Tema: Parlamentarni izbori RH 2011

U nedjelju odlučujemo tko će nas vodit idučih 4 godine, dali ćete izači, za koga glasati ? Koje je vaše mišljenje na sve ovo?
Ja sam samo siguran da neću ni za HDZ ni za kukuriku koaliciju.

00

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

HSLS  big_smile   big_smile   big_smile

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

pa vuca big_smile  budimo ozbiljni ali mislim da će on dobit mjesto u saboru jer je ljudima pun k svega a i nije velika razlika izmedju vuca ili koje kakvih klauna u saboru jel smile .. tko god dosao na vlast crno nam se pise jer smo duboku u ovnima..

10

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

definitivno vuco ftw

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
10

5

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

najbitnije je izaci i glasati, tako da kasnije imamo pravo kukati

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

6

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

Ne najbitnije je ne izači i ne glasati pa se onda buniti ili glasati za nekoga( kao što će sad biti Kukuriku koalicija) pa poslije srati po njima a izabrali ih.

Mislim da se Vuco izdero "Tko ne glasa za Vucu ne diže mu se kurac" da bi dobio više glasača nego ovim nekim pokušajem ozbiljnog pristupa

00

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

za poker profiće najbolje je da ostane hadeze

When you got nothing, you got nothing to lose
20

8

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

kiklop napisao:

za poker profiće najbolje je da ostane hadeze

???

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
02

9

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

kiklop napisao:

za poker profiće najbolje je da ostane hadeze

Možeš reć zašto? Ja se dvoumim između HSLS i AMD (Agenda mladih demokrata) makar mi nitko nije nešto dobar, pa budem za bilo koga ako mi odgovara osobnim interesima  big_smile.

00

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

vjerovatno je mislija na to da ako ostane hdz da nista od poreza itd. ali to je cista glupost pa ono...
ja cu za don ivana grubisica, a da nema njega za vucu...

Zadnji popravljao ST_Mangup (03-12-2011 17:26:40)

luđa
00

11

Re: Parlamentarni izbori RH 2011

Ja cu za Alena Bokšića...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00