Re: Matej Marinović - moremore

Ljava napisao:

Uuau, odličan intervju!  cool
I ja se nadam topicu kojega spominješ....

/snip

Tko to uspije uskladiti, "na konju je"...  :card_spade

Slazem se. No misljenja sam da se to pretezno odnosi na live profesionalce. Ukoliko grindas kod kuce, onda nemas brige jer sam biras termin i vrijeme trajanja sessiona.

I bez brige, ja takodjer imam iste probleme a nisam live pro. Najbolje od svega mi je kad pogledam na sat od windowsa, pokazuje 5 ujutro i razmisljam o spavanju. Iste sekunde se roba spoji na msn i to znaci bye bye spavanje  cool

Naravno, takvo ponasanje za sobom povlaci i budjenje u 1-2-3 popodne, ponekad i kasnije od toga.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

27

Re: Matej Marinović - moremore

Dr. Mateju, imam 22 godine i nemam curu, kad dolaziš u zagreb, da mi budeš wingman?  :card_heart

00

28

Re: Matej Marinović - moremore

ima jedan problem bishie, matej ne pomaze niti zeli pomagati oko nalazenja dugotrajnih veza... sorry smile

00

Re: Matej Marinović - moremore

bishie napisao:

Dr. Mateju, imam 22 godine i nemam curu, kad dolaziš u zagreb, da mi budeš wingman?  :card_heart

FU mislio sam da je to za mene uloga  mad

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

30

Re: Matej Marinović - moremore

Tko priča o dugotrajnim vezama, dužim od jutra?

00

31

Re: Matej Marinović - moremore

Samo bih htio dodati da je tužno što se za prave, high-stakes hrvatske igrače poput (očito) Mateja, a koji bi ustvari nešto pametno mogli reći, u javnosti ne zna, dok istovremeno poker reprezentira ovakva ekipa: http://www.jutarnji.hr/mi-smo-vladarice … ra/507085/. Nekoliko citata iz teksta:

"- Mi nismo kockari, jer ne sudjelujemo u cash igrama, već turnirima za koje platite kotizaciju od primjerice 50 eura. I to je sve što možete izgubiti, ali se može osvojiti puno više" - Hana Šoljan

"Nema bolje stvari nego kada zahvaljujući ‘blefu’ pobijedite" - ističe Sonja, priznajući kako joj gluma u tome puno pomaže


Ne znam za vas, al mene ovaj tekst (a neki dan je bio i prilog u IN Magazinu) užasno tilta.

00

32

Re: Matej Marinović - moremore

Ne vidim zašto je to loše? Cure promoviraju poker, hrvatski poker... Ali slažem se da bi trebalo više promovirati hrvatske high-stakes igrače.

Edit: tek sada sam skužio, ovaj komentar za kockanje jest malo nezgodno sročen, nadam se da cure ne misle ozbiljno da su cash igrači kockari...

Zadnji popravljao dfable (23-01-2010 01:38:02)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

33

Re: Matej Marinović - moremore

dabac napisao:

Samo bih htio dodati da je tužno što se za prave, high-stakes hrvatske igrače poput (očito) Mateja, a koji bi ustvari nešto pametno mogli reći, u javnosti ne zna, dok istovremeno poker reprezentira ovakva ekipa: http://www.jutarnji.hr/mi-smo-vladarice … ra/507085/. Nekoliko citata iz teksta:

"- Mi nismo kockari, jer ne sudjelujemo u cash igrama, već turnirima za koje platite kotizaciju od primjerice 50 eura. I to je sve što možete izgubiti, ali se može osvojiti puno više" - Hana Šoljan

"Nema bolje stvari nego kada zahvaljujući ‘blefu’ pobijedite" - ističe Sonja, priznajući kako joj gluma u tome puno pomaže


Ne znam za vas, al mene ovaj tekst (a neki dan je bio i prilog u IN Magazinu) užasno tilta.

Slažem se u potpunosti. Izjava od Hane govori puno o njezinom znanju pokera.

