Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

sta se tice ruke sve je vec napsiano, dobar potez al ne u bublleu, pogotovo zato sta je stejk, da san dace takoder bi se iznervira, jer nije isto uzgubit 1000 i nesto kuna rade teske gluposti ili zaradit recimo 500 kn i vratit 1000+...

1. igraš turnir za min cash?????
2. daješ stake da ti stakeani igrač vrati BI?????

To što je tebi ili meni ovo visoki limit ne znači da treba igrati drugačije nego na 11 $ MTT, dakle ne za min cash i mizernu 0,5 BI zaradu

ST_Mangup napisao:

eda san recimo ja posta ovaj hend mislin da bi na 9 stranica bija ismijan i da bi mi se rugalo i staro i mlado, a da san bija pod stejkon jebela bi mi se mater...

sigurno ne bi... prije nego se vrijeđa apsolutno svaka tema se lijepo prokomentira i kad netko ne prima argumente ili priča gluposti bez svojih argumenata onda se krene sa zafrkancijom...

ST_Mangup napisao:

slazen se drkicon oko toga da su proovi zasticeni totalno , al ne od foruma nego i stekeri dizu u nebasa i da idu sa 72of u all in.. da je roba posta ovu ruku bija bi to potez godine a ovaj sa 10 10 bi ispa ribetina jer je zva... evo turcine posalji braniteljima 10 dolara na psk, ako ti je puno dan ti pola i roba zakljucaj ovo...

zaštićeni su zato jer se 80% foruma ne slaže s tobom???  smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

227

Re: turcine...?

check_fold napisao:

kakva je svrha ismijavati nekog cak i da je apsolutno retardiran, jel se tako osjecate bolje...

nije nije i nije mi jasno, ko to i di koga ismijava i izruguje. Pa dr.kica je taj koji je poceo vrjedjat turcina bez ikakvog razloga pa sve ostale redon. NIKO NJEGA !!!

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

228

Re: turcine...?

ST_Mangup napisao:

ovisista je turcin ima??? al sigurno je ovo napravljeno s razlogom wink

promijenio mišljenje?

Ontopic,

stvar je u tome da autor ove teme nije pokrenuo temu jer ga je zanimao hand nego je očito želio ismijati turčina, a kud svi tud i mali mujo pa je ispalo šta je ispalo. Osim toga, sam naslov teme govori dovoljno o ozbiljnosti posta, lijepo piše u pravilima kako se piše naslov teme.

Sada sam i ja zabrazdio, ae.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: turcine...?

roba zasto je dr.kica baniran???????

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
10

Re: turcine...?

covjek je koristio velika slova, netko od vas mu je napisao, parafraziram... stisni caps lock, to ti je ona tipka gdje je 1 strelica ispod a dvije iznad... blabla...
mozda sam ja preosjetljiv, ali to bi znacilo u prijevodu, za mene, RETARDIRAN SI...
cemu doprinose takvi komentari, osim podizanju tenzija...
ja u svojim prvim postovima nisam koristio enter (tako sam navikao)... gmiko je napisao... -- molim te, koristi enter jer je tvoje postove jako tesko citati--
vidi li se razlika...
ovo je samo jedan od soft primjera, zasto su takvi komentari, a 90 posto ih je takvih i gorih, potrebni...
znam da iritira kada netko dodje i po stoti put pita nesto sto je vec odavno prostudirano i odgovoreno, ali brate, procitaj i nemoj odgovoriti ako te zivcira i sve ok...

Zadnji popravljao check_fold (22-08-2011 20:11:11)

00

231

Re: turcine...?

check_fold jer ti ideš kod prijatelja/rodbine u goste u boksericama? Pretpostavljam da ne? Isto tako na forumu (zamisli, ne samo ovom, nego na svakom) postoje neka nepisana pravila (bonton) kojih se svi normalni članovi pridržavaju. Zašto bi neki morali biti drukčiji i zašto je problem ako sam čovjeku lijepo objasnio gdje se nalazi tipka Caps lock, pošto ju sam očito nije znao pronači?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

232

Re: turcine...?

check_fold napisao:

ali brate, procitaj i nemoj odgovoriti ako te zivcira i sve ok...

