26

Re: AJo, kako odigrati?

Sve šta calla na flopu mislim da calla i na turnu pa je po meni ovo bolji line. Ili c/f, ali to ovisi o igraču.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: AJo, kako odigrati?

Perfektna situacija za 3barrel.2barrel je vjerojatno najgora opcija jer vecinom ovdje kad calla flop ima pair+gut,oe i vjerojatno u 100% slucajeva calla i turn i vecinom ce foldat na riveru 1pair nakon 3barrela tako da bi ovdje vecinom izbarelo.

Zadnji popravljao croman19 (08-01-2012 23:26:51)

20

Re: AJo, kako odigrati?

Samo bi ja callao pf? big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AJo, kako odigrati?

ima previse valeua u tim ribama da bi se brinul za rega
a ako callas onda ti može on rejzati pa ti opet nije lako

00

30

Re: AJo, kako odigrati?

cass1ni napisao:

FLOP: cbet je stand. s open enderom samo je pitanje sizeinga;
mislim da tu rejza sve setove, dvopare i skale, a calla 1pair, drawove i floatove

TURN: pošto je callal flop mogu zaključiti da nikad nije jači od 1paira;
ako chekiram, od njega očekujem da beta floatove i jake drawove jer kad chekiram on zna da nemam Q u rangeu jer bi ju 2barellal
(ako ima slabi draw vjerojatno chekira behind, ali mu to mogu uzeti na riveru)
kad ja raise-shipam nikad nemam zrak (taj line imam sa svim monsterima) i on većinom baca 1pair hand

Ne stoji ti ovo da rejza uvijek setove etc. na flopu i definitivno mu range na turnu nije 1pair max. C/r na turnu mi izgleda jako fishy, pogotovo na ovom dry boardu. Skinut ćeš ga s floatova i to je to. Jedini legitimni draw koji moze imat je KJ i to beatamo. Pair+GS i sl. SD handove ce checkirat behind. Betat će TP+ i snapat shove.

Croman +1

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: AJo, kako odigrati?

croman19 napisao:

Perfektna situacija za 3barrel.2barrel je vjerojatno najgora opcija jer vecinom ovdje kad calla flop ima pair+gut,oe i vjerojatno u 100% slucajeva calla i turn i vecinom ce foldat na riveru 1pair nakon 3barrela tako da bi ovdje vecinom izbarelo.

Upravo ovo.

@OP: Kažeš da ima jake drawove, ali realno na ovom boardu baš i nema jakih drawova već par+SD, a ako napraviš c/r upitno je dal će pronaći fold jer ima neki SD value, dok će na treći barrel vjerojatnije foldat.

@Rear: Previše value-a je u ribama iako smo OOP. Mislim da je protiv BB jednostavna situacija. Ako previše 3beta PF, imaš dobar hand za 4bet ili u krajnjem slucaju flat iako mi se ne sviđa bez pozicije. Ako češće flata (što bi ja radio s većinom handova da pustim ribe u pot), nitko nas ne sili da cbetamo flop i burnamo lovu...

Zadnji popravljao AlphaScorpii (09-01-2012 13:53:01)

00

32

Re: AJo, kako odigrati?

Ja bi preflop do minimalno 6bb-a openao.
Flop: cbet oko pola pota da foldamo 22-99 i da dobijemo jeftinije draw.
Turn: c/f, sve što nas je callalo na flopu, često calla i na turnu, a pošto lika imamo samo na 100 handova i znamo samo da ima regish statse, nebi se odlučio na 3 barrel (najgora opcija je 2 barrel). Implied oddove skoro da nemamo jer smo OOP i 9 daje očiti str8.

00

Re: AJo, kako odigrati?

Meni se cini da ce AJo rijetko flopat jaki hand i protiv unknown fisheva ili fisheva koji ne foldaju na cbet ne vidim value u betu.
U krajnjoj liniji nije mi auto bet, nego vise call, a ako vidim priliku betam. U ovom slucaju sve ovisi koliko su fishevi losi, ovi mora da jesu kad su limp foldali.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

34

Re: AJo, kako odigrati?

Rear_Admiral napisao:

U ovom slucaju sve ovisi koliko su fishevi losi, ovi mora da jesu kad su limp foldali.

HAHA. Bolji i loši fishevi. Dobri limp foldaju, loši limp callaju.

U 30% slučajeva ćeš flopati par i dobro ga naplatiti, a kad ne flopaš chekiraš i oni će ti najčešće chekirat.

20