26

Re: OGLAS

lanushka napisao:

Slika keramičkih pločica na podu (koliko me sjećanje služi) drmarac se bavio keramikom. Sn počinje na m tako da je preočito, i još tlači ekipu na forumu.

Mislim da sada ima curu  wink

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: OGLAS

matan napisao:

ja vasu igru ne kritiziram ni ne hvalim pa nemojte niti vi moju..

mislim da je cijela funkcija ovog foruma da si medusobno  kritiziramo igru (dobronamjerno)
i tako napredujemo wink

00

28

Re: OGLAS

30

Re: OGLAS

haha to mandza udri smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: OGLAS

Zavidno stanje i play moneya! GG

EDIT: Mandza seljacino!  big_smile

00

31

Re: OGLAS

baš si sik čuljak  lol

00

32

Re: OGLAS

jebote ekipa se tu kladi jeli ja stvarno igram ovo ili se samo zajebavam u 500 dolarijusa, niste normalni smile

00

33

Re: OGLAS

Jesi ti Matko Troglić?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

34

Re: OGLAS

hoćemo li onda dobit sn od gospodina alina?

00

35

Re: OGLAS

dfable napisao:

Jesi ti Matko Troglić?

blizu si, ime znas smile

00

36

Re: OGLAS

Pwned.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

37

Re: OGLAS

http://i43.tinypic.com/2dt4rd.png

o da o da give it to me baby

00

38

Re: OGLAS

kakav osjecaj kad na 3-6 dodje fanat na zadnjoj karti a ja imam kralja i desetku a on dva asa a dole as kraljica i mala UFFF

00

Re: OGLAS

kenta = ???
fanat = ???
aj da ne googlam kaj ti je to?

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

40

Re: OGLAS

aj nemoj me zezat da neznas sta je kenta. fanat je decko samo nevolim ga ja tako zvat jer mi zvuci pederski haha

00

41

Re: OGLAS

ja sam dizo prije flopa a on me zavrnio i ja sam mu dao kol, i na flopu sam mu dao kol, na cetvtroj on je ček i ja ček i na zadnjoj on je igro vise od pota, preterano puno je igro i ja sam mu igro olin, i on je bio nesiguran ali mi je dao kol.

00

42

Re: OGLAS

matan napisao:

ja sam dizo prije flopa a on me zavrnio i ja sam mu dao kol, i na flopu sam mu dao kol, na cetvtroj on je ček i ja ček i na zadnjoj on je igro vise od pota, preterano puno je igro i ja sam mu igro olin, i on je bio nesiguran ali mi je dao kol.

Dragan Galic, pwned!

00

Re: OGLAS

Dragan bi napisao dadnio a ne dao heheh

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: OGLAS

Zašto su ti ova dva cashiera različita(jedan sa dolarima, a drugi sa dolarima i eurima)?
Isto kao i pozadina...  roll

http://www.mmstaking.com/
00

Re: OGLAS

FYP

matan napisao:

ja sam dizo prije flopa a on me zavrnio i ja sam mu DADNIO kol, i na flopu sam mu DADNIO kol, na cetvtroj on je ček i ja ček i na zadnjoj on je igro vise od pota, preterano puno je igro i ja sam mu DADNIO olin, i on je bio nesiguran ali mi je DADNIO kol.

@misko -  Matan je ocito kad je vidio da ga ide i kad je bio na 2k otvorio racun i u eurima kao i svaki normalan internacionalni igrač, samo me jebe zašto je marcove pločice maknio s pozadine

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: OGLAS

http://img266.imageshack.us/img266/3211/rollcj.jpg

Dopizdio mi vise mikro limite igrat i ja šta ću prvo 2k husng i dobijem i onda se na petaku uduplam na cenera..

i.......onda je svizac zamotao čokoladu

Zadnji popravljao lanushka (27-10-2011 22:25:16)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
20

Re: OGLAS

zaboravilo si sakrit FPP da ne bude sumnjivo xD

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: OGLAS

jebi ti to...mi vec 5 dana pricamo samo o njemu

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: OGLAS

pa ne trošim ih sakupljam tri milje za porsche...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: OGLAS

ToldYtoFold napisao:

jebi ti to...mi vec 5 dana pricamo samo o njemu

a kad nas siluje sa temama.. nek ima jednu gdje će postavljat ruke i grafove.. ovo je nepotrebno

00