Tema: Postani PokerPro! Coaching by roba59

http://hr.pokerpro.cc/uploads/slike/zelis_postati_pokerpro_21122011.png

Želiš profesionalno igrati poker? Dosta ti je igranja dosadnih microlimita? Želiš odmjeriti snage s velikim igračima i pobijediti ih? Ako si potvrdno odgovorio na barem jedno pitanje, ovo je tvoja prilika.

O čemu se radi?

Ovdje postajte kritike, prijedloge, pitanja...


FAQ:

Koliko bi bio neki minimum sati coaching sessiona mjesečno?
Mislim raditi coaching sessione barem jednom tjedno. Ali to su samo coaching sessioni. Ja ću bit na skype-u i tamo ćeš me bilo kad moći pitati bilo šta.

Da li mogu poslati handove koji me muče pa da ih prokomentiras, iako ne traje coaching session?
Cijeli koncept je zamišljen da se najčešće na coaching sessionima radi teorija i to je mali dio svega. Slagat ću grupe tako da 'slični' igrači budu u istoj grupi, pa da i vi izmedju sebe možete komentirati handove i teorije. I ja ću biti dostupan na skype-u pa ćete me  moći pitati bilo šta.

Grupni session - odnosi li se to na grupu od 3-4 igrača ili 10+ igrača?
3-4 igrača. Ne vjerujem da je uopče moguće napraviti coaching session od 10 igrača preko skype-a, osim neki dosadni gdje ja samo govorim.

Da li će biti različiti program za micro i low stakes igrače?
Da, naravno da će biti različiti program. Micro stakes igrače muće neke stvari koje su low stakes igrači davno savladali.

Odabrani igrači su:

Grupa 1:
antoniob
zamorano11
Cika_OS
ivan031

Grupa 2:
cgreen
zvjezdan
Tonac
durrrko

82

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Račun na stranici na kojoj ćete igrati mora biti otvoren preko PokerPro-a
jedino je ovo zamjerka, inace odlicna ideja
EDIT:
a i otvaranje bloga je zamjerka, mislim da je ok u temu projekti, jedan put tjedno ili svako par dana postat stanje

Zadnji popravljao ST_Mangup (22-12-2011 17:30:22)

luđa
02

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

ST_Mangup napisao:

Račun na stranici na kojoj ćete igrati mora biti otvoren preko PokerPro-a
jedino je ovo zamjerka, inace odlicna ideja

zasto bi otvaranje racuna preko pokerproa bila zamjerka, pa oni su affiliate cilj im je da skupe sto vise igraca , neces coaching dobit na xy stranici nego na pokerpro tako da je logicno da moras bit regan preko njih

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

ST_Mangup napisao:

EDIT:
a i otvaranje bloga je zamjerka, mislim da je ok u temu projekti, jedan put tjedno ili svako par dana postat stanje

Još i da igram umjesto tebe... tongue

To ti je skoro isto. Blog se otvori u 10 min, a posta se unutra ko i na forumu.

10

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Super ideja...ja sam mislio predložit nekaj slično, ja bi uplatio lovu za BR za NL5, sav dobitak bi išao coachu, a coaching bi trajao dok se ne dodje do NL25. Mislim da je naučeni skill dovoljna nagrada za učenika.

Sretno svima koji budu odabrani...ja se neću niti prijavljivati, jbg radim, studiram i imam klinca i nemogu izdvojit više od 1-2h dnevno za poker.

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
30

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

ma ok jasno mi je sve, pokerpro ponuda je losa (osim ako se na private ne dila sa boljom ponudom) tako da vise manje svi poluozbiljni i ozbiljni grinderi igraju priko nekog drugog affilatea, cak neznan koliko se isplati igrat Ml na PS-u PP-u (di je vecina i rega priko vas)...
blog - tema na forumu isti k, malo lakse tema na forumu, ali ok
ugl pokerpro forum, pokerpro pravila, za affilate ipak normalno sta trazis, ja se osobno necu prijavit jer mi se neda dolazit sa 50+rb-a na 30 i jos davat 30% od svega, osobno mi nije ev+ a i za tu razliku uskoro dogovaran coaching sa slicnim igracem kao i ti, ali dobro to je neka druga tema.
za sve koji su regani negdi priko pokerpora i igraju ML ovo je najbolja prilika, vrhunska i svima preporucan i jako mi je drago sta si napokon krenija sa coachingon i nadam se da kad zavrsis ovo da ces pocet sa $/h  wink

Zadnji popravljao ST_Mangup (22-12-2011 18:12:21)

luđa
04

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Kolko dugo bi taj deal trajao i za koje limite najviše ?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

8

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Koliko sati tjedno bi bio coaching i da li bi bilo grupno ili individualno?

Koliko bi dugo deal trajao (vremenski ili u broju handova)?

