Tema: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/holdem_manager_homepage_24012010.png

Nedavno, popularni program za tracking i analizu Holdem Manager, poceo je ukljucivati i besplatnu 30-dnevnu probnu verziju Table Ninje

00

2

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

Prezadovoljan sam sa Ninjom i 100% cu je uzet kad mi free trial bude pri kraju
Toplo preporucam svima koji multitableaju

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

A jel moze neko tacno da mi kaze sta nudi taj program. Mislim kako ti on to pomaze?

00

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

Ima puno postavki koje ti automatski slažu ili betove ili ti se automatski otvaraju stolovi i sjeda za stolove i još puno puno toga.

Pogledaj na njihovom sajtu: www.tableninja.com

00

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

A ja recimo imam HEM Small Stakes i da li mogu da uzmem tu trial verziju od 30 dana? Roba jel ti koristis ovaj program? Ako koristis koliko ti pomaze?

00

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

stefans napisao:

A ja recimo imam HEM Small Stakes i da li mogu da uzmem tu trial verziju od 30 dana? Roba jel ti koristis ovaj program? Ako koristis koliko ti pomaze?

Uzmi si ninju trial. Malo se igraj s postavkama i skužit ćeš gdje će ti sve koristiti.

Meni recimo otvara stolove i odmah sjeda na njih, automatski ti priprema betove na bilo kojem streetu. Automatski klika na svim stolovima timebank.. itd, itd.

00

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

jel postoji razlika ove i onog triala sta se moze direktno sa njihovog sajta skinit?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Table Ninja dodana uz Holdem Manager

zamorano11 napisao:

jel postoji razlika ove i onog triala sta se moze direktno sa njihovog sajta skinit?

Ne bi trebalo biti razlike.

00