Tema: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … twZcQlCQaY

Pretpostavljam da je puno love u pitanju i mislim da je elky imao dosta vremena da običan direkt nauči jer ovo plesanje rukama je preloše.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (23-11-2011 13:56:09)

10

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Uzima zalet čovjek da bolje sjedne udarac big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

vidi se da se lax bavija s ovin, al baza je mec  big_smile
koliki su oddovi bili?

luđa
00

4

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

lol  zakon

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

show... koja dva high kicka, boli glava

Like taking candy from the baby...
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

smijurija

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Ovaj zadnji high kick je kao da ga draga nogom po glavi. Al dobro ovaj Lex se borio solidno.

club  heart  diamond  spade
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Fora match:) Dendra( lik koji je vec tu imao bet "platinum na NL2 u mj dana") i ja smo bacili challenge, iduce godine(ne znamo datum) cemo slozit fajt 5 rundi x 5 min(ako prezivimo) po K-1 pravilima. Datum i mjesto se jos ne zna al bit ce lom vjerujem posto smo obojica u odlicnoj formi od 10 i vise sati pred kompom svaki dan.

Zadnji popravljao MasaKrisT (23-11-2011 17:01:50)

10

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

hahahaha treba organizirat neki k1 event pokerasa s foruma,idealno bi bilo 8 ili 16ljudi,vrtila bi se golema lova svaki mec na ilegalnoj kladionici big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
01

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

sick idea!

00

11

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Toooooo Masa  big_smile a pod iducu godinu nadam se da mislis sijecanj/veljacu i da ces sve dokumentirat i ofc uploudat na forum

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

MasaKrisT napisao:

Fora match:) Dendra( lik koji je vec tu imao bet "platinum na NL2 u mj dana") i ja smo bacili challenge, iduce godine(ne znamo datum) cemo slozit fajt 5 rundi x 5 min(ako prezivimo) po K-1 pravilima. Datum i mjesto se jos ne zna al bit ce lom vjerujem posto smo obojica u odlicnoj formi od 10 i vise sati pred kompom svaki dan.

heh fora smile

mogo bi i ja s nekim ak je još neko zainteresiran big_smile

10

13

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

lol  jos ce se cijeli forum isprebijat međusobno kako je krenulo  big_smile

Iz znatizelje @Masa, kako bi taj match trebao izgedat sto se organizacije tice? sta ima neki box klub sa ringom gdje se moze doc ili?

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

ak ne bude zainteresiranih jednostavno platimo headachu ili lucky riveru da se prijave i bum odjednom 90% foruma se prijavi big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Malo cemo se organizirati sad ,vidjeti gdje sta i kako, mislim da nije bas lako dobiti opremu + prostor. Dogovor je da se ja borim sa "kacigom" na glavi, kako bi zastitio usta posto je jedno pucanje usne vrlo vjerojatno kraj sviranja trube koju vec 10 godina sviram, on ce  nositi ako zeli.
Imamo frendove koji treniraju u Osijeku i Zagrebu, pa bi vjerojatno za neku lovu rjesili ring na tih pola sata i sudca. (takodjer i u pz ima dvorana pa cemo se i tu raspitati)
Snimalo bi se ofkors, mozda i livestream nabacit.
Kazem samo ne znam koliko su rigorozni u tim dvoranama, ne vjerujem bas da daju ring bilo kome da se ubija pod njihovim krovom. Datum zbilja ne znamo posto smo rekli da ili se necemo pripremati uopce( vjerojatno raniji datum) ili cemo se poceti pripremati isti dan(kasniji datum). To je sve za sada ideja i u povojima, ali ako se poklope neke stvari(prostor,organizacija)odrzat ce se svakako.

Zadnji popravljao MasaKrisT (23-11-2011 17:47:50)

00

16

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

kak ces zastiti usta kacigom..

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

17

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Bora tajter napisao:

mogo bi i ja s nekim ak je još neko zainteresiran big_smile

pazi da ti se stvarno ne ostvari zelja, naime imamo tu na forumu jednog koji je bio drugi u hrvatskoj u kickboxingu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

milac napisao:

kak ces zastiti usta kacigom..