00

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

-b3k's- napisao:

Kolko dugo bi taj deal trajao i za koje limite najviše ?

Dok učenik ne odustane (jer ja vas nemogu prisiliti da mi dajete 30% ako niste zadovoljni) ili dok ja ne odustanem od učenika (zbog nepridržavanja pravila).

10

10

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Q8 napisao:

Koliko sati tjedno bi bio coaching i da li bi bilo grupno ili individualno?

Najčešće grupno, a ako treba i individualno. Neznam kolko sati tjedno, ovisi kolko ću imati vremena. Naravno, nije ni meni cilj naučiti vas sve u mjesec dana (iako je to nemoguće) pa da mi onda odustanete.

10

11

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Svi koji su poslali prijavu do sad, neka pošalju još jednom jer je bio neki problem s prijavom.

00

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Ovo je odlicna prilika za forumase i to kazem iz osobnog iskustva.
Ja sam s robom radio jedno vrijeme i dosta mi je pomogao.

25

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

rounder1984 napisao:

Ovo je odlicna prilika za forumase i to kazem iz osobnog iskustva.
Ja sam s robom radio jedno vrijeme i dosta mi je pomogao.

Slažem se. Odlična je prilika za forumaše, pokazatelj i putokaz svima kako da dođu do dodatnog izvora zarade kada im poker karijera i zarada dođe do krajnjih granica.

26

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Zanimljiv projekt svakako...Samo me zanima jel obvezno mora biti poker site registriran preko pokerpro  jer igram na starsu, a napravio sam račun davno bez ikakvog affiliatea...pozz

00

15

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Da, to je obavezno. A i moja preporuka bi ti bila da igraš na nekom od manjih sajtova. Zbog rakebacka, a i igra je više soft nego na starsima.

00

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

roba na kojem sajtu je po tvojem mišlenju najbolje igrati  smile

26

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Dr Baltazar napisao:

roba na kojem sajtu je po tvojem mišlenju najbolje igrati  smile

I mene zanima tvoje mišljenje koji od ovih sa pokerpro ponude???

01

18

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Redom preporučam ove sajtove:
1. goalwin (ongame)
2. noiqpoker (entraction)
3. poker770 (iPoker) - deal na PM

00

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

Slazem se sa svime osim s poker770.
Tamo je vjerojatno dobar rb deal (pretpostavljam nest kao i mybet), ali je konkurencija gadna.
Vrlo vjerojatno je ipoker najteza mreza od svih sto se tice konkurencije, jer su svi regovi.

00

20

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

rounder1984 napisao:

Slazem se sa svime osim s poker770.
Tamo je vjerojatno dobar rb deal (pretpostavljam nest kao i mybet), ali je konkurencija gadna.
Vrlo vjerojatno je ipoker najteza mreza od svih sto se tice konkurencije, jer su svi botovi.

fyp

60

21

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

rounder1984 napisao:

Slazem se sa svime osim s poker770.
Tamo je vjerojatno dobar rb deal (pretpostavljam nest kao i mybet), ali je konkurencija gadna.
Vrlo vjerojatno je ipoker najteza mreza od svih sto se tice konkurencije, jer su svi regovi.

Zato sam ga i stavio na zadnje (3.) mjesto.

00

22

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

u kojoj valuti radi ongame, vrši isplate ako netko zna?



Dali je ovo program samo za početnike?

Dali se mogu prijavit kandidati za npr nl50?

Ako da, da li je moguća dodatna edukacija, npr. ako je grupni session malo je glupo da nl10 početnik ima isti broj sati tj. isti program što se tiće tematike onda paralelno i plačanje kao i npr. wining nl50 igrač?

Jel će bit malo konkretnijih informacija oko trajanja sessiona tj. broja sati te opčenito programa?

tx

Zadnji popravljao cgreen (24-12-2011 22:25:50)

10

23

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

cgreen napisao:

u kojoj valuti radi ongame, vrši isplate ako netko zna?

Goalwin u € i $

cgreen napisao:

Dali je ovo program samo za početnike?
Dali se mogu prijavit kandidati za npr nl50?

Ne, svi koji misle da im mogu pomoći mogu se prijaviti.

cgreen napisao:

Ako da, da li je moguća dodatna edukacija, npr. ako je grupni session malo je glupo da nl10 početnik ima isti broj sati tj. isti program što se tiće tematike onda paralelno i plačanje kao i npr. wining nl50 igrač?
Jel će bit malo konkretnijih informacija oko trajanja sessiona tj. broja sati te opčenito programa?

Stavio sam FAQ u prvi post pa pogledaj, mislim da će ti dati odgovor na ovo pitanje.

00

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

kad se ispuni prijava,baci natrag na pokerpro?ili prijava nije uspjela?

00

25

Re: Postani PokerPro! Coaching by roba59

da

00