76

Re: Trebam Starse

Sigurno je prevario ljude za 1000 eura možda i više

00

Re: Trebam Starse

frozen napisao:

Sigurno je prevario ljude za 1000 eura možda i više

Taman kad proda madrac imat ce za vratit

9150
10

Re: Trebam Starse

Nije ok od vas da razvlačite čovjeka po forumu i eventualno njegovo ime i prezime. Ne treba značiti da ste scamani, jer je rekao da ne može vratiti odma ovima koji su mu prije slali. Možda lik sutra dolazi doma.
Možete upozoriti ljude. IMO malo pretjerujete.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
03

79

Re: Trebam Starse

dfable napisao:
cass1ni napisao:

jucer sam otvoril topic da mjenjam stars za tekući i dr.river je bil prilično uporan na PM da mu prvi pošaljem 400$
ne znam e me je htel scammati, ali ja se baš nebi upuštal u transakcije s njim

Onda mi je za tebe slao PM ako mogu garantirat za njega.

meni je na PM slao da mu posudim $$ na starsu nek pitam tebe fable da ces ti garantirat za njega hehe
naravno odbio sam

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Trebam Starse

fable duzan si ko grčka haha

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

81

Re: Trebam Starse

smile)))))))))

Neču lockati ali nemojte više ništa pisati u temi, čekati čemo da se javi i izjasni.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

82

Re: Trebam Starse

Više se neče ni pojavit na forumu

00

83

Re: Trebam Starse

Evo moj razgovor s njim od neki dan, kad je tražio party<->stars, ne optužujem ga za ništa al evo nek se vidi čisto:

Dr.River:
Jesi imao prvu uplatu na partypokeru.
PS - Koliko imas na starse?

dabac:
jesam. do jedno 150 dolara ti mogu šipat, ostatak mi treba za grind...

Dr.River:
Moze shipaj mi na    00Dr.River00
Cim vidim da si poslo ja tebi odma na party shipam

dabac:
Nhf al ti tražiš uslugu, ak oćeš shipaj prvi, ak ne nikom ništa...

Dr.River:
Koliko vidim u forumu nigdje te nema pod skim si obavio transakciju...
Ja sam imao preko 10 uspjesnih transakcija i bile su vece od 200 dolara.
Sorry ne saljem prvi koji nije provjeren..
Za mene mozes pogledat da imam pluseva

dabac:
ok, np, ništa onda...

00

84

Re: Trebam Starse

Vjerovatno je imao neke sitne transakcije pa su mu ljudi davali pluseve,a on ne traži 20-30 dolara nego odma 200.

00

85

Re: Trebam Starse

slazem se sa ovima sto su rekli da cekamo da se covjek izjasni, ne treba ga odmah optuzit da je scammer. samo sam htio upozorit ekipu da mu ne salju vise novce posto je ocito da je duzan vec dosta i dok se to ne rascisti nije preporucljivo da mu jos neko posalje

10

Re: Trebam Starse

on sad uziva na moru s vasim novcima... i nije ni cudo sto ostaje mjesec dana jer cim  malo potrosi nagovori nekog s foruma da mu posalje

20

Re: Trebam Starse

Prestanite kenjat.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
04

Re: Trebam Starse

A jebote, meni stvarno nije jasno koji k***** ulazite uopće u transakcije sa osobama sa foruma koje nikad niste vidjeli ni čuli. A pogotovo ovakvim unknown-ima koji su se regali prije 5 dana, napumpali nabrzinu 60,70 postova i sad su oni kao dugogodišnji forumaši sa reputacijom s kojima bi neko bez pardona trebao raditi transakcije. Na forumu sam više od godinu dana i bez straha bi napravio transakciju sa svega nekoliko ljudi, od kojih većinu znam uživo, dok ih je tek dvoje, troje steklo moje povjerenje što postovima, što stalnom prisutnošću i dugogodišnjim stažom. Mislim, stvarno mi nije jasno, u zadnjih par mjeseci je bilo toliko scammera, od onog Čurića i inih, pa do svima poznatog Head-a i neki od Vas i dalje bez beda rade transakcije sa xyz forumašima. Ne samo da rade transakcije, već im i šalju $ prvi. Što je po meni čista glupost i oni koji su ostali prevareni su si sami krivi za to.

