Tema: Pokušaj grindanja na Satelitima

big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile , vjerojatno sam izazvao ovakvu reakciju no ideja mi je igrati na starsu turbo rebuy satelite od 0,88$ za 8,8$ big, i 0,44$ za 4,4$ big turnire te se pri kvalifikaciji odjavit od tih turnira i dalje cirkulirat s tim novcima te ako dođem do nekog ozbiljnijeg rolla unovčit $ na sng-evima. Ideja je da će biti puno ekipe koja će punit prize pool te uz jako tightanje top 5 ruku gurat protiv takvih i nadat se najboljem. Obično znaju napunit prize pool da oko 20% igrača udesetorostruči ulog.
Wish me luck.

00

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

Postoji puno pro igrača koji samo to rade. Grindaju satelite.

GL sa projektom.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

Eto odigrah 3 turnira upravo i na dva sam pao 0,44 i 0,88 freez za 4,4$ big, a na 0,44 rebuy u sam relativno lako (duplanje u ranoj fazi s AA te QQ set miniranjem poduplo stackove i u p/f na tightere napo par puta) uplovio u ticket. Na početku turnira sam odmah uzeo rebuy i nisam se kasnije addono. Čine mi se turniri jako isplativi jer s rebuyom i addonom se prizepool povečo za 177%. Ima tko kakve matematičke analize ovakvih turnira ili tak neš. Jesu li dugoročno isplativi? (znam fable je reko da žive od toga ljudi, al volio bi nešto konkretnije  smile  - bez uvrede cijenjenom članu foruma). Ovi bez rebuya mi se čine manje isplativijima, sam u krivu?
http://imageshack.us/photo/my-images/832/15101329.jpg/

00

4

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

Uspjeh na još jednom micro satelitu, roll 6,18$ (tournament money)  big_smile

Zadnji popravljao sekvr (23-11-2011 03:09:07)

00

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

kak se pune ti sateliti?
ak nije problem napisat turnire sa vecim BI i za koje satelite

00

6

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

Kak se pune? Pa ko najnormalniji rebuy, addon mtt. Imaju rokove itd, sam kaj je cilj upast u nagrađene jer prvi i zadnji nagrađeni dobivaju isti iznos. Pogledaj si link iz mojeg 3. posta za primjer, a pogledaj si na starsovoj stranici u rasporedu turnira kakvih satelita ima.
Ujutro sam igro 0,88$ rebuy za kartu od 16,5$. 99igrača, s rebuyevima i addonovima se skupilo za 18 karata+ 19. mjesto 5,8$. ispo sam 26., mrva sreće falila. Al jako je mekana ekipa i sve više mi se sviđaju turniri jer mi se čini da dosta vrijednosti leži u njima.

00

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

dobro ti to guraš!
čestitke!

00

8

Re: Pokušaj grindanja na Satelitima

Fala. Roll od tournament money-a 2,9 (+ reall money roll). Fino imam dva turnira kaj stignem tak igrat, večernji 0,44 rebuy za 4,4big i ujutro taj od 0,88 rebuy za 16,5 ... Ostatak dana mi popunjen pa za laku noć i dobro jutro malo pokera  big_smile . Vikendom bu malo više.

00