51

Re: Trebam Starse

mene je trazio da mu posaljem, da vraca uskoro cim se vrati s mora, imao sam jednu sitnu transakciju s njim prije a imo je i dosta pluseva u onoj temi o povjerljivima pa sam mu poslao 60$. Nakon sto sam mu poslao rekao je da se vraca s mora tek za mjesec dana. Vidim da su mu i ostali slali, znam da je onom cviki tu s foruma isto prodao tu foru za more. Ne preporucujem da mu itko vise ista salje dok ne vrati svima pare

00

Re: Trebam Starse

koja muljatorska lopovčina, del boy style. jebale ga deke one. pa ne mogu vjerovat da opet ima lopova na forumu, instant ban za lika imho

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

53

Re: Trebam Starse

Neka se prvo izjasni.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Trebam Starse

Ajmoooo jos ++++++++++,...mu dajte!!

20

55

Re: Trebam Starse

Ona tema sa transakcijama nema nikakvog smisla ako ce se davat plusevi osobama za neke mikrotransakcije

20

Re: Trebam Starse

Ako je rekao da će vratit onda valjda oće...Ja sam mu slao prvi 180$ iako ga neznam no čovjek je dao riječ vidjet ćemo hoće li je održat

00

57

Re: Trebam Starse

Pa dobro vidjet cemo meni je tad reko na kraju mjeseca jer ne moze prije nikako nema gdje uplatit posto je na moru. A sad vidim da pise ljudima da ce vratit odmah sutra... Mislim da je red da se ljude upozori

00

58

Re: Trebam Starse

Čekati čemo da se izjasni. Možda mu je barka potonula negdje.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Trebam Starse

stoka napisao:

Ona tema sa transakcijama nema nikakvog smisla ako ce se davat plusevi osobama za neke mikrotransakcije

+1

00

60

Re: Trebam Starse

Hahaha jadni mojih 10$,sad.nebudem imal za burek s mesom xD

00

61

Re: Trebam Starse

i ja sam mu trebao poslat nekih 150 dolara na starse,reko mi je da pošto sam ja novi moram slat prvi.dobro da nisam nasjeo,koje đubre prevarantsko

00

62

Re: Trebam Starse

http://img194.imageshack.us/img194/8647/uteko.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
00

63

Re: Trebam Starse

frozen napisao:

i ja sam mu trebao poslat nekih 150 dolara na starse,reko mi je da pošto sam ja novi moram slat prvi.dobro da nisam nasjeo,koje đubre prevarantsko

big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Trebam Starse

stoka napisao:

mene je trazio da mu posaljem, da vraca uskoro cim se vrati s mora, imao sam jednu sitnu transakciju s njim prije a imo je i dosta pluseva u onoj temi o povjerljivima pa sam mu poslao 60$. Nakon sto sam mu poslao rekao je da se vraca s mora tek za mjesec dana. Vidim da su mu i ostali slali, znam da je onom cviki tu s foruma isto prodao tu foru za more. Ne preporucujem da mu itko vise ista salje dok ne vrati svima pare

istina...

9150
00

65

Re: Trebam Starse

frozen napisao:

i ja sam mu trebao poslat nekih 150 dolara na starse,reko mi je da pošto sam ja novi moram slat prvi.dobro da nisam nasjeo,koje đubre prevarantsko

Mene je pitao sinoć da garantiram za njega za tu transakciju.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Trebam Starse

jucer sam otvoril topic da mjenjam stars za tekući i dr.river je bil prilično uporan na PM da mu prvi pošaljem 400$
ne znam e me je htel scammati, ali ja se baš nebi upuštal u transakcije s njim

00

Re: Trebam Starse

ovo je sad vec ozbiljno trebalo bi napisat ime i prezime, firmu gdje radi i upozorit po ostalim forumima da se nebi opet dogodila sranja kao sa zna se kime, bilo bi dobro i na 2p2 javit, treba se stat na kraj lopovima kao što je on

