napravit je da novi clanovi ne mogu slat PM i to se napravilo nedavno.

stavio sam primjet stejking - jer se tu lako nekog može namočiti.

Uglavnom, zgasit PM dok se ne predstaviš i neznam.. veća kontrola. I jednostavno malo kulture (da ja sam to rekao) od svih. Skelit bančugu ak neko zasluži pa bio to boboman (najist ću te šaka) mirari (tovar) ili croman (detetenkre).

I postavite si granicu malo. Na kraju krajeva, nije ovo nečija privatna prčija

01

Re: Privatni forum

bishie napisao:
Tonac napisao:
bishie napisao:

Mozda nebi bilo lose da stavite da se prvo svaki novi clan mora predstaviti pa mu onda admin odobri postanje - ovako može samo čitati ako se ne predstavi.

Nepremostiva prepreka..

bishie napisao:

I da nemože postati u recimo "staking" podforumu ili "tamo di se prebacuje lova" sve do XX postova ili ako admin ne odobri.

Zasto novi clan ne bi stejkao nekog.. a nema stete ako netko novi trazi stejk, stejker mora procijenit oce nekog stejkat ili ne.

IMO jedino sto je bilo potrebno napravit je da novi clanovi ne mogu slat PM i to se napravilo nedavno.

stavio sam primjet stejking - jer se tu lako nekog može namočiti.

Uglavnom, zgasit PM dok se ne predstaviš i neznam.. veća kontrola. I jednostavno malo kulture (da ja sam to rekao) od svih. Skelit bančugu ak neko zasluži pa bio to boboman (najist ću te šaka) mirari (tovar) ili croman (detetenkre).

I postavite si granicu malo. Na kraju krajeva, nije ovo nečija privatna prčija

Kako si uvjeren da si na inteligentan i saljiv nacin to sve napisao a opet mene uvrijedio prdaro stara.
Ti si bas onako tuzan lik,mislis da si jako pametan,imas one geekovske fore kad mislis da si rekao nesto pametno i onda ti onako oci zasjaju jer mislis da ce svi oko tebe zapravo vidjeti koliko si pametan i divit ce ti se i onda im gledas u face i vidis da ne kuze nista i da si im jako dosadan.Kontas?

21

Re: Privatni forum

Pa moze se uvesti dodatni moderatori, a da ne ovisi sve o bobomanu i robi.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

37

Re: Privatni forum

+++ za Hitler rezim (ovo zvuci sjebano btw)

A ove offtopic pizdarije (ironicno i u ovom threadu ima cirka 10 takvih postova) brisat i dijelit upozorenja, temporary ban ili whatever jer je forum postao necitljiv, prvenstveno zbog offtopica i internih bullshita koji nikoga ne zanimaju. Neka si na facebooku po wallovima pisu takve gluposti. Ko uopce ima volje pomagat vise ikome kraj svega toga? Cijeli forum se pretvorio u BBV i zadnje je mjesto gdje ce netko dobiti savjet o pokeru.

Prijavi se na PokerPro Coaching
31

Re: Privatni forum

gmiko napisao:

+++ za Hitler rezim (ovo zvuci sjebano btw)
A ove offtopic pizdarije (ironicno i u ovom threadu ima cirka 10 takvih postova) brisat i dijelit upozorenja, temporary ban ili whatever jer je forum postao necitljiv, prvenstveno zbog offtopica i internih bullshita koji nikoga ne zanimaju. Neka si na facebooku po wallovima pisu takve gluposti. Ko uopce ima volje pomagat vise ikome kraj svega toga? Cijeli forum se pretvorio u BBV i zadnje je mjesto gdje ce netko dobiti savjet o pokeru.

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-g/aj/ah/bi/images.jpg

Dramatiziras bezveze..I opet cmizdris..

Jedino sta treba mijenjat na forumu su clanovi kojima su cesto povrijedjeni osjecaji zbog tudjih postova..Zatvorite se u ormare i nemojte izlazit..Bit ce vam sjajno..Nema internet nasilnika zbog kojih ste tuzni..Samo vi i kosulja..

Stvar je jednostavna..Na forumu iskoristis ono sto je dobro i sto te zanima, ignoriras lose, pomognes kad mozes pomoc i ne cmizdris..

Ili mozete odmah zapocet s Hitlerovskim rezimom i streljat me zbog ovog..

I'm so broke, I can't even pay attention.
31

Re: Privatni forum

Privatni forum, odobravanje postanja??
Ljudi, vi niste normalni. Napravite sebi www.pokercurice.com.hr i svi zadovoljni.
Ovoliko plakanja i prenemaganja dugo nisam vidio.

50

40

Re: Privatni forum

ribaaaaaa napisao:

Privatni forum, odobravanje postanja??
Ljudi, vi niste normalni. Napravite sebi www.pokercurice.com.hr i svi zadovoljni.
Ovoliko plakanja i prenemaganja dugo nisam vidio.

+1

00

41

Re: Privatni forum

dfable napisao:

Ma samo treba ažurnije brisati offtopic postove i ne dopustiti da se pokrene prepucavanje.

fable oce reci da bi on trebo bit moderator big_smile

00

42

Re: Privatni forum

mAg1c napisao:
dfable napisao:

Ma samo treba ažurnije brisati offtopic postove i ne dopustiti da se pokrene prepucavanje.

fable oce reci da bi on trebo bit moderator big_smile

To bi ipak bila malo pre drastična mjera. Šta misliš, koliko dugo bi turkoglu, zemo, đimi, pajk bili na forumu  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Privatni forum

Meni ne smetaju sranja sta se pisu jer ionako uvijek bude i kvalitetnih stvari (polugole pice obv), al bi stvarno volio da se moze odredjenog usera blokirati da ne citam njegove postove i pmove

10

44

Re: Privatni forum

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lqlqs2Fy0f1qdiwf7o1_250.jpg

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

45

Re: Privatni forum

gmiko BAN! trolaš nepotrebno u ovoj ozbiljnoj temi!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Privatni forum

gmiko napisao:

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lqlqs2Fy0f1qdiwf7o1_250.jpg

Hahahhahahaha..nice.. big_smile

I'm so broke, I can't even pay attention.
20