601

Re: Opčenita pitanja za HM

Table manager -> Table finder -> odvuci crveni kvadratić na stol

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

602

Re: Opčenita pitanja za HM

puno hvala, ima ga sad

Zadnji popravljao immortal (02-09-2011 14:22:11)

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Opčenita pitanja za HM

trenutno hud ne pronalazi deep stolove i nove fast stolove jer su promjenili naziv stola pa do update se treba borit sa table finderom i kvadraticem

00

604

Re: Opčenita pitanja za HM

http://www.holdemmanager.com/Downloads/ … 1.12.0.exe

00

605

Re: Opčenita pitanja za HM

Sta znači kad  je Aggression----inf? hvala

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

606

Re: Opčenita pitanja za HM

Aggression factor se racuna tako da podjelis broj puta kada je betao(ili rejzo) sa brojem puta kada je samo callao.
Znaci: (bet ili rejz)/call

ako ima aggression factor inf. to znaci:
a) da je maniac, i da samo rejza i beta, nikad ne calla
ili
b) da nisi skupio dovoljno handova na njemu (npr. ako ste igrali jedan hand i on je u tom handu samo rejzo/beto, pokazat ce ti se da je inf. agresivan, zato sto je 1/0= inf.)

veca je vjerojatnost da je slucaj pod b)

Zadnji popravljao kerpoker (04-09-2011 16:17:31)

20

607

Re: Opčenita pitanja za HM

Sta znači kad  je igrač crven, zelen, žut?
hvala

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Opčenita pitanja za HM

ksakaa napisao:

Sta znači kad  je igrač crven, zelen, žut?
hvala

nista.. sam namistas boje kako god oces.. al obicno se stave neke boje da ti odma upadnu u oci.. tipa ako mu je 3 bet 2% pa stavis crveno ili sta ja znan ako mu je vppip >40 stavis zeleno cisto da znas da je loose... ili ako mu je vppip manji od 15 i pfr istp recimo manji od 15 stavis crveno, pa kad lik otvori s utg-a znas di je.. i takve stvari.. meni je hud mix moga i robinog tako da san u njega uzea boju i stvarno je super pogootvo kad je vise stolova i lipse izgleda smile

luđa
00

609

Re: Opčenita pitanja za HM

dali mogu u HEM-u doći do podatka kako stojim u situacijama nakon što 3betam  sa BB ili SB rejz sa CO ili BTN.... imam neki osjećaj da najviše love gubim u tim situacijama ;D

00

610

Re: Opčenita pitanja za HM

reports, pa tamo onda biraš oćeš po pozicijama, po activity, šaltaj tamo, klikaj i njuškaj jer ništa ne možeš smrdat

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam jedan problem nemogu nikako nastimati hud na starsima, kad ga imam na jednom stolu moram rucno namjestati igrace, a vec na drugom stolu su mi random razbacana imena pa kad ih pokusam sloziti na drugom stolu mi se onda sve poremeti. Znam da je netko imao slican problem pa neznam jel ga rijesio, anyway; help!!

Zadnji popravljao Chainvkci (20-09-2011 14:53:20)

00

612

Re: Opčenita pitanja za HM

Chainvkci napisao:

Imam jedan problem nemogu nikako nastimati hud na starsima, kad ga imam na jednom stolu moram rucno namjestati igrace, a vec na drugom stolu su mi random razbacana imena pa kad ih pokusam sloziti na drugom stolu mi se onda sve poremeti. Znam da je netko imao slican problem pa neznam jel ga rijesio, anyway; help!!

Jesu li ti namjesteni prefered seat? Mora biti namjesteno i na PSu i na HEMu.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Da ali meni je namjesteno na starsima za 9 man da sam onajh dolje u sredini a na Hemu su brojke. Jel bi onda ja trebao staviti tamo broj 5 (kad gledamo od onih zetona) ili je to neki drugi broj..?

00

614

Re: Opčenita pitanja za HM

http://faq.holdemmanager.com/questions/ … oker+Stars

probaj ovo

Zadnji popravljao Bile (20-09-2011 15:14:18)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ok mislim da sam uspio, thnx!

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Chainvkci napisao:

Da ali meni je namjesteno na starsima za 9 man da sam onajh dolje u sredini a na Hemu su brojke. Jel bi onda ja trebao staviti tamo broj 5 (kad gledamo od onih zetona) ili je to neki drugi broj..?

gledas mjesta u smjeru kazaljki na satu...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

imam problem sa HM....sve mi registrira uredu..ali kada otvorim graf od sit n goa prikazuje mi samo one turnire gdje nisam usao u ITM..a tamo gdje sam usao ITM, njih mi registrira kao da nisu dovrseni????

00

618

Re: Opčenita pitanja za HM

BuffaloBill44 napisao:

imam problem sa HM....sve mi registrira uredu..ali kada otvorim graf od sit n goa prikazuje mi samo one turnire gdje nisam usao u ITM..a tamo gdje sam usao ITM, njih mi registrira kao da nisu dovrseni????

I mene to zeza pa upisujem rucno.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

I mene to zeza pa upisujem rucno.

kako rucno??

00

620

Re: Opčenita pitanja za HM

Kao prvo moras znati kako si zavrsio svaki od tih incomplete. Mozes zatraziti od PS tournament history ili pogledas zadnji hand s turnira i vidis koji si bio.
Onda pod data view 2 puta kliknes na turnir i u donjem dijelu prozora (result details) upises mjesto,osvojeni iznos i obavezno stavi kvacicu na "is player finished",save i to je to. I tako za svaki turnir. Mozda postoji neki laksi nacin,ali ja znam samo ovako.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

621

Re: Opčenita pitanja za HM

Instalirao sam novi update i vise nema incompletanih turnira.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

622

Re: Opčenita pitanja za HM

Od kada sam radio novi update nove verzije HM, HUD mi ne radi na starsima, i ne samo to nego ne mogu ni da importujem ruke koje sam odigrao. Jednostavno ne vidi ni jednu ruku sa Starsa. Na IPoker mrezi sve radi perfektno a na starsima ne. Sta bi moglo biti problem?

00

623

Re: Opčenita pitanja za HM

Nemogu attachat playera za alias u alias managementu tj ne mogu se uopće pronaći  roll
Igram na titan pokeru.
Edit:
Ne importa mi handove, javlja error
http://img849.imageshack.us/img849/6213/unledpls.png

Zadnji popravljao koste (27-09-2011 01:32:23)

00

624

Re: Opčenita pitanja za HM

Imali resenja za ove stvari?

00

625

Re: Opčenita pitanja za HM

U nadi da cu naci nekih 3000+ ruku sa Starsa uradio sam Import sa HM tako sto sam selektovao celu C particiju gde su svi Poker klijenti. Posle 3 sata rada evo sta mi je izbacio:

Imported 29708 files
Hands Imported:131
Duplicate hands:1053018
Import Errors:205!!!
Incomplete hands:109929

Dakle nema tih ruku. Da li nije problem sa PokerStarsom, ima li kod njih neka opcija da ne salju hand histori, ili tako nesto??
Probao sam i sa onim kvadraticem,  kada ga povucem na sto na kom igram Table manager ga registruje ali ne ucitava nikakve podatke sa njega!??

00