Nešto tipa ovog, naravno neće biti fora ako sad cijelu glavu zatvorim, nebi bilo fer, samo da zatvori sto vise podrucje oko usana kako nebi saka mogla sjesti direkt i pocjepati ih, ali nesto cemo smisliti, taj dio oko usta je jedini i najveci rizik. Pokusat cemo nesto izvesti, nije da se borimo sutra za milju eura, ipak je ostatak zivota na prvom mjestu:D
http://www.hssb.hr/my_documents/my_pictures/DSCF4416mala.jpg


a mozda i ne bude tako strasno sve skupa pa budem nosio normalnu kacigu, pitanje jesmo sposobni uopce pogodit sakama jedan drugog u glavu:D

Zadnji popravljao MasaKrisT (23-11-2011 18:31:38)

00

19

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

lol 5 rundi po 5min pa nakon 10min max necete moc ruke drzat gore

00

20

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

ahahaha ma to ce bit lom, suze mi idu na oci od smijeha :DDDD ovo za drzanje ruku sam vec cuo, pa sam vec reko karlu da bi mogli napravit neki side bet da dokazem suprotno, tj da se moze odradit tih 5 rundi s podignutim rukama - jer sam jel tvrdoglavi kreten koji ce tak sta probat napravit iz inata big_smile

a kako god okrenem nadam se da cu ga polomit i pobjedit s KO/TKO u prvoj rundi :PPPP nisam bio u "ozbiljnoj" tuci preko 10 godina, zamahnuo rukom isto tolko, tak da, ahahaha, a forma je neupitna, umorim se dok hodam od kuce do poste (15ak min xDD), ugl razradit cemo jos detalje oko meca big_smile

00

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

rofl, 5x5min nema sanse. Nema ni 5x3. Enivej zainteresiran sam za ovako nesto, moze i K1, moze i MMA pravila.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
20

22

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

big_smile  hehe   5x5 min sa  podignutim gardom bez ikakve pripreme ...  boksacki amaterski mecevi idu na 3 runde po 3 min i jedva izdrzis, a ne ovo.. dobra ideja za neki meeting da se prijateljski tamburamo  smile

Zadnji popravljao Bebach (23-11-2011 19:42:12)

00

23

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

Ovo pricanje o borbama  je i mene sad malo zaintrigiralo nazalost  big_smile .. a ono kad se malo zamislis mislim da bi svaki muskarac bar jednom u zivotu trebao uc u ring.
ugl ako ima netko iz Rijeke ili okolice zainteresiran za nesto sl. mogli bi popricat, ali trazim borca svoje kategorije (u prijevodu pičkicu), ja sam visok (tj. nizak) 174 sa 74 kg  cool i manje vise van forme.

p.s. molim boga da se nitko ne javi  lol

when you feel like quitting think about why you started..
00

24

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

nekak 5x5 lijepo zvuci tongue ak onaj tamo cain velasquez moze ko zivotinja drzat tempo sa svojih 500kila, e pa onda tongue sumnjam da ce nam mec potrajat vise od jedne ili dvije runde, al kako god okrenem nije mi u planu da se grlimo i teturamo po ringu 90% vremena, makar obojica bili smotani do besvijesti, u borbu ulazim kao fan dobrih meceva, tak da, akcija all the way!

a ovak inace za jos neki mec, bit ce problem samo za nas dvojicu rjesit sve, kamoli jos poslozit sve za jos neke parove, ali...ako ima zainteresiranih mogli bi ostat u kontaktu, meni osobno bi bilo zanimljivo da to bude samo gomila antitalentiranih kranje van forme lijenih kompjuterasa koji boksacku rukavicu nisu vidjeli u zivotu tongue - da cijeli event bude na istoj tragikomicnoj razini big_smile

00

25

Re: PokerPro FAJT - dogovori oko batinanja

eo vec mozemo imat turnir u rijeci big_smile

00