Tema: HUD problem

Pozdrav!

Koristim holdem manager i trenutno igram na William Hillu (ipoker). Danas mi se WH klijent updejto i više mi ne pokazuje statse na stolovima. Table manager očita sve stolove za kojima sjedim ali ne pokazuje statse. Kad pokrenem "active players details window", tamo mogu vidjeti statove igrača koji sjede samnom za stolom. Ima li netko ideju što da napravim?

Hvala!

00

Re: HUD problem

anybody?

00

Re: HUD problem

Probaj odvuči crveni kvadratić na pripadajući stol. Ako niti to ne radi, probaj updateat HEM.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: HUD problem

Probaj vidjet da ne sjedaš na fast stolove. Na nekim sitovima HUD ne radi na fast stolovima, a sve se updatea normalno

Online poker spašava živote.
00

Re: HUD problem

Ico424 napisao:

Probaj vidjet da ne sjedaš na fast stolove. Na nekim sitovima HUD ne radi na fast stolovima, a sve se updatea normalno

This.

00

6

Re: HUD problem

I meni nije radio na fast stolovima,ali nakon updejta sve radi ok...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: HUD problem

Prije ovog updejta klijenta je radio na svim stolovima bez problema. Probao sam sad i na fast i na obične, ne radi nigdje. Mal čitam po forumu pokerstrategy i vidim da se i tamo žale. Jel moguće da su ukinuli podršku za HUD?

00

Re: HUD problem

Downgradeaj ga na verziju koju si koristio prije.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: HUD problem

Rear_Admiral napisao:

Downgradeaj ga na verziju koju si koristio prije.

Jel to moguće?

00

10

Re: HUD problem

ovako, meni isto takav problem danas na WH, koristim krekanu verziju i mislio sam da je danas došao napokon taj dan da kupim HM jer stalno odgađam.

uđeš na stolove i pokreneš auto import, i onda dolje pokraj sata na kompu imaš onaj mali znak od HM-a, otvori ti se prozor u kojem ti ima izlistano stolovi koji su ti pokrenuti, klikneš na table finder gore u tom prozoru, povučeš crveni kvadratić na stol i onda stisneš u tom prozoru dupli klik na ime tog stola na koje si odvukao i radit će ti. ne smiješ se samo zajebat pa na krivi stol odvuć kvadratić pa ti statsi od igrača sa drugog stola prikazuje pa kao ja danas skoro stack spušiš zbog al eto, na greškama se uči...

00

Re: HUD problem

shacal napisao:

ovako, meni isto takav problem danas na WH, koristim krekanu verziju i mislio sam da je danas došao napokon taj dan da kupim HM jer stalno odgađam.

uđeš na stolove i pokreneš auto import, i onda dolje pokraj sata na kompu imaš onaj mali znak od HM-a, otvori ti se prozor u kojem ti ima izlistano stolovi koji su ti pokrenuti, klikneš na table finder gore u tom prozoru, povučeš crveni kvadratić na stol i onda stisneš u tom prozoru dupli klik na ime tog stola na koje si odvukao i radit će ti. ne smiješ se samo zajebat pa na krivi stol odvuć kvadratić pa ti statsi od igrača sa drugog stola prikazuje pa kao ja danas skoro stack spušiš zbog al eto, na greškama se uči...

Radi, hvala!

00

12

Re: HUD problem

jel isto krekana verzija krkinho?

00

Re: HUD problem

Da!

00

14

Re: HUD problem

10