A Sonju Kovač nikad nisam vidio da igra...

00

Re: Matej Marinović - moremore

bar turnirski poker po defaultu nije gemblanje

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Matej Marinović - moremore

boboman napisao:

bar turnirski poker po defaultu nije gemblanje

To je i rekla

00

Re: Matej Marinović - moremore

mislin da je skoro svaka reklama za poker dobra. privuc ce nove ljude. manje ce se na igrace gledat kao neke kockare, problematicne tipove i slicno. koliko reklame prikazuu pravo stanje stvari, nek sami saznaju kad se pocnu upustat u pokeraske vode.

boboman napisao:

bar turnirski poker po defaultu nije gemblanje

a sta se tice ovoga.... svjedocio san vise puta da live rebuy turniri imaju puno vise veze sa kockom nego bilo koji drugi oblik smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej Marinović - moremore

Intervju je super jer ce ga vecina procitati zato sto su na naslovnici 3 macke,da su neka 3 mulca nebi ga nitko ni citao.

Sanja je slatka kao med.

00

Re: Matej Marinović - moremore

Decki, kad kazem bar nije = sarkazam smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Matej Marinović - moremore

roba59 napisao:
dabac napisao:

Samo bih htio dodati da je tužno što se za prave, high-stakes hrvatske igrače poput (očito) Mateja, a koji bi ustvari nešto pametno mogli reći, u javnosti ne zna, dok istovremeno poker reprezentira ovakva ekipa: http://www.jutarnji.hr/mi-smo-vladarice … ra/507085/. Nekoliko citata iz teksta:

"- Mi nismo kockari, jer ne sudjelujemo u cash igrama, već turnirima za koje platite kotizaciju od primjerice 50 eura. I to je sve što možete izgubiti, ali se može osvojiti puno više" - Hana Šoljan

"Nema bolje stvari nego kada zahvaljujući ‘blefu’ pobijedite" - ističe Sonja, priznajući kako joj gluma u tome puno pomaže


Ne znam za vas, al mene ovaj tekst (a neki dan je bio i prilog u IN Magazinu) užasno tilta.

Slažem se u potpunosti. Izjava od Hane govori puno o njezinom znanju pokera.

??

Ova izjava nema veze s vezom.

Vjerojatno je htjela reć da je poker kockanje u globalu, ali nije kockanje ako izgubiš samo jedan turnirnski buy in i ideš kući.

Inače, Moremore, super intervju!  smile

Zadnji popravljao salemetal (23-01-2010 04:03:31)

00

Re: Matej Marinović - moremore

mislim da je nepotrebno spamati Matejov topic, ali puno togfa je izvuceno iz konteksta.... Vjerujem da cure nisu rekle pola toga sto su oni oduzeli i nadodali, ali budimo relani promocija pokera ide prema boljem.....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

41

Re: Matej Marinović - moremore

Razlika je između spama i offtopica.

Uglavnom, puce su ispale smešne.

00

42

Re: Matej Marinović - moremore

jeste vidjeli komentare ispod clanka, nece lako poker kod Hrvata

00

43

Re: Matej Marinović - moremore

GmC napisao:

jeste vidjeli komentare ispod clanka, nece lako poker kod Hrvata

To nisam ni čitao. UŽAS.

00

44

Re: Matej Marinović - moremore

GmC napisao:

jeste vidjeli komentare ispod clanka, nece lako poker kod Hrvata

"Znam jednog susjeda koji je prodao tri kuće i ostavio djecu i ženu bez prebijene pare da bi on kockao počeo se baviti provalama ali pošto je bio pijan nije uspio pobjeći od psa koji je čuvao prostor gdje je ovaj provalijo sada izgleda kao Frankinštajn."