A što se tiče dodjeljivanja tih +++, ja sam za da nitko ko ima manje od cca 400 postova ili nije konstantno aktivan duže vremensko razdoblje na forumu, uopće nema pravo davati + ili - Svašta...znači, ja si napravim account sa 2 imena, Marko i Mirko,na svakom natučem par postova i stavim u onaj thread kako je Mirko +++++++ jer je samnom, Markom, napravio transakciju od 600$. I onda Vas Mirko sve scamma. Trebaju se neke granice povući jer ovo prelazi svaku mjeru, svako malo se pojavi lik koji zajebe pol ekipe na forumu i onda nastaju ovakve teme. Ali to su djelom krivi i oni koji si dozvoljavaju prvi slati $$$ nepovjerljivim i neprovjerenim forumašima.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
70

89

Re: Trebam Starse

evo još jednog koji traži 60 dolara yikes

00

Re: Trebam Starse

+1 ocigledno da je ovaj scamer i to vrlo pametni i proracunati scamer,covjek je sve detaljno isplanirao i to je malo smijesno kolko ljudi mogu bit naivni...
tocno je znao sta radi otpocetka,i s onim svojim plusevima i dekicama koje je prodavao je pokusao ispast simpatican lik i tu i tamo je obavio koju mini transakciju na pocetku i sve je bilo spremno...
a ovo kako neki ne vjeruju da je scamer je smijesno,pa covjek duguje lovu pola foruma i to u tjedan dana je sve obavio i vjerovatno lik uopce ni ne igra poker nego si lovu spremi na racun

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Trebam Starse

onu navigaciju sta je trazio 150$,spustio sam na 80$(ako postoji uopce navigacija),trazio me da mu posaljem na starse lovu a on ce meni nju postom,kad sam rekao da nemoze da hocu u zagrebu ruke u ruke vise nije slao poruke..

iako je bilo sumnjivo nisam htjel nagađat da je prevarant neg sam ignorirao sve..

00

92

Re: Trebam Starse

join the club...

00

Re: Trebam Starse

sam sto nisam nasjeo

00

Re: Trebam Starse

S ovim ne govorim da je dr.river prevarant, al vi sta radite transakcije i uopce citate onaj thread sa pozitivnim transakcijama ste blesani.
Na ovom forumu se jako dobro zna s kim se moze odraditi transakcija i ne biti izjeban, te je takvih ljudi mozda 20-30.
Ovakve pizdarije nastaju kad dajete + tipovima koji vam prodaju bonove i mjenjaju se za male iznose u kojim transakcijama oni salju prvi.
Kad tebi neko salje prvi, ne moze te zajebati i ne znaci da mu treba dati +.
Ljudi koji su clanovi duze vrijeme, znaju kome se moze slati prvo, a novi clanovi koji ne znaju, mogu uvijek probati dogovoriti middlemana.

Ja preporucam da modovi obrisu postove iz threada "pozitivne transakcije, malo isfiltriraju ko je sigurno dobar i stave sve u prvi post.
Onako je pizdarija.

10

Re: Trebam Starse

meni je samo prebolesno kak je lik napao fablu na neku emofagcrybear šemu da njemu hitno trebaju ti novci i da je fable pobjegao  lol

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

96

Re: Trebam Starse

rounder1984 napisao:

Ja preporucam da modovi obrisu postove iz threada "pozitivne transakcije, malo isfiltriraju ko je sigurno dobar i stave sve u prvi post.
Onako je pizdarija.

U prvome postu temu o pozitivnim transakcijama je popis svih koji su pouzdani. Slažem se da bi trebalo maknuti one + postove za sitne transakcije.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Trebam Starse

dr river biva uvrijeden i odgovara datuma 25.8. nakon  optuzbi :Tako je,a broj 1. vec sam prodao par bonova preko foruma da ostali znaju da nisam prevarant.   
Reko bi da si ti jedan obican balavac koji nema nacina da si ikako uplati za poker.
Imam zenu i dvoje male djece i nemoj mi nesto pametovat na forumu.
nakon novih optuzbi rodilo se i trece dijete a dr river ce uskoro objavit pres konferenciju u kojoj ce sve koji ga opzuzuju nazvat balavcima i za kraj ce objavit da je iso na put oko svijeta sa devinim madracom...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

98

Re: Trebam Starse

meni je najbolje od svega sto ima ljudi koji misle da nije skamer

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

99

Re: Trebam Starse

meni je najbolje od svega sto mu ljudi salju lovu

10

100

Re: Trebam Starse

Ae bar nije uspio "prodat" onaj madrac sa pederskim dekama..

when you feel like quitting think about why you started..
00