626

Re: Opčenita pitanja za HM

durrrko napisao:

Dakle nema tih ruku. Da li nije problem sa PokerStarsom, ima li kod njih neka opcija da ne salju hand histori, ili tako nesto??
Probao sam i sa onim kvadraticem,  kada ga povucem na sto na kom igram Table manager ga registruje ali ne ucitava nikakve podatke sa njega!??

Pogledaj jel ti starsi snimaju hand history. Po defaultu je da ne snimaju. I meni se to dogodilo da mi hem ništa nije pokazivao i pogledam a ono uopće nema ruku da ih unese jer nisam odabrao da mi se snimaju handovi.  hmm

00

627

Re: Opčenita pitanja za HM

A evo i mene nešto zanima. Jel postoji u hemu način da si pustim dio sng turnira? U replayeru ima opcija da se samo hand po hand reprizira. Tj ja nisam našao ako postoji opcija i da se više handova reprizira (20-30 handova za redom).

Konkretno bih htio malo pregledavati svoju HU igru i neke situacije, a ovako hand po hand je dosta zamorno.

00

628

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam krekanu verziju HM, dok igram cash stolove normalne brzine na starsima, statsi se sami pojave na stolu, a kad idem igrat sng i mtt svaki put moram sam stavljat crveni kvadratić da bi vidio statse, a pošto igram desetak stolova to mi je nezgodno, jel postoji neko rješenje (neki update ili sl.) da mi se statsi sami pojave na stolu kod sng ? hvala

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

629

Re: Opčenita pitanja za HM

ksakaa napisao:

Imam krekanu verziju HM, dok igram cash stolove normalne brzine na starsima, statsi se sami pojave na stolu, a kad idem igrat sng i mtt svaki put moram sam stavljat crveni kvadratić da bi vidio statse, a pošto igram desetak stolova to mi je nezgodno, jel postoji neko rješenje (neki update ili sl.) da mi se statsi sami pojave na stolu kod sng ? hvala

Ja sam taj problem imao na Nordici i kad sam updejtao HEM rijesilo se...pa probaj updejtat HEM...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

630

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:
ksakaa napisao:

Imam krekanu verziju HM, dok igram cash stolove normalne brzine na starsima, statsi se sami pojave na stolu, a kad idem igrat sng i mtt svaki put moram sam stavljat crveni kvadratić da bi vidio statse, a pošto igram desetak stolova to mi je nezgodno, jel postoji neko rješenje (neki update ili sl.) da mi se statsi sami pojave na stolu kod sng ? hvala

Ja sam taj problem imao na Nordici i kad sam updejtao HEM rijesilo se...pa probaj updejtat HEM...

kod mene je 1.11.0 verzija kako update napraviti ?

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

631

Re: Opčenita pitanja za HM

Odes na njihovu stranicu,skines najnoviji update (mislim da je 1.12. ili tako nešto),pokrenes,next,next,finish i to je to.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

632

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

Odes na njihovu stranicu,skines najnoviji update (mislim da je 1.12. ili tako nešto),pokrenes,next,next,finish i to je to.

Neznam bas da mozes update-at crackiranu verziju!?

00

633

Re: Opčenita pitanja za HM

Oups!!! Jebo me pas ako sam skuzio da je krekana verzija...probaj,ako ne ide jbg...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

634

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne ide...u tome i jest fora wink

00

635

Re: Opčenita pitanja za HM

Možeš updeatat jedino tako da izbrišeš hem, skineš ga ponovno sa stranice(kad skineš tad je već updeatana na zadnju verziju) i ponovno ga instaliraš i krekiraš

00

636

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam ja pitanje.Nabavio sam HEM key i sad ne kužim šta moram instalirat i gdje da ukucam taj code? Ljakse sam za to,nemrem ni trial verziju namjestit jebe me onaj postgre SQL...dajte pomozite malo

00

637

Re: Opčenita pitanja za HM

madafaka napisao:

Imam ja pitanje.Nabavio sam HEM key i sad ne kužim šta moram instalirat i gdje da ukucam taj code? Ljakse sam za to,nemrem ni trial verziju namjestit jebe me onaj postgre SQL...dajte pomozite malo

Najbolje ti je nanovo instalirati cijeli hem,ali ako si prije imao trial ili neku krekanu verziju moguce da ce te zezati. Skini si revo uninstaller jer ovo smece od win uninstalla ne radi svoj posao bas najbolje,pa s revom makni stari hem i stavi novi...barem je meni tako bilo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

638

Re: Opčenita pitanja za HM

Pitanje? Dali Vam na fast stilovima na psu pokazuje HUD?

Online poker spašava živote.
00

639

Re: Opčenita pitanja za HM

Ico424 napisao:

Pitanje? Dali Vam na fast stilovima na psu pokazuje HUD?

Updejtaj HEM. I meni nije bilo huda na fast stolovima,pa je updejt rijesio problem.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

640

Re: Opčenita pitanja za HM

e jbg. Imas sn za podijeliti big_smile

Online poker spašava živote.
00

641

Re: Opčenita pitanja za HM

Ico424 napisao:

Pitanje? Dali Vam na fast stilovima na psu pokazuje HUD?

http://i.imgur.com/4aQS5.jpg

50

642

Re: Opčenita pitanja za HM

4ladX napisao:
Ico424 napisao:

Pitanje? Dali Vam na fast stilovima na psu pokazuje HUD?

http://i.imgur.com/4aQS5.jpg

prevelik mu je foldto3bet, al ne izgleda tako agresivan, any comments?

00

643

Re: Opčenita pitanja za HM

poker face obv.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

.Imam crackani HEM. Na grafu mi pokazuje ukupni iznos koji sa potrošio na MTT buy-in ali mi ne pokazuje kad sam bio ITM.

Zadnji popravljao ivica5261 (06-10-2011 00:00:24)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

di se namisti u holdem manageru da mi nije buy in za svaki turnir 11€

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

Re: Opčenita pitanja za HM

nasa san pod settings tourney buy in

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

647

Re: Opčenita pitanja za HM

zanima me za merge..ono kad se stavi da se cuva hand history na 30 dana..dal to znaci da ce se nakon toga obrisati??

il ce te ruke ostat u HEM-u?? u onoj njegovoj arhivi??

thx

00

648

Re: Opčenita pitanja za HM

Čim HEM učita ruke, automatski ih briše i stavlja u svoju arhivu.

00

649

Re: Opčenita pitanja za HM

na starsu, na fast stolovima mi ne prikazuje hud. jel zna netko u čemu je problem?

00

650

Re: Opčenita pitanja za HM

Par postova iznad.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00