Re: BOZE DRAGI

ajmo meč organizirat... ajmo croman19 moras to prihvatit

00

Re: BOZE DRAGI

branislav napisao:

ajmo meč organizirat... ajmo croman19 moras to prihvatit

prvo cemo gospodine branislave ti i ja baciti hu sa nekim sidebetovima, a onda cu sa gospodinom cromenom igrati.

never argue with an idiot. they drag you down to their level and beat you with experience
40

28

Re: BOZE DRAGI

branislav napisao:

ajmo croman19 moras to prihvatit

Lako tuđim kurcem po koprivi mlatit..


p.s. fishboon izađi malo u susret cromanu, nije valjda da ne zelis odmjerit snage sa najboljim hrv igracem?  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
41

Re: BOZE DRAGI

ovo ce biti zanimljiv okrsaj...  smile  smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BOZE DRAGI

1fishboon napisao:
croman19 napisao:

Fishboon znam da ne igras sad te limite al bil odigro neki hu na nl100,4 stola,10k ruku
Side bet- 1500$ sa svake strane

mozemo igrat 1 ili 2 stola nl400 radje, ispod nebi isa. i neda mi se nekih 10k ruku igrati to ce se oduziti.Do 2,5k ruku u par sessiona bi se mogli dogovoriti. Sidebet bi radje 3k svak. Mozemo pravila uzet od isildur superstar showdown-a i to sve nakon nove godine tek do tad iman obaveza.

Onda se javi poslije nove godine

00

31

Re: BOZE DRAGI

Ništa od ovoga neće biti.

00

Re: BOZE DRAGI

izgleda da se fishbone ukakao

30

33

Re: BOZE DRAGI

Daleko od toga da bi ja puno rađe pratio croman vs fishboone ali @branislav zasto ti ne prhvatis HU sa fishboonom?? koliko sam shvatio imas otvorenu ponudu na koju si se oglusio ali tu i dalje provociras covijeka i bahatis se bez pokrica..

when you feel like quitting think about why you started..
40

Re: BOZE DRAGI

ja nisam pokerpro ko ovi tu iz tima... tek sam sad shvatio kolko sam loš i da moram učit još puno... ali neki od ovih koji rade na desetke tisuća dolara bi mogao prihvatit izazov... npr. ti frajeru

00

35

Re: BOZE DRAGI

http://forgifs.com/gallery/d/133218-2/Boxer_roadragers.gif

70

Re: BOZE DRAGI

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile   esco care

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: BOZE DRAGI

branislav napisao:

ja nisam pokerpro ko ovi tu iz tima... tek sam sad shvatio kolko sam loš i da moram učit još puno... ali neki od ovih koji rade na desetke tisuća dolara bi mogao prihvatit izazov... npr. ti frajeru

Gospodine branislave, nerazumijem? Ne stojite onda iza svoje izjave sa pocetka ove teme, ipak za onakvu izjavu sigurno morate imati dobro znanje pokera, jer ipak ste me optuzili da sam donk svjetske klase ili "we look at things different" pa vjerojatno ako sam donk svjetske klase cete vecinom vremena me pobjedivati u HU okrsaju, pa nerazumijem zasto nezelite uzeti easy money ?

never argue with an idiot. they drag you down to their level and beat you with experience
40

Re: BOZE DRAGI

ja sam također donk i probao sam igrat 55 dol sng i rikno skoro svaki put, a ti si donk koji još nije riknuo ali je na dobrom putu

30

Re: BOZE DRAGI

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-j/ba/ac/bb/443.gif

I'm so broke, I can't even pay attention.
40

Re: BOZE DRAGI

ajmo moderatori... ovo zaslužuje ban... ovakva diskriminacija... nije bitno jel jesam ili nisam al ovo treba sankcionirat

04

Re: BOZE DRAGI

branislav napisao:

lodr1911 teraj se u kurac bezobrazni

I ovo zasluzuje ban..

Al nebitno..

Jer nitko nemoze bannat Chuck Norrisa..

I'm so broke, I can't even pay attention.
40

42

Re: BOZE DRAGI

kakav mrtvi ban? sto god ti chuck attack kaze to je blagoslov i iznimna cast sto se bas tebi obraca.

40

Re: BOZE DRAGI

4ladX napisao:

kakav mrtvi ban? sto god ti chuck attack kaze to je blagoslov i iznimna cast sto se bas tebi obraca.

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-j/ba/ac/bc/chuck-norris-approves.gif

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

44

Re: BOZE DRAGI

Prestanite sa vrijeđanjima ili zatvaram temu. Branislav imaš opomenu.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: BOZE DRAGI

4ladX napisao:

http://forgifs.com/gallery/d/133218-2/Boxer_roadragers.gif

esco ti si moj idol
haha kako ih je razbaca

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
10

Re: BOZE DRAGI

ispričavam se

04

Re: BOZE DRAGI

Evo samo da pokazem kako ptr totalno krivo prati i nevalja nista

Zadnji popravljao 1fishboon (03-10-2011 22:47:05)

never argue with an idiot. they drag you down to their level and beat you with experience
10

Re: BOZE DRAGI

molim gospona da stavi graf zadnja 3 dana

11

Re: BOZE DRAGI

prestalo curenje fishboon?

00

Re: BOZE DRAGI

banajte ovog klauna, sta tebe boli k di tko igra, sta igra i jel ima downswing.
fishboon sve najbolje za stolovima

30