101

Re: Trebam Starse

Tilt napisao:

meni je najbolje od svega sto mu ljudi salju lovu

ok, pobijedio si  big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

102

Re: Trebam Starse

00

Re: Trebam Starse

Drz' te se ljudi koverte ili payingsafera. Radje platim proviziju nego da cekam kao neki jadnik da mi netko od tuda uplati i to netko koga uopce ne poznajem. Odustajem od ovih transakcija, a ionako mi nitko nije ni htio pomoc  big_smile

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
10

Re: Trebam Starse

Kad nisi išla sa dobrim pristupom.






Hint: Slike

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Trebam Starse

Rear_Admiral napisao:

Kad nisi išla sa dobrim pristupom.






Hint: Slike

Ma svi se boje  big_smile

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

106

Re: Trebam Starse

,...

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:45:53)

00

107

Re: Trebam Starse

..ja bi mu dao pohvalnicu, majstor je samo cekao da neko zatrazi transakciju i odmah se ubacivao u pricu!! Ja osim decu i robi nebi nikom vise nista slao prvi, bio ja s jednim ili milijardu postova ili dobio tamo neki plus ili ne...Samo moja iskustva...Rado bih upoznao ovog majstora, taj mora da je tajnik HDZa big_smile  big_smile ...opario bi se uz njega..loooooooooooool!! Suosjecam s vama koje je pokro, sta's, ne ocekuje normalan covjek da ima takvih specijalaca... sad

00

108

Re: Trebam Starse

Ne mogu vjerovat kakvih govna ima na ovom forumu.Da ja sam glup bio šta sam vjerovo tom govnaru riveru i svim onim +++ koje ima tu na forumu.Ma jebali ga tih 180$ kada je idiot i ostat će.Jebo čovjeka takvog ako mu je cilj prevarit ljude za soma kuna.Nedo bog da ga slučajno nađem prosviro bi ga u vugla i onda bi došo k sebi nakon tog( dobro nakon mjesec dana u bolnici)
I za one +++ jebene da kažem.Ispod 100$ mislim da se nebi trebalo stavljat a ako se već stavljaju nek se napiše iznos pored ili tako nešto

00

109

Re: Trebam Starse

imo ti +++ za transakcije nis ne vrijede, pa bili oni za 5$ ili 100$ trade. moze neko napravit prvih par transakcija kak spada i onda scammat poslje kad ekipa misli da je pouzdan

00

110

Re: Trebam Starse

^^ pogotovo kad je netko tu tjedan dana, posta samo u transakcijama, nikad nije poslo 1. i u svakom postu spomene da ima +++.
Ovo je bilo tako obv da ce vas zascammat da stvarno ne kuzim kako to niste vidili..

40

111

Re: Trebam Starse

u potpunosti se slažem sa spike i meni se isto dogodilo zbog žurbe i nepažnje iako mi je lik od prve bio sumljiv i bilo je obv. da je tip kreten no eto i ja sam isto jer nisam opće razmišljo i samo sam shipo lovu.šta da kažem ovo mi je škola.tužno je da takvih likova ima tu po forumu.trebamo ih sve nać i ajmo dođi sad pička ti materina. Da mi je u ring s njim na 5 min,ma da mi je bilo gdje samo da ga nađem

10

112

Re: Trebam Starse

Neznam zašto svi napadate tu temu s transakcijama. Nigdje ne piše da likovi s jednim ili par plusa su najpovjerljivije osobe na svijetu. A pogotovo ne za transakcije od 10$. A to ste mogli provjeriti u ostalim temama transakcije, kakve je lik transakcije obavljao.

U prvom postu te teme, napisani su povjerljivi ljudi, a ostali koji imaju plusiće, tek se trebaju dokazati... Nećemo ih staviti u prvi pot nakon 3 plusa i tjedan dana na forumu.

00

Re: Trebam Starse

Ja sam obavio jednu transakciju sa njim

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6863

Izgleda da me dfable spasio da i mene ne scam-a.

Ono sta mi je bilo sumnjivo je to sto je trazio da mu napisem +++ za transakciju,sto znaci da je ovo planirao unaprijed

00

114

Re: Trebam Starse

Obv da je planirao. On ti je uplatio preko net bankarstva?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Trebam Starse

dfable napisao:

Obv da je planirao. On ti je uplatio preko net bankarstva?

Ne,isao je do banke. Cak je nazvao i pitao dali ocu koji bon,pa da uplati manje novaca big_smile

00

116

Re: Trebam Starse

Hehe. Pitam jer da je uplatio perko bankarstva bi se vidjelo ime i prezime, a ako je otišao u banku može i anonimno poslati. A znam da vjerojatno ovo čita, pa ono, bilo bi lijepo da ljudi koje je pravario znaju koga tražit  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Trebam Starse

A ja se taman slomio i nagovorio zenu da kupimo one deke i pizdarija

00

118

Re: Trebam Starse

.

Zadnji popravljao spike_2 (11-06-2018 13:45:47)

10

Re: Trebam Starse

spike_2 napisao:
dfable napisao:

Hehe. Pitam jer da je uplatio perko bankarstva bi se vidjelo ime i prezime, a ako je otišao u banku može i anonimno poslati. A znam da vjerojatno ovo čita, pa ono, bilo bi lijepo da ljudi koje je pravario znaju koga tražit  smile

Cek, a ako je otisao do banke i uplatio tada bi trebao dati osobnu iskaznicu i potpisati, zar ne? Osim toga bilo bi dobro ako tequilaman moze nazvati banku ili otici do nje te reci da ga zanima odakle i od koga je uplacen taj novac za njega, ima na to pravo zar ne? takoder molio bi tequilaman-a da mi PM-a broj sa kojeg ga je zvao doticni parcov....

Nemam ja broj vec prijatelj kojem sam i radio transakciju. A novci su isto uplaceni na njegov racun tako da bi on trebao do banke da sazna ime

00

Re: Trebam Starse

Nemoras dat osobnu kad uplacujes lovu nekom na racun. Das broj racuna di hoces uplatiti i kazes neko ime i bok.

00

121

Re: Trebam Starse

Ajmo sad odraditi jednu ozbiljnu transakciju:moj frend treba 50$ na starsima,pa bi sutra tokom dana uplatio 280kn na tekući,i kad lova sjedne na tekući vi mu posaljete 50$ na starse. Znaci sve regularno i sigurno. Naravno samo ozbiljni članovi dolaze u obzir. Ponude i izmjena podataka preko pm-a.

EDIT:rijeseno

Zadnji popravljao Bile (19-09-2011 05:54:03)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

122

Re: Trebam Starse

mogu ti ja imas pm

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Trebam Starse

Trazim clana ovog foruma Dr.river, zelim snjim izvrsiti jednu transakciju od 1000$(tisucu) jer vidim da je on osoba od povjerenja sa puno pluseva, pa bih molio da mi se javi sto prije. I naravno da naglasim da saljem dolare prvi a on meni kad se vrati sa mora. Hvala na razumjevanju.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
23

Re: Trebam Starse

roll

00

125

Re: Trebam Starse

rounder1984 napisao:

Nemoras dat osobnu kad uplacujes lovu nekom na racun. Das broj racuna di hoces uplatiti i kazes neko ime i bok.

mene su dosad uvijek trazili osobnu kad bih nekom uplacivao.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00