Tema: william hill

jeli podrzava pt3 ili hem?

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

Re: william hill

hem podržava, za pt neznam...

Zadnji popravljao krkinho (07-09-2011 21:39:51)

00

Re: william hill

i jedno i drugo

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: william hill

podržava hem, za pt3 ne znam

00

Re: william hill

znas li kakvi su igraci na hu cash

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

Re: william hill

Neznam za hu, ali 6max je prepun fisheva. Igrao sam do NL25. Za veće limite neznam, ali za microse preporučjem ipoker mrežu.

00

7

Re: william hill

nisi mogao igrat nl25 jer ga nema na ipokeru.

20

Re: william hill

4ladX napisao:

nisi mogao igrat nl25 jer ga nema na ipokeru.

bravo  roll

Igrao sam cash blindovi 0.1/0.2 ali za sve tri valute, dolari, euri i funte. Kada se sve to preračuna u dolare i ako se pretpostavi (što je i realno za pretpostavit) da sam približno podjednak broj ruku odigrao na svakoj od valuta ispada da sam igrao NL27,47. Znači moram preformulirati svoj post koji sada izgleda ovako:

krkinho napisao:

Neznam za hu, ali 6max je prepun fisheva. Igrao sam do NL27,47. Za veće limite neznam, ali za microse preporučjem ipoker mrežu.

00

9

Re: william hill

aha, aha, shvacam. zelis rec da si igrao nl106,61, nl149,80 i nl170,58... kuna naravno.

30

Re: william hill

4ladX napisao:

aha, aha, shvacam. zelis rec da si igrao nl106,61, nl149,80 i nl170,58... kuna naravno.


LoL

00

Re: william hill

4ladX napisao:

aha, aha, shvacam. zelis rec da si igrao nl106,61, nl149,80 i nl170,58... kuna naravno.

Pun mi je k... ljudi kao ti na ovom forumu koji samo čitaju postove da bi našli tuđu grešku i pravili se pametni, pa čak i na dobro namjerne savjete kao što je bio moj, kao i majstora sa "+1" ili "lol" komentarima na komentare članova sa 1k+ postova. 4ladX, ovime ne osporavam tvoje pokeraško znanje koje je sigurno miljama ispred mog.

00

12

Re: william hill

lol +1

30

Re: william hill

krkinho napisao:
4ladX napisao:

aha, aha, shvacam. zelis rec da si igrao nl106,61, nl149,80 i nl170,58... kuna naravno.

Pun mi je k... ljudi kao ti na ovom forumu koji samo čitaju postove da bi našli tuđu grešku i pravili se pametni, pa čak i na dobro namjerne savjete kao što je bio moj, kao i majstora sa "+1" ili "lol" komentarima na komentare članova sa 1k+ postova. 4ladX, ovime ne osporavam tvoje pokeraško znanje koje je sigurno miljama ispred mog.

on te je samo lipo ispravia i reka da nisi moga igrat nl25 jer ne postoji i onda si se ti nasa uvrijeđen šta je neko ukaza na tvoju grešku i iša preračunavat. moga si stavit i datum na koji si gleda tečaj kad si se već iša pravit pametan. i nije realno za, pretpostavit da si odigra jednak broj ruku na $, € i Ł stolovima. nije ni malo realno, posto je promet poprilicno drugaciji.
eto

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: william hill

4ladX napisao:

lol +1

Čestitam

Zamorano hvala na detaljnoj "nepristranoj" analizi.

00

Re: william hill

krkinho napisao:
4ladX napisao:

lol +1

Čestitam

Zamorano hvala na detaljnoj "nepristranoj" analizi.

np wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: william hill

william hill mi je neka najbolja soba na netu...nikad vise nisa drugo osim hila.. toliko fisheva nu hu nisan vidija nikad u zivotu,,, igra sest stolova od toga na tri igraci guraju all in svaku ruku, milina

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00