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

68

Re: Trebam Starse

cass1ni napisao:

jucer sam otvoril topic da mjenjam stars za tekući i dr.river je bil prilično uporan na PM da mu prvi pošaljem 400$
ne znam e me je htel scammati, ali ja se baš nebi upuštal u transakcije s njim

Onda mi je za tebe slao PM ako mogu garantirat za njega.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Trebam Starse

da moguće jer mi je spominjal da je s tobom radil neke transkacije

00

Re: Trebam Starse

ovo postaje sve jadnije i jadnije sramota sad

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

71

Re: Trebam Starse

Hvala Bogu da mu nisam poslal,otišlo bi mojih 150 jezerač u vetar.Tako sam i ja radio na baušteli i čovjek kad je trebao platit ode on za bosnu.Zove se Ivan Konjević,stalno mijenja stanove stanove i adrese.Da ga mogu uhvatit ubio bi boga u njemu.To je samo primjer za ovo i ovog muljatora koji traži lovu na starse i kaže da garantira neko drugi za njega

01

Re: Trebam Starse

napišite ime od rivera vi kojima je uplacivao na tekući, pa da se zna tko je

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

73

Re: Trebam Starse

to je moj razgovor s njim

2011/9/11 Denis Janković <denis199125@hotmail.com>
ok onda ništa

Date: Sun, 11 Sep 2011 18:04:37 +0200

Subject: Re: Pokerstars
From: dr.river007@gmail.com
To: denis199125@hotmail.com

Haha stari nista od toga. Novi si na forumu niti nemas nijednu transakciju.
Cim uplatis ja ti saljem,ako neces jebiga ali ne vjerujem da ce ti itko na forumu prvi slat

2011/9/11 Denis Janković <denis199125@hotmail.com>
evo ovako može ali  s tim da ti meni prvi pošalješ lovu na MB a ja ču tebi na starse,imao sam loša iskustva s transakcijama,mnogi su me več isprevaravali i zato molim te razumi me.čim meni sjedna na MB šaljem ti natrag na starse

Date: Sun, 11 Sep 2011 17:58:37 +0200

Subject: Re: Pokerstars
From: dr.river007@gmail.com
To: denis199125@hotmail.com

Zbog bonusa 600%,ostao mi je jos jedan bonus a necu da mi bude ispod 500 dolara.
Kao sto sam reko imao sam preko 10 uspjesnih transakcija preko $$$ na forumu koje mozes i vidjet.


2011/9/11 Denis Janković <denis199125@hotmail.com>
Pa zašto si onda ne uplatiš s MB na starse ako imaš 145 dolara,ne razumijem te

Date: Sun, 11 Sep 2011 17:53:04 +0200

Subject: Re: Pokerstars
From: dr.river007@gmail.com
To: denis199125@hotmail.com

imam na MB 145 dolara , posalji mi na starse 140 na nick    00Dr.River00

2011/9/11 Denis Janković <denis199125@hotmail.com>
meni treba na Mb danas lova a nemogu si isplatit sa starsa jer moram cekat 48 sati od posljednje uplate.ako imaš da mi pošalješ na MB ja ti dam na starse max.100 dolara,više ne mogu

Date: Sun, 11 Sep 2011 17:45:45 +0200
Subject: Re: Pokerstars

From: dr.river007@gmail.com
To: denis199125@hotmail.com

Treba mi 170 ako mozes...
Odi na forum pod transakcije i vidjet ces da sam imao preko 10 upjesnih transakcija.

2011/9/11 Denis Janković <denis199125@hotmail.com>

652 dolara imam ali mogu jedino oko 100.više se ne usudim.lijep pozdrav
Date: Sun, 11 Sep 2011 17:20:46 +0200
Subject: Pokerstars
From: dr.river007@gmail.com
To: denis199125@hotmail.com


Pozzz.
Koliko imas na starsima za Transakciju?

00

74

Re: Trebam Starse

zanimljivo, čisti bonus a nije odigrao niti jedan hand casha, SNG ili MTT.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

75

Re: Trebam Starse

da bas sam gledo prije pola sata nema ga nigdje osim neka tri turnira prije tjedan dana za manje od dolar

00