Tema: PokerPro škola trikova

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/trikovi-button2.png

Pripremili smo Vam još jedno iznenađenje - svakog utorka moći ćete naučiti novi poker trik!

00

2

Re: PokerPro škola trikova

ko je to na videu? svaka cast, ko ce docekat sad utorak big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: PokerPro škola trikova

0:43 , sooo cool do sada san to vidija samo na uvodu u crtić laky lucka ..
A ko je ovaj dobrocudni metalac ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

4

Re: PokerPro škola trikova

ja znam onaj trik na 0:12 tj svatko ga zna tko se  barem malo se družio s čipovima  big_smile

00

Re: PokerPro škola trikova

koste napisao:

ja znam onaj trik na 0:12 tj svatko ga zna tko se  barem malo se družio s čipovima  big_smile

Treba početi od jednostavnih.

00

6

Re: PokerPro škola trikova

naravno ali nikako da mi uspije ono kad 2 hrpice čipova složimo u jednu,nadam se da če to biti među prvim epizodama

00

7

Re: PokerPro škola trikova

hmmm ne treba vijerovati tom liku za poker stolu big_smile ... šala -  super projekt volio bih naučiti par fora pogoto sa Chipovima , ali ima li ono neke fore za nas koji igraju mišem - savladao sam ono kada uzmeš miš i vrtiš ga oko glave i onda u zid opališ (ako ima kabl) ima li neka fora za bezične miševe ? big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: PokerPro škola trikova

koste napisao:

naravno ali nikako da mi uspije ono kad 2 hrpice čipova složimo u jednu,nadam se da če to biti među prvim epizodama

I meni je trebalo vremena, ali samo vježba je bitna i dođe samo od sebe.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PokerPro škola trikova

Pozdrav svima, drago mi je da vam se sviđa ideja  ... evo ako nekoga zanima ja sam ovaj lik na videu  cool   wink

dakle, kako što već znate, počet ćemo od utroka ... prvo ćemo napraviti 3 epizode trikova s kartama, a zatim 3 s čipovima, pa opet karte, pa opet čipovi i tako dalje ... u svakoj epizodi jedan trik, kako ga najlakše naučit te neki savjeti oko toga ...

naravno ako imate bilo kakvih pitanja slobodno se obratite ili ako netko ima neki pokret koji je negdje vidio a želio se naučit može nam javiti pa ćemo vidjeti što se da oko toga napravit ... za sad radimo po planu, 3 epizode s kartama , 3 s čipovima s time da  počinjemo od najjednostavnijih prema težima ... i kasnije najteže ali i najcool za one koji će vježbat redovito ,,

i samo da napomenem - naravno da je potrebno puno vježbat, jer ništa ne dolazi samo od sebe pa tako je i ovdje, ali se isplati  wink

eto, drago mi je da ima zainteresiranih  smile  nabavite špil i počinjemo u utorak s kartama  big_smile   big_smile   big_smile

Pozdrav sima  smile

00

10

Re: PokerPro škola trikova

superiška  big_smile

00

11

Re: PokerPro škola trikova

I like it  smile

00

Re: PokerPro škola trikova

bravo... pohvale

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

13

Re: PokerPro škola trikova

E jel dosao jucer novi trik
nemrem ga nigdje naci?

00

14

Re: PokerPro škola trikova

Došao: http://www.pokerpro.com.hr/vijesti/127- … karte.html

00

15

Re: PokerPro škola trikova

hvala

00