726

Re: Opčenita pitanja za HM

je li moguće sada kupit hem1 a ne hem2? ili jel se moze paralelno imat i jedan i drugi

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Andre_787 napisao:

kolko se sjecam zadnji crack za hem je bio jos za 1.11 verziju ako se ne varam tako da cete se nacekat ako budete cekali novi crack

1.12.03 je zadnja crackana verzija HEMa i do sad je podrzavala sve klijente savrseno

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

728

Re: Opčenita pitanja za HM

btw. jel prodaje tko  kod za hem?

00

729

Re: Opčenita pitanja za HM

Od update-a danas na PS-u nece mi se HUD upalit na 1.11 crakiranoj verziji,  neko zna sto je problem?

00

730

Re: Opčenita pitanja za HM

procitaj par postova unazad:-)

00

731

Re: Opčenita pitanja za HM

jel HEM 2 isto treba updatati ili radi i dalje na starsu?

00

732

Re: Opčenita pitanja za HM

Treba.

http://forums.holdemmanager.com/hm2-rel … post839491

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

733

Re: Opčenita pitanja za HM

thx za link

00

734

Re: Opčenita pitanja za HM

Ok, koliko sam skuzio radit ce hud sa crackiranom 1.12.03. verzijom HEM-a po prici 2-3 stranice u nazad. Moze link za crack i/ili objasnjenje za tu novu verziju, drugim rijecima sta da radim za 1.11.0 verzijom. uninstall ili ? tnx na pomoci decki

00

Re: Opčenita pitanja za HM

11331133 napisao:

Ok, koliko sam skuzio radit ce hud sa crackiranom 1.12.03. verzijom HEM-a po prici 2-3 stranice u nazad. Moze link za crack i/ili objasnjenje za tu novu verziju, drugim rijecima sta da radim za 1.11.0 verzijom. uninstall ili ? tnx na pomoci decki

HEM vise ne radi sa  zadnjom crackanom verzijom (1.12.03) na Starsu

Rjesenje:

HEM 1 update na 1.12.09
HEM2 update na 2.2.0.0.6023
http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

Ako imas crackanu verziju onda ti nema pomoci big_smile (odnosno moras cekati da neko cracka novi updejt)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

736

Re: Opčenita pitanja za HM

Uzas, a taman sam postao ovisan o HUD-u i poceo ga koristiti u igri kako treba. -_-
Nadam se da ce uskoro izaci nova crack verzija.........

Zadnji popravljao 11331133 (10-01-2012 09:24:42)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

need help...
Na SNG sve funkcionira kako treba ali na MTT-ima mi HEM uopce ne registrira rebuys,finish,size,$ won,$ EV won???
ostatak(BI,start time,time) funkcionira kako treba...

00

738

Re: Opčenita pitanja za HM

nema smisla koristit hem za mtt...

00

739

Re: Opčenita pitanja za HM

Zanima me kako pojedinačno filtrirati 9man sng 7$ i turbo 9man 7$, te 3.3r 180 man u HM2. kad god probam filtrirati nestanu mi svi rezultati iz tih navedenih turnira i ne prikazuju se tako da vjerojatno neš krivo stavljam u filterima jer sam odigrao dosta tih igara.

Zadnji popravljao Skrbo (11-01-2012 17:51:34)

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

740

Re: Opčenita pitanja za HM

evo taman da ću napisati da mi ne radi HUD...isto crackana verzija...ajde ako netko riješi ovaj problem,da pomogne i nama ostalima....

00

741

Re: Opčenita pitanja za HM

HM2 sam pise note - ve?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

mr. Air Jordan napisao:

need help...
Na SNG sve funkcionira kako treba ali na MTT-ima mi HEM uopce ne registrira rebuys,finish,size,$ won,$ EV won???
ostatak(BI,start time,time) funkcionira kako treba...

Tilt napisao:

nema smisla koristit hem za mtt...

ma znam da nema previse smisla ali meni treba radi grafa posto trebam poslat sve skupa sta sam igrao u mjesecu,a ovako mi fali masu toga (pogotovo $$$) pa je graf pogresan...
anybody???

00

743

Re: Opčenita pitanja za HM

Traži audit od PS-a.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

744

Re: Opčenita pitanja za HM

ne radi HUD na starsima.

jel opet do njihovog updatea?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

jel original ili je crack ham , ako je original trebaš instalirat update 1.12.09  http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

00

746

Re: Opčenita pitanja za HM

nije do hema, starsi su u novom updatu iskljucili save HH.

rjeseno

00

Re: Opčenita pitanja za HM

laxzg napisao:

nije do hema, starsi su u novom updatu iskljucili save HH.

rjeseno

kak si to rješio? imaš original hem?

00

748

Re: Opčenita pitanja za HM

Trail verzija hema.

na starsima pod options imas za ukjlucit opciju da it savea hand history. S najnovijim updareom ti  je po defoaltu iskljuceno. Mora ti biti ukljuceno

00

749

Re: Opčenita pitanja za HM

imam jedna problem,HEM mi ne ucitava ruke ako odmah nakon sto je odigrana ruka ja ili netko drugi ko je sudjelovo u ruci izadu sa stolu odmah nakon ruke,dok ju on jos nije ucitao
cesto se dogodi kad uzmem nekom stack da odma izade sa stolu ,pa mi krivo hem onda pokazuje,dosta se gubi tu

00

750

Re: Opčenita pitanja za HM

ivan031 napisao:

imam jedna problem,HEM mi ne ucitava ruke ako odmah nakon sto je odigrana ruka ja ili netko drugi ko je sudjelovo u ruci izadu sa stolu odmah nakon ruke,dok ju on jos nije ucitao
cesto se dogodi kad uzmem nekom stack da odma izade sa stolu ,pa mi krivo hem onda pokazuje,dosta se gubi tu

Sitoutaj i pričekaj da se podijeli slijedeća ruka, ako ne HEM nema kako učitati ruku.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00