Tema: Da se ne zaboravi

http://img5.imageshack.us/img5/1689/vukovarsvijeca600y.jpg

120

Re: Da se ne zaboravi

"Svijećica"  +1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Da se ne zaboravi

sjetimo se na danasnji dan i laznih branitelja, laznih invalida domovinskog rata, sjetimo se laznih umirovljenika, sjetimo se "generala" sa 15 godina, sjetimo se ljudi koji su doveli do pada Vukovara i ostalih mjetsa, sjetimo se franje tudmana, sjetimo se gojka suska, sjetimo se glavasa, sjetimo se tih ljudi koji su unistili i prodali ovu drzavu, takoder nemojmo zaboraviti ljude koji su profitirali od rata i vlastitog naroda, sjetimo se zeljka keruma, ljube cesica rojsa, stipe gabrica, raznih zderica, zagorca, cermaka.. ne zaboravimo VUKOVAR, ali nemojmo ni njih zaboraviti

luđa
81

Re: Da se ne zaboravi

...iz krvi i bola niknut će cvijeće i nikada narod zaboravit neće... nikad zaboraviti, nikad oprostiti!!!

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
20

Re: Da se ne zaboravi

http://www.youtube.com/watch?v=R9xDHTKmS9g&feature=share

20

Re: Da se ne zaboravi

30

7

Re: Da se ne zaboravi

20

8

Re: Da se ne zaboravi

when you feel like quitting think about why you started..
40

Re: Da se ne zaboravi

"Dovedite mi te crnokošuljaše i ustaše da vidim tko su ti ljudi koji su držali Vukovar mjesecima i sprečavali naše prodore, gdje je njihovo naoružanje i kakvo je?“, bjesnio je sredinom studenoga 1991. jedan pukovnik iz sastava Novosadskog korpusa koji je među prvima okupirao Vukovar. Kad je vidio branitelje Vukovara s Trpinjske ceste i Mitnice obučene više u civilnu odjeću nego vojnu, s puškama M-48, tzv. tandžarama, okrenuo se svojim vojnicima i među ostalim im rekao: “I vi ste mi neka vojska, vi ste pičke, pogledajte ove jadnike kako izgledaju, ali sam siguran da imam takve vojnike kao što su oni, do Zagreba bih došao za tri dana.“
Neka im je slava vječna! Počivali u miru

20

10

Re: Da se ne zaboravi

sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

11

Re: Da se ne zaboravi

Mislim da bi svatko trebao barem posjetiti Vukovar u svom životu da vidi kakve strahote su sposobne napraviti bolesne glave... Da se ne zaboravi!

30

12

Re: Da se ne zaboravi

JEDNA SUZA JOŠ KLIZI NIZ OBRAZE
DOK STOJIM UZ DUNAV, A SJEĆANJA PROLAZE!

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

13

Re: Da se ne zaboravi

http://www.forum.hr/showthread.php?t=93969&page=30
scrollajte dolje do postova korisnika casio koji priča kako je preživio zadnje dane vukovara, pogledajte i ostatak teme ako hoćete ima odličnih postova.

ST_Mangup napisao:

sjetimo se franje tudmana, sjetimo se gojka suska sjetimo se zeljka keruma, ljube cesica rojsa, stipe gabrica, raznih zderica, zagorca, cermaka.

Rodio sam se 90-te tako da osobno nisam proživio ta vremena, bar ne svijesno. I velika večina onoga što mi je servirano je o zločinima sa Srbske strane, no želio bi nešto naučiti i o onima s naše tj o Tuđmanu i kompaniji, par puta sam naišao na postove o tome kak ga se okrivljuje za rat(ne kao i Miloševića ali opet ratni zločinac).

00

Re: Da se ne zaboravi

Kralju aj se ostavi povijesti molim te

00

Re: Da se ne zaboravi

Chainvkci napisao:

Kralju aj se ostavi povijesti molim te

jel nesto krivo rekao?

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
20

Re: Da se ne zaboravi

Pa reci nesto tipa: citao sam par postova o tome kako okrivljuju tuđmana i kompaniju za rat je ravno totalnoj gluposti, pa na Internetu barem svakakvooga sranja ima na pretek.. A drugo ako je ova tema o Vukovaru i sjecanju na Vukovar nek onda odjebe s takvim postovima.. Osim ako ne misli da je toga dana oslobođen Vukovar.

Zadnji popravljao Chainvkci (20-11-2011 23:21:35)

22

Re: Da se ne zaboravi

Chainvkci napisao:

Pa reci nesto tipa: citao sam par postova o tome kako okrivljuju tuđmana i kompaniju za rat je ravno totalnoj gluposti, pa na Internetu barem svakakvooga sranja ima na pretek.. A drugo ako je ova tema o Vukovaru i sjecanju na Vukovar nek onda odjebe s takvim postovima.. Osim ako ne misli da je toga dana oslobođen Vukovar.

?????' koji faking internet???'
pa samo san napisa da se uz vukovar sjetimo i ovih degenrika zbog kojih danas jedemo govna kopamo kontenjere jebemo se za boce i vrh psola je zastitar za 1690 kn....
stoka sitnog zuba

luđa
12

Re: Da se ne zaboravi

Jel ti vidis koja je tema ovdje, dakle sjecanje na Vukovar, a ne privatizacija, Kerum ili sta ti ja znam. Pisi sto god hoces i gdje god hoce, to me nezanima ali ovo sigurno nije mjesto.

00

Re: Da se ne zaboravi

Chainvkci napisao:

Jel ti vidis koja je tema ovdje, dakle sjecanje na Vukovar, a ne privatizacija, Kerum ili sta ti ja znam. Pisi sto god hoces i gdje god hoce, to me nezanima ali ovo sigurno nije mjesto.

1ma duge su sve ovo teme na kraju bi zavrsili na thopsonu i ceci hajduku i dinamo.. tako da EOD i sritno za stoliviN

luđa
00

20

Re: Da se ne zaboravi

ST_Mangup napisao:
Chainvkci napisao:

Pa reci nesto tipa: citao sam par postova o tome kako okrivljuju tuđmana i kompaniju za rat je ravno totalnoj gluposti, pa na Internetu barem svakakvooga sranja ima na pretek.. A drugo ako je ova tema o Vukovaru i sjecanju na Vukovar nek onda odjebe s takvim postovima.. Osim ako ne misli da je toga dana oslobođen Vukovar.

?????' koji faking internet???'
pa samo san napisa da se uz vukovar sjetimo i ovih degenrika zbog kojih danas jedemo govna kopamo kontenjere jebemo se za boce i vrh psola je zastitar za 1690 kn....
stoka sitnog zuba

lol
tija bi svašta napisat al neću jer tema nije takva

When you got nothing, you got nothing to lose
00

21

Re: Da se ne zaboravi

mad

00