Zašto onda ti odgovaraš?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

dfabe ti si ovu temumalo preosobno svatija?? i taj tvoj nacin na koji pises poruke je jako provokativan i ti dizes tenzije i dobro ti je check_fold napisa.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
10

234

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

dfabe ti si ovu temumalo preosobno svatija?? i taj tvoj nacin na koji pises poruke je jako provokativan i ti dizes tenzije i dobro ti je check_fold napisa.

Napisao sam svoje mišljenje, jbga. I odgovorio sam mu pošto sam se osjetio prozvanim. A check_fold ne vidim na koji način je sudjelovao u raspravi osim šta je došao potvrditi svoj odlazak sa foruma?

A jesi ti dobio odgovor na svoje pitanje pantelija?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

235

Re: turcine...?

meni je samo zao šta se ljudi banaju zbog malo trollanja, probajte pitat neku glupost na two plus two...forum eksplodira i nikad više ne postate smile

00

Re: turcine...?

mislin da nije momka trebalo banirat zato sta se neslaze sa odigranom rukom, neslaze se vise ljudi da to nije ispravno odigrano i sta bi sada trebalo banirat sve nas?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

237

Re: turcine...?

Slazem se sa check-foldom.Ima previse bahatih ljudi ovdje koji se samo izruguju i trollaju i jednostavno su iritantni.
A ova bananja su smijesna.Ajde ako vrijeda i sta ja znam pa banaj al ovo sa bananjem ljudi jer imaju drugcija misljenja i sta ja znam je glupo.

30

238

Re: turcine...?

pantelija1 napisao:

mislin da nije momka trebalo banirat zato sta se neslaze sa odigranom rukom, neslaze se vise ljudi da to nije ispravno odigrano i sta bi sada trebalo banirat sve nas?

Pa čekaj, više nas ti je dalo mišljenje. A to si tražio, mišljenje, ne?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

239

Re: turcine...?

Mislim da je vrijeme da najbolji MTT igrac na forumu Zarinjo rece svoje misljenje o handu i da tema moze ic pod lock.

9150
00

240

Re: turcine...?

croman19 napisao:

Slazem se sa check-foldom.Ima previse bahatih ljudi ovdje koji se samo izruguju i trollaju i jednostavno su iritantni.
A ova bananja su smijesna.Ajde ako vrijeda i sta ja znam pa banaj al ovo sa bananjem ljudi jer imaju drugcija misljenja i sta ja znam je glupo.

dr.kica napisao:

kao što rekoh to je igra za ljude sa specifičnim RL potrebama (barem za one jako uspješne). Ništa posebno wink

dr.kica napisao:

mnogo si opterećen sexom. Još te muče noćne polucije i tako to? sad  Bit će to ok. Čim brada krene  izbijati naletjet ćeš i ti na nešto.

dr.kica napisao:

Ako imaš nekoga tko nema RL i može sjediti 20 sati ispred kompa, stejkaj ga i beri lovu. big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

iAcesHigh napisao:

1. igraš turnir za min cash?????
2. daješ stake da ti stakeani igrač vrati BI?????

dakle ne za min cash i mizernu 0,5 BI zaradu

Oprosti Ahigh, ali mislim da imaš krivu percepciju. Razlika je da li foldaš dobre ruke ili se bojiš korisiti dobre spotove jer se misliš spasiti pod svaku cijenu u ITM pa zato foldaš sve živo ili riskiraš ispadanje tik prije ITM s nepotrebmo lošim playom u loše izabranom spotu, ako kužiš kaj mislim reči...

iAcesHigh napisao:

prije nego se vrijeđa apsolutno svaka tema se lijepo prokomentira i kad netko ne prima argumente ili priča gluposti bez svojih argumenata onda se krene sa zafrkancijom...

