Tema: Official prop bets page

Ovdje mi mozete nuditi svakakve propbetove.Ja cu isto tako nuditi vama razne propbetove...Neka sto vise vas ponudi..Sve ce se obavaljat preko escrowa naravno...to mogu biti kriss ili dfable..
Kao prvi propbet bi dao:
120k handova u 3 dana na starsima na NL2 (sa tim da mogu bit u minusu)
Oddovi?

Zadnji popravljao slavocar (15-11-2011 03:50:41)

Poker is life!
24

Re: Official prop bets page

16sati dnevno*3=48h
120k/48=2,5k handova/h
1stol=100handova max
25stolova/h
Znači trebao bi igrati 25 stolova 16h dnevno da odigraš 120k handova.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
01

Re: Official prop bets page

nema smisla da mozes bit u minusu samo stisces fold i gg ili kad budes mrtav umoran radis to.. nisan strucnjak za oddovo ali nekih 3:1 mislin da je ok??? koliko oklade primas ??

luđa
00

Re: Official prop bets page

istina, nema smisla da možeš biti u minusu u nedogled. Mora se neka granica postaviti, max -2,5bb/100.
U 120k hendova 20k te pogodi SB i 20k BB što je 200$ + 400$ = -600$ da svaki hand foldaš. U FR još i manje. A nek je bet 400$*3=1200$, a spušio si 600$.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: Official prop bets page

sinisaT5 napisao:

istina, nema smisla da možeš biti u minusu u nedogled. Mora se neka granica postaviti, max -2,5bb/100.
U 120k hendova 20k te pogodi SB i 20k BB što je 200$ + 400$ = -600$ da svaki hand foldaš. U FR još i manje. A nek je bet 400$*3=1200$, a spušio si 600$.

s tim da dok si fizicki i psihicki ok igras polunormalno posli dok ne spavas na tipci f guras svaki aa kk doc ce to na dosta manje od 600..
nekih -2.5bb je sasvim OK.. mislim da sam da premale oddovo, recimo nekih 5:1 ali stvarno nisan strucnjak u poker sidebetovima i oddovoma (samo znan da su mu sanse ko kod prasca u mesara)

luđa
00

Re: Official prop bets page

jebali me oddovo u 4 ujutru oddovi, oddovima itd  big_smile

luđa
00

Re: Official prop bets page

lol, ne znam jer se riješilo ovo sa stejkom al smiješno je ako nisi vratio stake da tu predlažeš neke propbetove...

Slavocar aka Slavoljub Delic veliki minus
ne radi se o velikoj lovi stejkal sam ga za micro nl 6max..
prvo mi je rekao krivi nick na kojem igra posto je mjenjao sajt,
nakon 2 dana odkad smo napravili deal poceo je igrat HU kaj nije bilo u dealu te sam odlucil prekinut deal i zatrazil nazad stake tj kolko je ostalo ~90% od pocetnog stakea, onda je muljao da ga traze dokumente itd sve dok nije priznao da je u međuvremenu bustao..
jednim djelom sam sam kriv posto stejkam takve al napravil sam to vise jer sam htel mu pomoci i dost smo prije toga se culi preko skypea i cinil mi se ok lik..
preporucam da ubuduce izbjegavate bilo kakve trasakcije ili dealove s njim..

20

Re: Official prop bets page

nije a i prije dok je predlagao neke prop betove su sumnjivo izgledali tak da..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
20

Re: Official prop bets page

Vrati covjeku novce pa se onda kurci sa kojekakvim prop betovima.

20

10

Re: Official prop bets page

pa što takvi ljudi rade na ovom forumu?takvi ljudi nam ovdje ne trebaju...zajebo je prvi put,zajebat će i drugi....

00

Re: Official prop bets page

ja san mislija da je vratija dug pa se onda ide igrat dalje, ali ovo je krajnje bezobrazno...
ali, cisto koji su oddovi na ovo bas san malo razmislja i ako je tocno sta sinisa pise nije ovo bas nemoguce

luđa
00

Re: Official prop bets page

dajem 3:1 da neces vratit pare

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
30

Re: Official prop bets page

^^
ma ne vidim potrebu za tim, jer niko ne ide prvi put zeznut, a kad zezne više manje svi saznaju za to... uostalom imamo temu s kim ne obaviti transakcije koja je u biti to što si napisao....

20

Re: Official prop bets page

bump.

Poker is life!
02

Re: Official prop bets page

slavocar napisao:

bump.

deco99 napisao:

Slavocar aka Slavoljub Delic veliki minus
ne radi se o velikoj lovi stejkal sam ga za micro nl 6max..
prvo mi je rekao krivi nick na kojem igra posto je mjenjao sajt,
nakon 2 dana odkad smo napravili deal poceo je igrat HU kaj nije bilo u dealu te sam odlucil prekinut deal i zatrazil nazad stake tj kolko je ostalo ~90% od pocetnog stakea, onda je muljao da ga traze dokumente itd sve dok nije priznao da je u međuvremenu bustao..
jednim djelom sam sam kriv posto stejkam takve al napravil sam to vise jer sam htel mu pomoci i dost smo prije toga se culi preko skypea i cinil mi se ok lik..
preporucam da ubuduce izbjegavate bilo kakve trasakcije ili dealove s njim..

+ na listi nepouzdanih...

pretpostavljam da to još nije rješeno...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
20

16

Re: Official prop bets page

loool kolko akcije nudis opce?
na skypeu si mi napisal da nemas nist love ni da tvoji nemaju da ti daju..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Official prop bets page

Skupio sam nesto...Probam ti vratit,al ne znam kad tacno..

Poker is life!
01

Re: Official prop bets page

Blizi se januar.
Zainteresovan sam za sledeci bet:
Mjesto: High Pulse poker
Trajanje: 72 sata sa pauzama 30min na svakih 6 sati
Igra: 6man 0.11 sitngo
Moram bit u plusu
Live stream
Primao bih nekih 200e akcije.
Oddsi?

Zadnji popravljao slavocar (23-12-2011 06:16:39)

Poker is life!
03

Re: Official prop bets page

Jesi vratio covjeku lovu?

81

Re: Official prop bets page

masterboy napisao:

Jesi vratio covjeku lovu?

Nije tvoja stvar,reko sam da cu vratit!
Ako imas nesto u vezi moguceg prop beta onda napisi,ako ne onda se ne bavi tudjim stvarima!

Poker is life!
10

Re: Official prop bets page

Pa ko ce se kladit s tobom kad si covjeku duzan mjesecima a tu nudis akcije za 200€..

Daj budi pametan normalan decko i vrati covjeku lovu..

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

Re: Official prop bets page

Dr.Greenthumb napisao:

Pa ko ce se kladit s tobom kad si covjeku duzan mjesecima a tu nudis akcije za 200€..

Daj budi pametan normalan decko i vrati covjeku lovu..

Dobro,u pravu si.
Vratit cu brzo samo mi nemojte vise to nabijat na nos  neutral

Poker is life!
04

23

Re: Official prop bets page

LOL

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
31

Re: Official prop bets page

Ja ću prihvatiti bet, samo prvo vrati čovjeku novce.
Koje oddse bi nudio?

00

Re: Official prop bets page

slavocar napisao:

Nije tvoja stvar,reko sam da cu vratit!
Ako imas nesto u vezi moguceg prop beta onda napisi,ako ne onda se ne bavi tudjim stvarima!

Znam da nije moja stvar ali je javna stvar jbga. Ja se iskreno pitam kako te nije sram jos postat ovaj prop bet a nisi vratio lovu.

12