00

Re: Matej Marinović - moremore

knez napisao:

ima jedan problem bishie, matej ne pomaze niti zeli pomagati oko nalazenja dugotrajnih veza... sorry smile


molim? pa vidis da su sada u modi duze veze, evo cak i veliki Clooney je uhvatio onu talijanku i ne pusta je. Hugh Grant zali sto nema djece.. gotovo je s erom playboya. Flavio Briatore se ozenio 2008. cuda se dogadaju. btw, ukucajte Elisabetta Gregoraci, Briatore kad bira, onda izabere najbolje. smile

00

Re: Matej Marinović - moremore

roba59 napisao:
GmC napisao:

jeste vidjeli komentare ispod clanka, nece lako poker kod Hrvata

To nisam ni čitao. UŽAS.


hehe, ne mozes vjerovat kakvi su komentari. najaci mi je onaj kad lik kaze da niti kad cekas AA ti nije garancija da ce dobit, ma to je sve kocka. smile ok, komentari su katastrofa, ali kad god citam na internetu komentare, nevezano za poker,  komentari su odvratni. kao da se nadu svi iskompleksirani ljudi na jednom mjestu, pa samo krene pljuvanje.

00

47

Re: Matej Marinović - moremore

Doktore Matej, jel istina da alkohol nije rješenje za sve probleme?  :card_heart

00

Re: Matej Marinović - moremore

ma ne zamarajte se spamom i offtopicom, mene ne smeta. ipak pricamo o tri zgodne cure, ako me one spamaju, sve im oprastam. smile

dabac- slazem se, i meni se nekad digne kosa na glavi, jer novinari vole dijeliti titule. a sto se tice cura, one nisu problem nego ugodna novost u svijetu pokera. i kao sto je vec netko rekao, promoviraju poker, sto je dobro.  problem je u novinarima koji nemaju pojma o cemu zapravo pisu.

u zadnjih par godina, jutarnji je Brunovica proglasio prvakom europe, o meni su pisali u 24h da sam rekao da zaradujem vise od igraca Dinama i da idem na Bahame s nekom manekenkom?! pa je index.hr imao komentare za T. Pasalic kako je najbolja pokerasica u Hrvatskoj, itd. niti je Brunovic pored svih svojih lijepih rezultata bio prvak, kralj europe, niti sam ja rekao da zaradujem bolje od igraca Dinama, niti je Tatjana rekla da je najbolja igracica u Hrvatskoj. Isto tako koliko sam upoznao Hanu, ona ni priblizno nije hvalisava osoba. Ali novinari...

Uvijek su u potrazi za senzacijama, pompoznim naslovima, jer to se cita. Opcenito, novinarima bi bilo bolje da se okrenu pravom novinarstvu, kakvo je bilo prije. Ako vec obraduju neku tematiku, kao sto je npr. poker, trebali bi se vise informirati. Kad pisu, kao da rade po nekoj teskoj sabloni, ne razumiju na primjer da je u pokeru tesko reci tko je najbolji, itd.

Zato vas molim, ako nesto vidite o meni u novinama, uzimajte sa rezervom. Posebno zanemarite naslove teksta, oni su najgori, hehe.

P.s. Naravno da postoje i kvalitetni novinari. Problem je dosta i u citateljima, koji vise vole neke clanke koje ce ih zabaviti na jednu minutu, nego im dati neki duzi, zahtjevniji osvrt na neku temu.

Zadnji popravljao moremore (23-01-2010 20:01:21)

00

Re: Matej Marinović - moremore

bishie napisao:

Doktore Matej, jel istina da alkohol nije rješenje za sve probleme?  :card_heart

Reci cu ti sutra, idem veceras van pa cu provjeriti. Osobno ga rijetko koristim za rjesavanje problema, ali mogu ti reci da je za odlican za zabavu. smile

Zadnji popravljao moremore (23-01-2010 19:59:46)

00

50

Re: Matej Marinović - moremore

Meni je najgore, da kad su rekli da ideš sa manekenkom na Bahame, uopće nisu uzeli u obzir da nisam manekenka. Gadovi obični.

Mislim da ću ja sam prvo danas to testirat, a dalje budemo vidjeli.

00