Ne znam kako to drugi vide i ne znam kako je prije bilo, ali u zadnje vrijeme svaku temu koja fino krene s konstruktivnim argumentima zajebu uvijek jedni te isti dežurni trollovi s gluparijama bez argumenta, off topic komentarima ili sličicama ( PokerTrollTeam   lol ) . Pa se onda da navuči neki bedak koji se upušta u preupacavanja koje završavaju u obostranom vrijeđanju. Na kraju popuši bedak ban, a dežurnim trollovima, koji su zakuhali, njima ništa oni su zaštičene od strane odgovornih na forumu. Neću sada nabrajati ili replicirati tek nedavne banove drugih članova, ali  čini mi se da se u zadnje vrijeme sve češće ponajvlja isti scenarij i da ne vrijede ista pravila za sve na ovom forum, neki smiju vrijeđati i provocirati, drugi ne.


I da, iskreno me zanima ( i ako nije tajna), ako mi može (i  želi) ADMIN reči zašto je na kraju dr.Kifla ( ili kako već  big_smile ) popušio ban, da znam pravila koliko budem smio trollati ( i koga) po forumu jer mislim da mi je pametnije da  se ubuduće suzdržavam ozbiljnih tema ili komentara.

Zadnji popravljao KresimirS (22-08-2011 20:38:52)

10

Re: turcine...?

to i ja kazem, ja san otvorija temu i sad mi je zaj jer vidin da ovo nije normalno. i kako sada funkcionira kad je dr.kica baniran jeli nemoze koristit forum nikako ili je baniran na neko odredjeno vrime? jer jednostavno nije posteno da se momla banira jer se neslaze sa vama sa razlogom.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: turcine...?

Hehehe na 10 stranica se popelo prvo sam pokuša čitat unazad i ništa mi nije bilo jasno pa krenem ispočetka a onda svatim da ljudovi na tiltu udri po tiltu hehehee turčin je car i smirit če on SM samo vi dr.ajte  big_smile  big_smile

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: turcine...?

cvika123 napisao:

Mislim da je vrijeme da najbolji MTT igrac na forumu Zarinjo rece svoje misljenje o handu i da tema moze ic pod lock.

ovo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

245

Re: turcine...?

jel moguce da ste oko ovakve pizdarije  napisali 250 postova..
covjek je  napisao zasto je to napravio  i sad se mozete slagat s njim ili ne, ako ste nezadovoljni odgovorom postajte hand  na  2+2 i gg
ja  igram cash i nemam pojma pojma  dal je ovo +EV potez al ono sto je  on napisao se cini logicno.

svima  skupa bi vam bilo pametnije  da postate handove i diskutirate o njima  a ne  da serete po forumu cijeli dan, nastavite trollat po cijele dane  i za godinu dana  cete igrat isti limit ko i dosad

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: turcine...?

puki86 napisao:

jel moguce da ste oko ovakve pizdarije  napisali 250 postova..
covjek je  napisao zasto je to napravio  i sad se mozete slagat s njim ili ne

Mislim da je bilo riješeno na prve dvije stranice, ostale osam su uobičajne pizdarije    roll

00

247

Re: turcine...?

Evo ako netko nije vidio.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 799#p83799

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: turcine...?

croman19 napisao:

Ima previse bahatih ljudi ovdje koji se samo izruguju i trollaju i jednostavno su iritantni.

Ma nemoj !!!

croman19 napisao:

Pistolj

00

Re: turcine...?

puki86 napisao:

svima  skupa bi vam bilo pametnije  da postate handove i diskutirate o njima  a ne  da serete po forumu cijeli dan, nastavite trollat po cijele dane  i za godinu dana  cete igrat isti limit ko i dosad

+100

00

250

Re: turcine...?

KresimirS napisao:
croman19 napisao:

Ima previse bahatih ljudi ovdje koji se samo izruguju i trollaju i jednostavno su iritantni.

Ma nemoj !!!

croman19 napisao:

Pistolj

Nekad neko jednostavno zasluzi da mu se izrugas.Ti sa svojim iritantnim komentarima i izljevima gluposti zasluzujes pistolj.
Ovi danas nisu to zasluzili.

00